06-04-2012, 13:58:08
Stron: 1 2
14-04-2012, 11:41:35
z tymi zamkami to nie taka prosta sprawa
14-04-2012, 12:17:59
Romet ma dosyć wysokie pierścienie. A to dla tego że są tylko 2.
Też bym chciał jakieś lepsze ale narazie trzeba sie zdać na to co robią teraz. Znajomy mówił że wkładał tłok od jakiegoś skutera ale trzeba zrobić IV nadwymiar.
Też bym chciał jakieś lepsze ale narazie trzeba sie zdać na to co robią teraz. Znajomy mówił że wkładał tłok od jakiegoś skutera ale trzeba zrobić IV nadwymiar.
14-04-2012, 15:44:26
(14-04-2012 11:41:35)GRADO napisał(a): [ -> ]z tymi zamkami to nie taka prosta sprawa
Prostsza niż mogło by ci się wydawać
(14-04-2012 12:17:59)gabriel0 napisał(a): [ -> ]Romet ma dosyć wysokie pierścienie. A to dla tego że są tylko 2.
Też bym chciał jakieś lepsze ale narazie trzeba sie zdać na to co robią teraz. Znajomy mówił że wkładał tłok od jakiegoś skutera ale trzeba zrobić IV nadwymiar.
Głupoty gadasz
Wysokość jest taka sama powtarzam różnią się tylko zamkami no i tym że trzeba dobrać odpowiednio selekcje
14-04-2012, 18:34:22
Nie wiem jak to wygląda w polskich silnikach, ale w ogarach z silnikiem jawki pasują na 100%, mam takie u siebie, tylko rozmiar trzeba dobrać.
17-06-2012, 12:47:40
Pasować pasują, ale nie warto ich zakładać bo pierścień z sima jest tj niższy od pierścienia z rometa i będą stukać aż całkiem wystukają rowki w tłoku i będzie lipa 

17-06-2012, 13:09:18
Po pierwsze:
Nie każda 50 ma 38.00 mm. Tak jest to wymiar najbardziej popularny, ale dużo zależy również od skoku tłoka.
Po drugie:
Co mają takiego pierścienie od simzłoma a od rometa nie mają? Po co w temacie słowo "lepsze"? tego nie rozumiem.
Po trzecie:
Co z tego że przerobi się zamki, jak wysokość pierścienia jest inna, a już 1/10 mm robi ogromną róźnicę?
Nie każda 50 ma 38.00 mm. Tak jest to wymiar najbardziej popularny, ale dużo zależy również od skoku tłoka.
Po drugie:
Co mają takiego pierścienie od simzłoma a od rometa nie mają? Po co w temacie słowo "lepsze"? tego nie rozumiem.
Po trzecie:
Co z tego że przerobi się zamki, jak wysokość pierścienia jest inna, a już 1/10 mm robi ogromną róźnicę?
17-06-2012, 13:14:25
odzałuj i daj po 5zł za jednego pierscienia tak jak ja i bedziesz miał dobre pierscienie
17-06-2012, 19:19:45
jak odżałuj 5zł ?przecież wszystkie są takie same .w temacie napisałem ''lepsze'' bo chyba od simosna oryginalne ddr czy tam ifa czy co , są lepsze od chińskich rometowskich ?
22-06-2012, 08:57:27
DDR juz nie istnieje tak samo jak IFA . wiec i tak jak kupisz simsonowskie to sa z chin wiec żadnej różnicy który z lepszego materiału niema . chyba ze dostaniesz od jakiegoś polskiego prywaciarza który robi pierścienie . i jak kupujesz to zawsze pytaj o krajowe a nie zagraniczne jak nie chcesz chińskich
22-06-2012, 10:49:24
No dobrze by było dorwać oryginał... Ale trzeba się zdać na to chińskie dziadostwo.
Może by tłok zmienić na jakś inny
Może by tłok zmienić na jakś inny
22-06-2012, 11:04:45
i co by miał dać inny tłok? Coś by się odczuwalnie zmieniło niby? Oprócz tego że zapewne silnik by wariował?
22-06-2012, 16:44:05
Dlaczego silnik miał by wariować ?
Zależy do jakiego moto ten inny tłok np warto dać od sima do charta jedno że jest ogólnie dostępny dobrej jakości dwa nie dławi silnika
Zależy do jakiego moto ten inny tłok np warto dać od sima do charta jedno że jest ogólnie dostępny dobrej jakości dwa nie dławi silnika
22-06-2012, 17:00:36
DOBRA mam nowy oryginalny tłok zmd po anodowaniu i obróbce i chcąc dopełnić to że mam dobry tłok , chcę mieć również dobre pierścienie .Rozumita ?
23-06-2012, 10:13:14
ok . to jak byś moze gdzieś jeszcze dostał chromowane pierścienie do rometa to było by git . tylko tego juz dobre 20 lat nie produkują . ale ja bym sie po hurtowniach popytał czy moze jakiś komplet zaległy nie został . a wiem ze sie tak zdarza ze nawet nie jedna częś sie jeszcze poniewiera po magazynach
Stron: 1 2