Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
[S] Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Autor Wiadomość
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #16
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Jesli ktos wylicytowal i aukcja zakonczyla sie na nim to jak najabrdzeij tak, tak jak blotniki ktos zalicytowal 350zl a ten kto je bral zalicytowal i przebil oferte na 360 zakonczyla sie aukcja na nim to on je wzia lwraz z kolami silnikiem i innymi rzeczami mial wieksza pewnosc i ja tak samo. Jesli do zakonczenia aukcji zostaje 3 dni czy ileś a nikt nei licytuje a ktos dzowni ze bierze to jak najebardziej koncze aukcje przed czasem i sprzedaje temu kto bierze proste. Jesli ktos cos juz wylicytowal i aukcja sie zakonczy to absolutnie nie wycofuje tego ani nie wymiguje sie bo to juz by bylo oszukanstwo a nie tedy droga. Przy rozbiórce kolejnego Charta bede widzial jak sprzedawac zeby szybko czesci zeszly Smile
21-12-2017 13:30:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,745
Imię: Maciek
Skąd: Mikołajki NMR
Pojazd: Romet Chart
Post: #17
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Kolego postępujesz bardzo nie ładnie, może jak Allegro by się zajęło ta sprawa to byś spoważniał

xyz
21-12-2017 13:45:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #18
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Standard sam ostatnio kupowałem pasek do kadeta i też ktoś odwolal aukcje bo się wynienil za niego na coś innego więc takie życie , jak to się mówi towar wlasciciela i może sobie z tym zrobić co my się będzie podobało tak. Swoja drogą to chyba zrezygnuje z allegro bo prowizję to lubią pobierać i to całkiem spora Undecided
21-12-2017 14:04:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Szatek Offline
Fanatyk Rometa 50-T-1, 50-TS-1 i 50-T-3


Liczba postów: 740
Imię: Patryk
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #19
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Ale o co Wam chodzi? Kolega nikogo nie oszukał. Sprzedaje części na różnych portalach, aby zwiększyć zainteresowanie. Prowadzi licytację na Allegro, aby zwiększyć zysk i w części aukcji pisze, że może ją zakończyć przed czasem. Ostatecznie wylicytowany przedmiot, trafia do odpowiedniej osoby. Więc?
21-12-2017 14:06:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #20
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Dzięki Szatek za odrobine wsparcia :-) Cóż poplynela na mnie fala hejtu że sprzedaje części na kilku portalach internetowych, zależy mi na szybkiej sprzedaży i kto mi zabrania? To czego nie sprzedam na Olx może ktoś wylicytuje na grosze na allegro i temat zamknięty.
Jak bym chciał sprzedawać tutaj to w życiu bym nie sprzedal nic, bo większość woli spamowac, pisac glypoty, dociekać wszystkiego natomiast tym co w temacie nie jest zainteresowana.
Myślę że admin zablokujw tam temat lub usunie bo nie ma to dalej najwiekszeho sensu.
Pozdrawiam
21-12-2017 14:19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
czankete
Unregistered

 
Post: #21
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
(21-12-2017 14:19:20)nofack napisał(a):  Dzięki Szatek za odrobine wsparcia :-) Cóż poplynela na mnie fala hejtu że sprzedaje części na kilku portalach internetowych, zależy mi na szybkiej sprzedaży i kto mi zabrania? To czego nie sprzedam na Olx może ktoś wylicytuje na grosze na allegro i temat zamknięty.
Jak bym chciał sprzedawać tutaj to w życiu bym nie sprzedal nic, bo większość woli spamowac, pisac glypoty, dociekać wszystkiego natomiast tym co w temacie nie jest zainteresowana.
Myślę że admin zablokujw tam temat lub usunie bo nie ma to dalej najwiekszeho sensu.
Pozdrawiam

Nie kombinuj jak koń pod górę. Wiesz dobrze o co chodzi, nie klej więc głupa i nie pochlebiaj sobie odrobiną wsparcia od Szatka, który jak się domyślam nie wie jak kręcisz. A "fala hejtu" - jak to nazwałeś, a raczej krytyki - TAK, należy się - za to jak robisz ludzi w balona!

I nikt tutaj nie ma pretensji o to, że wystawiasz części do sprzedaży na kilku portalach. Chodzi o to, że umawiasz się na konkretną cenę, za chwilę zmieniasz zdanie i wystawiasz na allegro. Następnie widząc, że jest zainteresowanie oczekujesz od osoby zainteresowanej konkretnej propozycji cenowej? I tu zaczyna się mydlenie oczu. A ponieważ tak naprawdę nie wiesz jakie są twoje oczekiwania cenowe proponujesz licytację przez allegro. Ok, licytujemy - za chwilę okazuje się, że aukcje kończą się duuużo przed czasem - czy to jest poważne? Kolega licytował błotniki, licytował stacyjkę - jak się zakończyły te aukcje - kto obserwował je oraz ten wątek na forum to wie doskonale.

O proszę - stacyjka ponownie widzę wystawiona - http://allegro.pl/stacyjka-kluczyk-romet...11345.html - co poprzednia cena była za niska? Trzeba było ustalić cenę minimalną ale no tak wtedy trzeba będzie zapłacić wyższą prowizję.

Licytuję kierownicę na jednej z aukcji - a w zasadzie licytiowałem - bo nie mam już dalej zamiaru uczestniczyć w tej szopce - kiedy zakończysz aukcję i wystawisz ją ponownie - dziś wieczorem czy za dwa dni???

Teraz nie widzisz sensu by ten temat dalej się rozwijał. Hmmm, no tak teraz najwygodniejsze byłoby zablokowanie wątku bo po co ludzie mają się dowiedzieć jaki to naprawdę sprzedawca z ciebie.

