Witam. Chciałbym się zapytać kto z was jest z województwa Warmińsko-Mazurskiego albo Podlaskiego? Najlepiej niedaleko Pisza. Chciałbym żebyście pisali to może byśmy jakiś zlocik w wakacje zrobili

. Co wy na to?
Nie że się czepiam ale jest wyraźnie chyba od tego temat w dziale zloty.
No właśnie wiem bo jak dodałem temat to dopiero zobaczyłem że jest dział "zloty". Mógł by ktoś przenieść do działu "zloty"? Ale i tak piszcie tutaj kto jest z okolicy
Ja ! 18km od Giżycka, okolice Wydmin. Musisz wiedzieć, gdzie to jest

Wiem gdzie to jest

. Czekam na następne osoby

To trochę daleko i wątpie że będzie ci sie chciało tyle z fromborka jechać, bo ja bym chciał zrobić gdzieś w mojej okolicy. Z tego powodu że z mojej miejscowości są już 4 osoby chętne na taki zlocik
Ja jestem Z okolic Mikołajek i do Cb mam około 30 km to jest nic dla mnie

Tylko muszę dopieścić Charta i w drogę

To gdzie proponujecie zrobić bo ja proponuje swoją miejscowość czyli Ruciane-Nida, bo tak jak już wcześniej wspomniałem z mojej miejscowości są 4 osoby chętne. I ja nie mam prawka więc za daleko od domu nie odjade

(15-03-2013 16:55:22)damix98 napisał(a): [ -> ]To gdzie proponujecie zrobić bo ja proponuje swoją miejscowość czyli Ruciane-Nida, bo tak jak już wcześniej wspomniałem z mojej miejscowości są 4 osoby chętne. I ja nie mam prawka więc za daleko od domu nie odjade 
Ja polecam Mikołajki miasto turystyczne

Nie to że stąd jestem ale fajne miasto

Dla mnie to ryba mogę do 100 km od mikołajek dojechać

No a dla mnie to by była troche zabardzo ryzykowna podróż bo jak by mnie w mikołajkach złapali to by było LICHO
Mną się nie sugerujcie gdyż jedyny pojazd jaki robię do sprawności jest Cezet 350. Prawka nie mam także nie wyjadę

ja jak mam jechać to tylko malaguti f10 ,bo inne sprzęty nie zaufane. Jawke i ogara sprzedaje a kadet zostaje ale on w rozbiórce ...
A z kąt Travel200 jesteś?