Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Ktoś może pomoże.
Autor Wiadomość
bzzxc Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 261
Imię: Jakub
Skąd: Gdynia
Pojazd: Romet Pony
Post: #16
Ktoś może pomoże.
Znowu forum to zupełnie inna sprawa. Jest to miejsce, gdzie użytkownicy sobie nawzajem pomagają i mogą dzielić się swoją pasją z innymi. Istnienie forum jest w interesie użytkowników, więc proszenie ich o pomoc w jego utrzymaniu jest jak najbardziej na miejscu.

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
02-11-2018 01:02:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #17
RE: Ktoś może pomoże.
Zawsze możesz na jakiejś wylotówce stanąć albo pod latarnią, łatwa i przyjemna praca :F .

Nie rozumiem po co te nerwy Smile ? Dał bym nawet te 5 ziko czy ile. Nawet się przyznam że sam chciałem kiedyś taką zrzutkę zrobić Big Grin .
02-11-2018 01:03:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,111
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #18
RE: Ktoś może pomoże.
Bl4ckSh4dovv napisał(a):Porównuję bo jeżeli ktoś płaci duże pieniądze na kogoś kto ma te 10% ma przeżycie to przesada.
Ojj, teraz to mnie wnerwiłeś... Nawet gdy ktoś ma 1% szans to nadal jest nadzieja dla osoby chorej, tak jak i rodziny że wydarzy się cud, że ktoś wpłaci datek i przedłuży życie o parę dni więcej. Twoje pisanie że to przesada jest okropne. Jak można mieć taki ból tyłka o to że ludzie wpłacają komuś by mu pomóc w chorobie a nie chcą na remont Ogara. Przecież to logiczne! W sumie dla kogoś kto jako tako logicznie myśli...

Bl4ckSh4dovv napisał(a):to samo można powiedzieć o twórcy tego forum... jakoś zbiera pieniądze na intruza ie forum
Bo GENIUSZU gdy nie opłaci się serwera, na którym jest forum, to zostanie zamknięte. Tak jakbyś nie płacił rachunków to po jakimś czasie odcięli by Ci prąd.
A tego Twojego Ogara szlag nie trafi, może trochę się zakurzy.

rafi555, chodzi o te z d..y porównania.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2018 01:10:29 przez Motorowerzystka.)
02-11-2018 01:05:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Motorowerzystka za ten post.
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,745
Imię: Maciek
Skąd: Mikołajki NMR
Pojazd: Romet Chart
Post: #19
RE: Ktoś może pomoże.
Oj kolego kolego to ci piszesz jest tragiczne. Nie możesz pracować fizycznie to masz głowę na karku i nysk jak zarobić pieniądze a nie iść na łatwiznę i zebrać!

xyz
02-11-2018 11:07:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bl4ckSh4dovv Offline
Nowy
*


Liczba postów: 28
Imię: Patryk
Skąd: Rzeszów
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #20
RE: Ktoś może pomoże.
(02-11-2018 11:07:39)stqc napisał(a):  Oj kolego kolego to ci piszesz jest tragiczne. Nie możesz pracować fizycznie to masz głowę na karku i nysk jak zarobić pieniądze a nie iść na łatwiznę i zebrać!

W takim razie czekam na propozycję pracy Smile
Podaj jakieś przykłady bo ja szukałem i nic nie ma

Może ktoś łaskawie usunąć ten post, nie mam zamiaru patrzeć jak ludzie wypierają się pomocy tylko dlatego że są ważniejsze zbiórki, a pewnie i tak żadnej owej nie wspomogli xD Mamy te same zainteresowania i powinniśmy sobie pomagać wkońcu po to jest forum jak nie chcesz wspomóc to po cholere się wypowiadasz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2018 11:19:44 przez Bl4ckSh4dovv.)
02-11-2018 11:12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartosz1907 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 443
Imię: bartosz
Skąd: okolice Krakowa
Pojazd: Romet Pegaz
Post: #21
RE: Ktoś może pomoże.
po lekturze całosci tematu i poziomie wypisywanych przez Bl4ckSh4dovv powyżej głupot, mam wrażenie, że kolega bawi sie naszym kosztem a cały pomysł na zbiórkę jest tylko prowokacją...

