Ale jak bedziesz kupował w sklepie iskrownik to wez sobie magneto z komara i sprawdz osoboscie,bo nie chce zeby potem było na mnie jak cos nie spasuje.
(27-11-2013 16:45:13)piotrusow121 napisał(a): [ -> ]ale nie trzeba nic w zapłonie od charta przerabiać żeby pasował do komara
Nie do końca prawda, kolega chyba tego nie zakładał. Magneto od charta musisz włożyć, jak już kładziesz prądnicę. A magneto jest szersze i będzie tarło o pokrywę. Trzeba wpieprzyć pod pokrywę z pięć grubszych (tych nie papierowych) uszczelek.