Kupię / Przyjmę
Wątków
- Widełki bak ogar 205 (1 Odpowiedź)
- Silnik (4 Odpowiedzi)
- Automat zmiany biegów 019 (2 Odpowiedzi)
- Pokrywę zapłonu 022 (3 Odpowiedzi)
- Kupie części do Romet 2370 [50T1] (3 Odpowiedzi)
- Świeca Iskra F80 orginał NOWY (0 Odpowiedzi)
- Końcówka tłumika ogar 200 (0 Odpowiedzi)
- Romet polcross , Polo-lux- błotnik tylny (4 Odpowiedzi)
- Kupię Widelec Do Komara (2 Odpowiedzi)
- Pompka do Komara 2351 (10 Odpowiedzi)
- Naklejki Wigry 3 (2 Odpowiedzi)
- Pony M2 - zawieszenie przód, wahacz. (0 Odpowiedzi)
- Kupię piastę (2 Odpowiedzi)
- Kranik (1 Odpowiedź)
- Papiery Ogar 200 (0 Odpowiedzi)
- [K] Kupię stomil duet 17 klakson chart (0 Odpowiedzi)
- Kupię gaźnik GM13F (1 Odpowiedź)
- Fsm reksio. Tylny błotnik,poprzeczka ramy. (0 Odpowiedzi)
- Kupie WSK 125 (12 Odpowiedzi)
- Przednie widełki do Rometa 50T1 (2 Odpowiedzi)
- Gaźnik (2 Odpowiedzi)
- [K] kupie zębatkę tył do charta (0 Odpowiedzi)
- Kupie gaźnik Bing1/14/205 (0 Odpowiedzi)
- kupię magneto do silnika 023 romet (3 Odpowiedzi)
- Romet 50-TS1 2362 (0 Odpowiedzi)
- Kupię ramę WSK 175. (1 Odpowiedź)
- [K] Mocowanie tłumika ogar 205. (1 Odpowiedź)
- Kartery S38ZB4 (0 Odpowiedzi)
- Kupię ramę do rometa polo luxa (0 Odpowiedzi)
- Silnik Kadet 110 Automatic/Jawa Babetta 225 (0 Odpowiedzi)
- Kupię pamiątki romet (0 Odpowiedzi)
- Kierunkowskazy rowerowe romet (0 Odpowiedzi)
- Kupię auta z PRL (1 Odpowiedź)
- Kupię tuleję rolgazu do komara sztywniaka (0 Odpowiedzi)
- blaszka odpreznika (0 Odpowiedzi)