02-11-2013, 20:42:05
Stron: 1 2
02-11-2013, 20:50:48
Ale pierdoły ciśniesz MrF4k Wszystkie romety mają długie główki ramy o ile się nie mylę t1 ma jeszcze dłuższą od ogara
Po pierwsze wyciągasz cały przód rometa
2 zakładasz sobie samą sztycę dolną i górną półkę i sam zobaczysz ile musisz skrócić swoją główkę ramy jeśli już skrócisz i zamontujesz te elementy zakładaj lagi
3 Z kołem masz 3 możliwości
- Koło simsona (drogo)
- Stoczenie ośki simsona pod łożysko ogara
- Kupujesz tylne koło ogara wybijasz łożyska zakładasz oryginalne łożyska kół simsona dorabiasz dystanse i zakładasz koło( Musisz założyć tylne koło ponieważ ma ono większe gniazdo na łożysko i tam pasuje łożysko simsona a do przedniego nie
4 Wyśrodkuj koło na dystansach i bierz się za błotnik
Ogólnie robota łatwa ale czasochłonna jest dużo ustawiania
na sam koniec NAJLEPSZY PRZYJACIEL POLSKIEGO FACHOWCY CZYLI MŁOTEK
jest potrzebny do tego aby dogiąć tak ogranicznik kierownicy żeby kierownica nie tłukła o zbiornik paliwa 
Po pierwsze wyciągasz cały przód rometa
2 zakładasz sobie samą sztycę dolną i górną półkę i sam zobaczysz ile musisz skrócić swoją główkę ramy jeśli już skrócisz i zamontujesz te elementy zakładaj lagi
3 Z kołem masz 3 możliwości
- Koło simsona (drogo)
- Stoczenie ośki simsona pod łożysko ogara

- Kupujesz tylne koło ogara wybijasz łożyska zakładasz oryginalne łożyska kół simsona dorabiasz dystanse i zakładasz koło( Musisz założyć tylne koło ponieważ ma ono większe gniazdo na łożysko i tam pasuje łożysko simsona a do przedniego nie
4 Wyśrodkuj koło na dystansach i bierz się za błotnik
Ogólnie robota łatwa ale czasochłonna jest dużo ustawiania

na sam koniec NAJLEPSZY PRZYJACIEL POLSKIEGO FACHOWCY CZYLI MŁOTEK
jest potrzebny do tego aby dogiąć tak ogranicznik kierownicy żeby kierownica nie tłukła o zbiornik paliwa 
02-11-2013, 20:59:29
A już chciałem do ciebie pisać "wolnyyykubaaa". Czyli że robi się to metodą przyłóż i dopasuj. Zostało mi tylko zamówić to zawieszenie i Brać się do roboty. Aukcja którą sobie upatrzyłem zniknęła tzn. "została zakończona" więc szukam innej. Mam jeszcze pytanko. Czy zawieszenie od simsona s51 a sr50 czymś się różni ? Czy mogę zakładać i te od sr-ki ?
02-11-2013, 21:01:53
tak różni się sr ma dłuższe lagi do ogara za długie
I całkiem inną półkę górną przystosowaną pod inną kierownicę
Zamów od s51 i baw się
ogólnie jest fajna zabawa no i komfort nowego zawieszenia nie porównywalny
Niebo a ziemia 
I całkiem inną półkę górną przystosowaną pod inną kierownicę
Zamów od s51 i baw się
ogólnie jest fajna zabawa no i komfort nowego zawieszenia nie porównywalny
Niebo a ziemia 
Stron: 1 2