Dla mnie to co wyprawiasz to zwykłe dziadostwo - takich krętaczy lepiej omijać szerokim łukiem! Ale najgorsze, że po tym co ludzie do Ciebie piszą choćby w tym temacie nic sobie nie robisz tylko dalej brniesz w kolejne kłamstwaSad
21-12-2017 15:00:07
Odpowiedz cytując ten post
[+] 5 użytkowników postawiło piwo czankete za ten post.
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #22
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Błotniki śprzedane więc za więcej niż ty dawałeś żal ci było na 20zl na wysylkę jak się targowałeś a za chwile poszły za więcej, do tego wział gościu więcej częsci , i za jedną wysyłka pozbyłem śię wiecej ilości części ja jestem zadowolony kupujący również a prosił mnie bardzo żebym mu sprzedał więc zrobiłem tylko z tego względu wyjątek że bierze wszystko, to co innego.
Stacyjke licytowałeś a jak sie okazuje jest ona uszkodzona bo nie sprawdzałem jej przy wystawianiu na ogloszenie zacina sie, no i jak btym nie odwołam licytacji i taka ci sprzedał to pewnie byłbys ZADOWOLONY ? Dopiero miał byś pretensje że ktoś ci psrzedał uszkodzona, tym bardziej że w aukcji nic nie pisze ze jest srpawna bo nie znalem stanu . Teraz ją sprawdzałem i wiem ze sie zacina wiec licytacja od nowa jesli ktos zainteresowany taka niech bierze nie to ok. Nie chcesz nie licytuj i nie zawracaj mi dup... na lewo, nie podobaja ci sie moje warunki nie każe ci nic licytować swoich przedmiotów.

I nie mam nic do ukrycia pół Charta już sprzedałem i kupujący i ja jestem zadowolony.
PozdrawiamSmile
21-12-2017 16:49:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
czankete
Unregistered

 
Post: #23
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Niestety mylisz pewne fakty, jak i to kto i co licytował. To świadczy tylko o tym, że oprócz kombinatorstwa nie potrafisz też czytać ze zrozumieniem ani też nawet nie pamiętasz już co i komu odpowiadałeś.
No ale najważniejsze, że TY jesteś zadowolony.

Jedno jest pewne - nie będę już więcej zawracał ci du@y, bo nie warto nawet interesować się czymkolwiek co oferujesz do sprzedaży i tracić czasu na jakiekolwiek ustalenia z kimś kto mówi jedno a robi drugie Tongue.
21-12-2017 17:25:35
Odpowiedz cytując ten post
Szatek Offline
Fanatyk Rometa 50-T-1, 50-TS-1 i 50-T-3


Liczba postów: 740
Imię: Patryk
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #24
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Z tego co czytam, to jedyny błąd kolegi nofack tkwi w tym, że chyba nie zna realnych cen części i chce je sprzedać za jak najwięcej, co skutkuje tym, że nie dotrzymuje zawartych słownie umów i zmienia formę sprzedaży, a przy tym wychodzi na trochę nie poważną osobę. Co do reszty, to raczej nie mam zastrzeżeń.
21-12-2017 17:26:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #25
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
No cen nie znałem ale już poznałem to fakt :-)
Natomiast wypraszam sobie ze nie dotrzymuje słownie umów, nie umawiałem się z kimś nigdy że coś sprzedam ktoś zapłacił za przedmiot a później nie otrzymał.
Do póki ktoś nie potwierdzi swojego zamówiona że coś bierze lub, nie otrzymam pieniędzy na koncie, gra jest otwarta, rezerwuje ten przedmiot dla tej osoby ale jeśli pieniądze nie wplyna na konto no to dalej aktualne.
21-12-2017 18:54:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #26
RE: Romet Chart 210 - C-A-Ł-Y- na C-Z-Ę-Ś-CI-
Jesli ktos zainteresowany czesciami do Charta to pisac co potrzeba wlasnie rozebralem 2 Charta na czesci i mysle po nowym roku go wystawic na sprzedaz tez na czesci. Wiec poki jest caly kompletny wiec niemal kazda cześć dostepna.
28-12-2017 20:14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Motorynka M3 by Decuu
Ostatni post: Deecuu
Wczoraj 23:12:38
» Odpowiedzi: 69
» Wyświetleń: 16335
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: elmer
Wczoraj 21:00:59
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 1315
Witam
Ostatni post: mateuszf
Wczoraj 15:13:50
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 35
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Dawdzio
Wczoraj 14:29:45
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 298
Remont Silnika
Ostatni post: wojakrob
Wczoraj 12:54:49
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 97
Romet Komar 2350 Dawid22
Ostatni post: Dawid22
Wczoraj 01:37:32
» Odpowiedzi: 44
» Wyświetleń: 5707
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
18-04-2024 13:49:48
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 10107
Ogar 200 Romka '84
Ostatni post: Spaceman164
18-04-2024 08:24:48
» Odpowiedzi: 117
» Wyświetleń: 13049
Problemy z komarkiem
Ostatni post: Dawdzio
17-04-2024 21:06:07
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 295
Szum sprzegła
Ostatni post: elmer
17-04-2024 15:08:37
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 2399
jaki to model roweru zzr?
Ostatni post: beta1989
16-04-2024 22:56:39
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 205
Nowe życie Ogara po 38 la...
Ostatni post: Bob_Harley
16-04-2024 22:44:05
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 332
Remont silnika 019
Ostatni post: michanio91
16-04-2024 19:39:41
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 1153
FSM Polski Fiat 126p FL p...
Ostatni post: miszel
15-04-2024 19:24:48
» Odpowiedzi: 40
» Wyświetleń: 5784
Problem z adv 250
Ostatni post: Bob_Harley
15-04-2024 18:09:51
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 510

Reklama