Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Zawieszenie Przednie od simsona w ogarze 205.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To napisz do niego ( wolnego kuby) i ci powinien, jak poprosisz, wytłumaczyć podpowiedzieć i zrobić jakieś zdjęcia
Ale pierdoły ciśniesz MrF4k Wszystkie romety mają długie główki ramy o ile się nie mylę t1 ma jeszcze dłuższą od ogara Wink
Po pierwsze wyciągasz cały przód rometa Wink
2 zakładasz sobie samą sztycę dolną i górną półkę i sam zobaczysz ile musisz skrócić swoją główkę ramy jeśli już skrócisz i zamontujesz te elementy zakładaj lagi Wink
3 Z kołem masz 3 możliwości
- Koło simsona (drogo)
- Stoczenie ośki simsona pod łożysko ogara Wink
- Kupujesz tylne koło ogara wybijasz łożyska zakładasz oryginalne łożyska kół simsona dorabiasz dystanse i zakładasz koło( Musisz założyć tylne koło ponieważ ma ono większe gniazdo na łożysko i tam pasuje łożysko simsona a do przedniego nie Confused
4 Wyśrodkuj koło na dystansach i bierz się za błotnik
Ogólnie robota łatwa ale czasochłonna jest dużo ustawiania :F
na sam koniec NAJLEPSZY PRZYJACIEL POLSKIEGO FACHOWCY CZYLI MŁOTEK Big Grin jest potrzebny do tego aby dogiąć tak ogranicznik kierownicy żeby kierownica nie tłukła o zbiornik paliwa Wink
A już chciałem do ciebie pisać "wolnyyykubaaa". Czyli że robi się to metodą przyłóż i dopasuj. Zostało mi tylko zamówić to zawieszenie i Brać się do roboty. Aukcja którą sobie upatrzyłem zniknęła tzn. "została zakończona" więc szukam innej. Mam jeszcze pytanko. Czy zawieszenie od simsona s51 a sr50 czymś się różni ? Czy mogę zakładać i te od sr-ki ?
tak różni się sr ma dłuższe lagi do ogara za długie Wink I całkiem inną półkę górną przystosowaną pod inną kierownicę Wink Zamów od s51 i baw się Big Grin ogólnie jest fajna zabawa no i komfort nowego zawieszenia nie porównywalny Big Grin Niebo a ziemia Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie