Siema, na chrzcie dali mi Przemek i tak mówią na mnie do dziś.
Pojawiłem się tu na prośbę kolegi Mati49.
Posiadam Rometa Komara 2351 (tak mi sie wydaje)
I liczę na ogólną pomoc

Siemano, my Rometowcy pomożemy w miarę możliwości!!
Pozdrawiam!
Witam tak jak olo gada masz problem wal smialo
Cześć

proszę trzeba se nieraz strzelić

A mi rodzice na chrzcie dali Michał *.^
Siema, siema

tylko nie katuj romecika
Katować to możesz hinola (^.^)
siemanko
milo powitac kolejnego klubowicza mam nadzeje ze aktywnego
Powitać następnego Romeciarza

siema
(30-06-2011 23:48:31)maziak1970 napisał(a): [ -> ]Cześć
proszę trzeba se nieraz strzelić 
Maziak nie wyskakuj tak ze swoimi pomysłami...