26-11-2011, 00:25:17
Witam.
Nazywam się Brajan mam 13 lat pochodzę ze Skoczowa- Śląskie. Chodzę do 1gim. W posiadaniu mam Rometa Ogara 205 silnik na razie w częściach bo z tatą robię generalkę sobotnimi wieczorami.
Oraz Rometa Pony który czeka na swoją kolejkę co do naprawy.
To chyba tyle o mnie
Nazywam się Brajan mam 13 lat pochodzę ze Skoczowa- Śląskie. Chodzę do 1gim. W posiadaniu mam Rometa Ogara 205 silnik na razie w częściach bo z tatą robię generalkę sobotnimi wieczorami.
Oraz Rometa Pony który czeka na swoją kolejkę co do naprawy.To chyba tyle o mnie






.