ale jeślii jest inaczej to po prostu brak słów...
02-11-2018 11:51:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo bartosz1907 za ten post.
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,745
Imię: Maciek
Skąd: Mikołajki NMR
Pojazd: Romet Chart
Post: #22
RE: Ktoś może pomoże.
Mówię ci ze nic nie przychodzi samo. Nie mogę dać ci pomysłu gotowego do zarobku bo to mój pomysł będzie a nie twój. Jak mówiłem myśl od tego masz głowę.
Pozatym mylisz się dość mocno forum nie jest do pomocy finansowej a ty tylko takiej oczekujesz, każdy tytaj obecny chciałby aby ktoś mu dał pieniążki na jego sprzęt

xyz
02-11-2018 12:16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 2 użytkowników postawiło piwo stqc za ten post.
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,111
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #23
RE: Ktoś może pomoże.
Dejcie mnie pinionżki, mam horego Charta! Stoi biedny rozebrany... Żal na niego paczeć dlatego nie wchodzę tam dzie un stoi, nie szkoda wam go?! Chart jest bardziej rzadki niż jakiś tam Ogar! A do pracy nie pójda bo nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z moim wykształceniem! A un poczebuje pomocy, teraz, natentychmiast! Nie potem, teraz!

krejzi

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2018 13:03:34 przez Motorowerzystka.)
02-11-2018 13:00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 5 użytkowników postawiło piwo Motorowerzystka za ten post.
Bl4ckSh4dovv Offline
Nowy
*


Liczba postów: 28
Imię: Patryk
Skąd: Rzeszów
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #24
RE: Ktoś może pomoże.
(01-11-2018 22:35:44)Bl4ckSh4dovv napisał(a):  Witam, może ktoś pomógłby mi dozbierać kilka złoty na renowacje mojego rometa ogara 205. Mam już większością pieniędzy odłożone ale brakuje mi trochę, a ze względów na to, że narazie się jeszcze uczę nie mam jak iść do jakieś pracy i dorobić. Będę wdzięczny za każdą złotówkę. Na dole zamieszczam linka do zrzutki.
https://zrzutka.pl/rjz43c

>> https://zrzutka.pl/txvej4 << Nowy link jeżeli jakas osoba jednak się znajdzie chętna do pomocy.
04-11-2018 23:57:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
seler1500 Offline
Kątówka robi bzzz
Moderatorzy


Liczba postów: 1,969
Imię: Rafał
Skąd: Jełowa (OPO)
Pojazd: Romet Pony
Post: #25
RE: Ktoś może pomoże.
Tak swoją drogą, jeśli ma być solidna renowacja bez fuszerek to Ci jednego zera w kwocie brakło. Big Grin

Serwis ACO pod wezwaniem świętego nikasilu
05-11-2018 00:55:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,745
Imię: Maciek
Skąd: Mikołajki NMR
Pojazd: Romet Chart
Post: #26
RE: Ktoś może pomoże.
Minęły 3dni wcześniej chciałeś 350zl teraz 250zl czyli jakoś udaje ci się pozyskać fundusze.
Oby tak dalej bo idzie po prawie 34zl dziennie. Około 1/3roku i będzie na super renowacje!

xyz
05-11-2018 01:04:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lagoon Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 604
Imię: Michał
Skąd: Płock
Pojazd: Inny
Post: #27
RE: Ktoś może pomoże.
Jesteśmy w Polsce-tutaj trzeba kombinować, za darmo to nawet w mordkę nie dają teraz. Chyba wszystkie możliwie opcje koledzy wyżej Ci podali, jak można zarobić. Skoro nie chcesz z tego skorzystać, i do tego swoją zbiórkę porównujesz do zbierania na leczenie chorych ludzi to świadczy tylko o lenistwie i braku moralności. Ciesz się, że masz dwie ręcę gotowe do pracy i możesz sam zarobić na remont Ogara a nie jesteś ciężko chory i pojawia się konieczność organizowania zbiórek. Zakasać rękawy i do dzieła, powodzenia Smile

Już nie chcę żadnych pilarek
Witam!
Zrobię dobrze cylindrom. Zainteresowany?Pisz PW!



https://www.facebook.com/porting.studio/
05-11-2018 11:54:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 3 użytkowników postawiło piwo Lagoon za ten post.
Suwmiarka Offline
Komarowiec
*


