Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Tiuning Jawa 223 - kilka pytań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ostatnio bawiłem się w tiuning silnika do komarka i zachciało mi się stiuningować też jeden z moich silników 223, raczej nie chciał bym się bawić w zwiększanie ilości okien zwiększanie pojemności skokowej raczej też odpada, czy są inne obcje tiuningu w jawce ? Mi do głowy przychodzi polerka skrzyni korbowej, kanałów płuczących, krućca gaźnika, tłoka, głowicy oraz wymianę zapłonu na CDI, dyfuroz i zmiana gaźnika. Macie jeszcze jakieś propozycje ?
ja mam - wyczyścić wszystko łącznie z tłumikiem i wstawić nowy, ewentualnie lepszy gaźnik i tyle xD ja z mojej jafki praktycznie fabrycznej wyciskam 67kph na zębatce 12z
Przekierowanie