Wyczyściłem gaźnik, wydech. i Romet hula 50-55km/h.
Dzięki za rady ale tuningować go nie będę wolę zostawić oryginalnego

Pawel to zazdroszcze ci moj leci tylko 50km/h
Jeszcze malowanie, dodanie migaczy i wstawię foty .
(05-03-2012 21:35:53)Hondziu napisał(a): [ -> ]Jeszcze malowanie, dodanie migaczy i wstawię foty .
no to jak go robisz na oryginał to po co migacze zakładać ??
Malowanie bo lakier szkoda gadać gdyż gdy dziadek nim jeździł to po pijaku wjechał do słupa a z słupa do rowu. Migacze to na razie sam nie wiem czy dawać.....
lepiej nie dawaj jak robisz na oryginał to rób oryginalnie
ok

nie będę ich wstawiał
doprowadź do porządku silnik i nie żul na mieszance to spokojnie serią 50km/h polecisz
mój dwubiegowy idzie 65km/h nie wierzycie? mierzone z wsk
Pomaluj na czerwono, czerwone są szybsze.

U mnie motorynka 2 biegowa leci 50km/h z lekkiej górki ale to tylko raz więcej nie katuje wole sobie jeździć te 45
(05-03-2012 21:29:35)Hondziu napisał(a): [ -> ]Wyczyściłem gaźnik, wydech. i Romet hula 50-55km/h.
Dzięki za rady ale tuningować go nie będę wolę zostawić oryginalnego
A jak wydech czyściłeś ?

Ja próbowałem wypalić

Nawet coś dało