Liczba postów: 521
Imię: Rafał
Skąd: RZS
Pojazd: Inny
Post: #28
RE: Ktoś może pomoże.
Oj kolego. Mam kilka uwag odnośnie Twojej inicjatywy.
Po pierwsze - dlaczego pomysł skazany jest na porażkę - wyobraź sobie ludzi wrażliwych na krzywdę innych (przeglądający internet) jest powiedzmy 80-90% niech 1 na 10 wpłaci złotowke. Ludzi wrażliwych na punkcie motoryzacji jest 4-5% . 1 na 10 zrobiłby wpłatę, to widzisz jaka to proporcja. Ponadto mam wrażenie, że nikt (odpukać) z Twojego otoczenia rodziny, bliskich znajomych nie był w ciężkiej chorobie. Wówczas człowiek chwyta się każdej deski ratunku, nie ważne jakie są szanse. Znam przypadek że pacjent miał 4% na przeżycie a wrócił do sprawności. Inni zaś idą na niegroźne operacje a nie wybudzają się. Przemyśl to!
Po drugie - dlaczego małe zbiórki nie udają się? Odpowiedź jest prosta. Powiedzmy jest bogaty człowiek (miłośnik motoryzacji) który nie ma czasu na własne dłubanie a chce mieć swój wkład w ratowanie zabytków. To jak myślisz - zrobi przelew dla kogoś komu brakuje 250zł na remont (powiedzmy samego silnika, a co z resztą? Skoro takiej kasy nie ma to albo sprzeda i projekt upadnie - kasa w błoto, albo będzie żebrał dalej) czy też da komuś kto remontuje jakiś powiedmy wrak prototypu, który w połowie już skończył a brakuje mu np.10tys. na dorobienie reszty.
Tak czy inaczej, nie twierdzę że pomysł jest zły - sam w sobie jest ok. Kiedyś zbierano pod kościołami, potem przeniesiono się pod sklepy a teraz ruszył też internet (czyli generalnie tam gdzie przewija się dużo ludzi).
Nie mniej jednak powodzenia w remoncie Ogara! Smile
05-11-2018 18:26:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bl4ckSh4dovv Offline
Nowy
*


Liczba postów: 28
Imię: Patryk
Skąd: Rzeszów
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #29
RE: Ktoś może pomoże.
To jak myślisz - zrobi przelew dla kogoś komu brakuje 250zł na remont (powiedzmy samego silnika, a co z resztą? Skoro takiej kasy nie ma to albo sprzeda i projekt upadnie - kasa w błoto, albo będzie żebrał dalej) czy też da komuś kto remontuje jakiś powiedmy wrak prototypu, który w połowie już skończył a brakuje mu np.10tys. na dorobienie reszty.
Tak czy inaczej, nie twierdzę że pomysł jest zły - sam w sobie jest ok. Kiedyś zbierano pod kościołami, potem przeniesiono się pod sklepy a teraz ruszył też internet (czyli generalnie tam gdzie przewija się dużo ludzi).
Nie mniej jednak powodzenia w remoncie Ogara! Smile


To 250zł to tylko i wyłącznie na wykończeniówkę, grube rzeczy są już załatwione(remont silnika, malowanie nowy bak itp.) Zostało mi tylko takie drobiazgi jak schowek, obie lampy, wszelkie gumy itd. Stąd tylko tyle potrzebuje.
Oczywiście mógłbym dać tą zbiórkę na wartość powiedzmy te 1200zł ale to znowu jest takie (chce ale ja nic nie robię żeby to zrobić). Nie widzę sensu prosić o więcej niż potrzebuje.
05-11-2018 19:35:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Posimsonowany Offline
Nowy
*


Liczba postów: 22
Imię:
Skąd:
Pojazd:
Post: #30
Ktoś może pomoże.
Ja jak potrzebowałem kasy to szedłem do roboty i tobie polecam zrobić to samo,bo nikt ci w tym kraju nic za darmo nie da...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
08-11-2018 08:31:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Dzisiaj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53751
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Bzyczek
Dzisiaj 02:33:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Dzisiaj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 26
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Dzisiaj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
Witam .
Ostatni post: Elektronik
Dzisiaj 01:14:25
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 75
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Dzisiaj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 514
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
Wczoraj 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 261
205A
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 78
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52046
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 103
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
Wczoraj 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10888
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
26-03-2024 23:15:36
» Odpowiedzi: 475
» Wyświetleń: 165689
Kupię ramę z papierem do ...
Ostatni post: kamil661
26-03-2024 20:51:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Poziom paliwa gaźnik Duel...
Ostatni post: Mixol
26-03-2024 11:53:13
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 351
Czyżby T-3 nie istniał?
Ostatni post: romek
26-03-2024 00:12:36
» Odpowiedzi: 58
» Wyświetleń: 38390

Reklama