Problemy techniczne - Elektryka
Wątków
- Problem ze świecą w ogarze 200 (8 Odpowiedzi)
- CDI Rakso - parametry, akumuator i jego ładowanie (15 Odpowiedzi)
- Zapłon iskrownik/cdi (15 Odpowiedzi)
- Ogar 205 zgubił świece (0 Odpowiedzi)
- 12V po zapłonie w CDI - jest gdzieś w ogóle? (1 Odpowiedź)
- Iskra na platynkach (4 Odpowiedzi)
- Lampka phiełka (nie działa) (1 Odpowiedź)
- Problem ze światłami (53 Odpowiedzi)
- Zapłon cdi kadet samorobiony (1 Odpowiedź)
- Klakson romet ogar 205 (1 Odpowiedź)
- Cewki swietlne Ogar 200 (1 Odpowiedź)
- Prostowanie napięcia 12V z CDI Komar (4 Odpowiedzi)
- Komar 3 1978 – słaba iskra, ustawienie zapłonu, regulacja platynek, nie odpala (14 Odpowiedzi)
- Zbyt wyskokie napięcie generowanie przez magneto (7 Odpowiedzi)
- Problem z iskrownikiem (2 Odpowiedzi)
- Ogar cdi przerywa i strzela (4 Odpowiedzi)
- Zapłon cdi z skutera 2t do komara (6 Odpowiedzi)
- Romet Ogar 200 – AC-CDI własnej roboty, trafo nie może dać wystarczającego prądu (2 Odpowiedzi)
- Romet Router 2002 – brak reakcji po podłączeniu akumulatora, iskra jest, nie odpala (0 Odpowiedzi)
- Które magneto do komara cdi (9 Odpowiedzi)
- Ogar przerywa na światłach CDI (4 Odpowiedzi)
- Brak iskry Romet komar (4 Odpowiedzi)
- Stacyjka romet chart (3 Odpowiedzi)
- Odblokowywanie Ogara 202 (4 Odpowiedzi)
- Sygnal dzwiekowy i baterie (12 Odpowiedzi)
- klakson romet 50t1 (27 Odpowiedzi)
- Podłączenie kabli (4 Odpowiedzi)
- Brak iskry i prądu w iskrowniku ogar 200 (2 Odpowiedzi)
- Brak iskry i prądu w iskrowniku ogar 200 (0 Odpowiedzi)
- Nieszczęsny Ogar 200 (9 Odpowiedzi)
- Romet 50t1- uchwyt na baterie (4 Odpowiedzi)
- Platynki (5 Odpowiedzi)
- Brak iskry w romet kadet (6 Odpowiedzi)
- Klakson - znika (7 Odpowiedzi)
- Zamienniki da modułów zapłonowych Charta 210 (4 Odpowiedzi)