Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Siemka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.

Nazywam się Brajan mam 13 lat pochodzę ze Skoczowa- Śląskie. Chodzę do 1gim. W posiadaniu mam Rometa Ogara 205 silnik na razie w częściach bo z tatą robię generalkę sobotnimi wieczorami. Big Grin Oraz Rometa Pony który czeka na swoją kolejkę co do naprawy.
To chyba tyle o mnie Big Grin
Siema Big Grin zaprezentuj ogarka i pony Smile
Brajan, ciekawe imięBig Grin
siemanko, pokaż nam swojego ogara :F
Mogę zaprezentować ale w ogarku silnik co do 1 śrubeczki rozebrany Big Grin
to nic ale fotki mogą zawsze byćBig Grin
Ok jutro zrobię i wstawię bo teraz nie chce mi się iść do garażu Big Grin
wiadomo, zimno
ale u nas ciepło
czekam na fotki:F
Siemanko Brajan!!! kolejny chłopiec rometowiec xD
elo Smile następny Rometowiec dołączył zaprezentuj ogiego ;D
Proszę o to ogarek sorki za jakość zdj. ale robiłem telefonem 3.2MPix





A teraz silnik Big Grin

bardzo ładny ogi i najważniejsze jest to że nie dużo mu brakuje do oryginałuBig Grin
Ładny Ogi . daleko do siebie nie mamy to moze jakies spotkanko na rozpoczęcie sezonu?? Smile
Z miłą chęcią możemy o tym pomyśleć Big Grin
No ogarek , ładny lakierek. Pokaż jeszcze drynke Tongue.
Witam nowego Romeciarza fajna 205 B-color mało spotykiwany gratulacje ! Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie