Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Autor Wiadomość
bykuu Offline
Technik
*


Liczba postów: 630
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Inny
Post: #1
MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
witam.
chciałem Wam przedstawić mojego SIMSONA S51 ENDURO którego nabyłem 18 lutego, czyli dokładnie tydzień temu.
po simsona przemierzyliśmy około 420 km w jedną stronę. a dokładniej byliśmy po niego w Lidzbarku Warmińskim.
długo się naszukałem żeby znaleźć coś odpowiedniego, ale co znalazłem to był albo daleko, albo sprzedany, albo drogo i stary rocznik, co w porównaniu z innymi simsonami zniechęcało mnie do kupna.
simson który kupiłem już na początku szukania w sumie wpadł mi w oko i on podobał mi się najbardziej, marzyłem o nim.. ale został od razu przekreślony z listy branych pod uwagę ponieważ raz że był bardzo daleko, dwa że cena 2700zł, chociaż przyznam że wart był tej ceny. to co sprawiło że mi się w spodobał to: kolor, felgi, kierownica, obrotomierz i prędkościomierz, rocznik, jego stan, ładne podobierane części, takie jak chromowane kierunkowskazy i błotniki, oraz bagażnik no i stacyjka przy kierownicy od jakiegoś innego motoru, już nie pamiętam od jakiego, ale kojarzy mi się że od jakiegoś simsona, myślałem że od SR50 ale inna jest w nim. no ale mniejsza o to. no i jeszcze poza tymi faktami zaplusował mi tym, że gościu dodawał bardzo dużo części, mianowicie te które widać na zdjęciach. tak więc na prawdę było warto.
no ale że go przekreśliliśmy to szukaliśmy jakiegoś innego tutaj bliżej.. i oglądaliśmy takiego jednego jakieś 50km ode mnie ale żenada.. gościu zapewniał przez telefon że piękny, że sprawny, zarejestrowany itp. że jak przyjedziemy to na pewno go kupimy itd.. rocznik 1982 cena 1500zł była przez telefon powiedział że 1300zł ostateczna. no i pojechaliśmy. jak go zobaczyliśmy to z daleka nie wyglądał źle, kolorek czerwony super na pierwszy rzut oka, ale jak bliżej podeszliśmy to była rdza na kierownicy, bagażniku, śrubach, uchwyt od siedzenia urwany, felgi pomalowane srebrzanką tak nie za bardzo, przednia felga wgnieciona, przełączniki jakieś pourywane, boczek od strony akumulatora się nie domykał no i nas zniechęcił trochę, jeszcze odpalić nie chciał na początku, a jak odpalił to chcieliśmy się przejechać, a gościu mówi że tylne koło przebite no to już całkiem.. no ale się zastanawialiśmy dalej czy brać czy nie, no i gościu dorzucał jeszcze kierunkowskazy bo nie były zamontowane i amorki od enduro bo miał zamontowane te miękkie i do 1250zł zszedł.. ale ostatecznie nie kupiliśmy go.
woleliśmy poczekać na coś lepszego i dołożyć trochę więcej kasy, niż kupić taniej a tandetę.. no i tak szukaliśmy dalej jakiegoś simsona, ale co dzwoniliśmy to sprzedany, albo drogo i z ceny nie chciał już nic zbić..
no i tak lukałem co jakiś czas na aukcję tego z Lidzbarka i po jakimś tygodniu - dwóch zszedł do 2500zł, ale tata dalej że za drogo i daleko, bo na paliwo ponad 500zł by też trzeba było.. no i szukaliśmy dalej, dzwoniliśmy i wgl. no i tak jak zwykle, sprzedany, drogo, daleko.. no i potem znów patrzę za jakieś parę dni na tego z Lidzbarka i wiedzę że gościu zszedł do 2200zł.. no i tak tacie już zacząłem truć że powiedział że może pojedziemy po niego, ale samochodem wójka, bo ma na gaz i większe auto więc by wszedł bez brania przyczepki..
no i tak po wykonaniu telefonu do gościa w piątek i dowiedzeniu się wszystkiego o simsonie i dokładnym adresie, w sobotę o 7:30 po niego pojechaliśmy.
modliłem się po drodze żeby tylko był taki jak na zdjęciach.xd
przed 14:00 byliśmy na miejscu. w realu prezentował się jeszcze lepiej, gościu powiedział że jedyna rzecz o której nam nie powiedział to przytarte kartery, ale to nam 100zł zejdzie z ceny na nie, no i wyciągnęliśmy go z piwnicy, odpalił od pierwszego 'kopa' no i jazda próbna, przejechałem jakieś 600m no i wszystko było okey. więc tata się pyta czy zejdziemy do tych 2000zł, gościu się zgodził bo mówi że taki szmat drogi przyjechaliśmy a paliwo drogie.. no to wpakowaliśmy simka do samochodu, części poznosiłem też, spisaliśmy umowę, wypiliśmy kawę, jeszcze nawet obiad nam proponowali, ale nie chcieliśmy.xd
no i przy płaceniu tata się pyta czy może mu dać 1950zł, gościu powiedział że niech tak będzie, młodemu (czyli mnie) na paliwo będzie.
ogólnie gościu jak i jego żona wraz z trójką dzieci bardzo miła, tak więc trafiliśmy na zajebistego sprzedawcę.
no i potem gdzieś po 15:00 wyjazd do domu. byliśmy jakoś po 23:00 na miejscu.
ogólnie gościu sprzedawał simsona (miał/ma jeszcze mińska) bo chce wyjechać z rodziną za granicę na stałe.

a simka gościu odkupił od brata 4 lata temu i robił go dla siebie, ale że teraz tak wyszło, to ja jestem jego właścicielem. : )
mówił że jeździł nim tak ok. 50km/h, najwięcej jechał ponad 60km/h z górki, ale nie chciał go dalej ciągnąć żeby go nie katować.
żałuję że nie zapytałem o wcześniejszą przeszłość simka.. no i jeszcze czy nie miał czegoś oprócz tego simka i mińska na sprzedaż, bo w tej piwnicy ciekawe rzeczy miał. np. dwie duże kolumny w dobrym stanie i wiele wiele innych..
no ale dobra, trudno, ważne że simiacz kupiony. ; d

chciałem dodać że simson marzył mi się od dawna, ale zawsze nie miałem kasy, potem miałem kadeta, jego remont i tak schodziło..
ale teraz właśnie mówiłem rodzicom że zbieram na simka bo chcę w wakacje iść do roboty jakiejś i kupić sobie.
no i mama mówiła żebym trochę kasy sobie nazbierał, a trochę mi z tatą dołożą.
no i tak szukaliśmy simsona na początku z myślą o mnie, bo tacie tam kasa wpadła więc pieniądze już były.
ale potem tata wymyślił że simsona kupi sobie na dojazdy do pracy w sezonie, bo simson mniej spali niż nasza vectra benzyniak przecież, więc trochę kasy się zaoszczędzi. a po pracy będę nim jeździł ja. czyli simson tak na pół by był. mi się to nie spodobało, bo simsona chciałem mieć dla siebie żebym sobie do szkoły jeździł w sezonie. no ale tacie podobał się SR50, a ja go namawiałem na tego S51 właśnie. no i potem jak ugadałem go na tego z Lidzbarka, to mama powiedziała, że na razie kupimy tego simsona i będziemy go mieli na pół z tatą, czyli że tata będzie nim do roboty jeździł a ja po robocie będę go miał, a później jak tata kupi sobie drugiego simka, tego SR50 to ten będzie już tylko mój.. no i taki układ mi odpowiada. : )


simek z roku 1988
silnik 4 biegowy
posiada stacyjkę przy kierownicy, obrotomierz i prędkościomierz (od jakiegoś innego motoru są)
widełki, tylny wahacz i felgi ma od sachs'a.
ten bagażnik też jest od czegoś innego. ( nie ma go na aktualnych zdjęciach bo jeden uchwyt się urwał i obecnie jest zawieziony do spawacza)
ale ogólnie oryginalne części gościu dał, także można przełożyć.
do zrobienia jest przedni hamulec, trzeba po prostu zamontować aparaturę do tarczowego, ale póki co to nie mam chęci i nie wiem czy nie będę oryginalnych kół zakładał, więc będą bębny.
poza stacyjką, w schowku jest jeszcze jeden przełącznik odcinający obieg prądu.
ma instalację 6V na platynach, ale chyba będę przerabiał na 12V
chcę też przerobić wydech na zwykły, bo trochę jednak ta rura przeszkadza.
poza tym pali od pierwszego kopa, jest zrywny (jak zresztą na simsona przystało) i nie mam do niego zastrzeżeń.
gościu mówił że pali jakieś 4l na 100km
kupiony za 1950zł (no pomijając jakoś 240zł na paliwo)
czyli zmieściliśmy się w 2200zł
na prawdę opłacało się tyle jechać i go kupić. nie żałuję.
aa.. a przywieźliśmy go renaultem scenic'iem, wszedł bez rozkręcania czegokolwiek. : )

przepraszam że się tak rozpisałem, ale chciałem Wam wszystko przedstawić dokładnie jak to było z tym wszystkim. : )
szacun dla tych którzy przeczytali całość, myślę że historia nie jest nudna. : )
i z góry dzięki za komentarze. : )


poniżej link do świeżo dzisiaj zrobionych zdjęć simsona:


https://picasaweb.google.com/10136417096...JanueKkrQE


a tutaj link do części które gościu dorzucał:

https://picasaweb.google.com/10136417096...tbKd2qvZGQ


( dodam że tłok który widać na zdjęciach jest nominalny i nigdy nie był używany )


I tu jeszcze zdjęcia gdy pierwszy raz zobaczyłem tego simsona ( czyli na aukcji na tablica.pl) :

https://picasaweb.google.com/10136417096...1_WC0N6GEw

mam do sprzedania dużo części do ROMET'a i SIMSON'a oraz wiele innych różnych rzeczy, wejdź na mój profil i sprawdź. : p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 01:09:45 przez bykuu.)
26-02-2012 01:08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
kamil95 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 29
Imię: Kamil
Skąd: Zamość
Pojazd: Romet Chart
Post: #2
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Fajna historiaBig Grin i ładny Simson myślę, że za taką cenę się opłaciłoBig Grin bo jest wart.
26-02-2012 01:24:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Simon Offline
Ogarnięty Chartcore


Liczba postów: 1,469
Imię: Szymon
Skąd: Ożarów
Pojazd: Romet Chart
Post: #3
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
WTF ? jeżeli ktoś to przeczyta będzie hardcorem Smile Dbaj o szwaba Wink:hitler:



Mój Romet Chart 70ccm
"Śpieszmy się kochać Motóry polskiej produkcji - Tak szybko odchodzą"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 01:27:04 przez Simon.)
26-02-2012 01:24:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
bykuu Offline
Technik
*


Liczba postów: 630
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Inny
Post: #4
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
(26-02-2012 01:24:09)kamil95 napisał(a):  Fajna historiaBig Grin i ładny Simson myślę, że za taką cenę się opłaciłoBig Grin bo jest wart.

no jest wart jest. : p

(26-02-2012 01:24:26)Simon napisał(a):  WTF ? jeżeli ktoś to przeczyta będzie hardcorem Smile

no to kamil95 jest hardcorem. ; d
Ty w sumie nie musisz już tego czytać, bo Ci to chyba wszystko powiedziałem. ^ ^

mam do sprzedania dużo części do ROMET'a i SIMSON'a oraz wiele innych różnych rzeczy, wejdź na mój profil i sprawdź. : p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 01:28:23 przez bykuu.)
26-02-2012 01:26:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Simon Offline
Ogarnięty Chartcore


Liczba postów: 1,469
Imię: Szymon
Skąd: Ożarów
Pojazd: Romet Chart
Post: #5
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Mi tak Big Grin Ale jak zobaczyłem i pomyślałem że wszystko to napisałeś jedno przeszło mi przez myśl OMG. Big Grin



Mój Romet Chart 70ccm
"Śpieszmy się kochać Motóry polskiej produkcji - Tak szybko odchodzą"
26-02-2012 01:28:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
bykuu Offline
Technik
*


Liczba postów: 630
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
(26-02-2012 01:28:02)Simon napisał(a):  Mi tak Big Grin Ale jak zobaczyłem i pomyślałem że wszystko to napisałeś jedno przeszło mi przez myśl OMG. Big Grin

hahahah. ; d
no wiesz, chciałem wszystko naszym chłopcom rometowcom (i nie tylko w sumie) wytłumaczyć i przekazać. ; p

ale dobra, koniec spamu, bo warny polecą. ^ ^

mam do sprzedania dużo części do ROMET'a i SIMSON'a oraz wiele innych różnych rzeczy, wejdź na mój profil i sprawdź. : p
26-02-2012 01:29:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
MichalSR50 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,541
Imię: Michał
Skąd: Otwock
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #7
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Ja też się tak rozpisuje, więc nie jesteś sam Smile Simek OK, zamierzasz go tak zostawić czy sprowadzić do oryginału?

26-02-2012 01:40:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
djdar_95 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 99
Imię: Dariusz
Skąd: Warlubie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #8
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Maszynka fajna Smile. Ładnie ci się trafiło Big Grin... u mnie jest gorzej z kupnem simka... Ostatnio byłem oglądać za 1000zł ale... nic nie mówie :F...
26-02-2012 01:48:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
bykuu Offline
Technik
*


Liczba postów: 630
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Inny
Post: #9
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
(26-02-2012 01:40:05)MichalSR50 napisał(a):  Ja też się tak rozpisuje, więc nie jesteś sam Smile Simek OK, zamierzasz go tak zostawić czy sprowadzić do oryginału?

hmm.. póki co to mam zamiar za jakiś czas przełożyć te koła, na te oryginalne, a co za tym idzie trzeba będzie przełożyć tylni wahacz i przednie zawieszenie całe, wraz z lampą.
kierownica zostanie ta która jest obecnie, możliwe że kupię pokrowiec czarny na siedzenie, no i zastanawiam się nad kupnem zwykłego wydechu, tzn. mam na myśli że rura normalnie, ale to wtedy już nie będzie na pierwszy rzut oka widać że to enduro. ; d
poza tym chcę przerobić instalację z 6V na 12V, no i to chyba tyle. będzie zamontowany jeszcze ten bagażnik który jest na zdjęciach z aukcji, bo póki co trzeba pospawać uchwyt.
i to tyle z przeróbek chyba.. no pomijając że chcę kupić nowy zamek do schowka, bo ten da się śrubokrętem przekręcić i w sumie to tylko tak go otwieram bo nie mam kluczyka, no i korek do baku również na zamek chcę kupić.
czyli w sumie nie wiele się w wyglądzie zmieni.
no ewentualnie błotniki też te zielone założę, ale jak będą pasowały te chromowane to raczej je zostawię. : )
więc praktycznie będzie taki jaki jest. ; p




(26-02-2012 01:48:39)djdar_95 napisał(a):  Maszynka fajna Smile. Ładnie ci się trafiło Big Grin... u mnie jest gorzej z kupnem simka... Ostatnio byłem oglądać za 1000zł ale... nic nie mówie :F...


no są okazje więc jak się trafi to się trafi. ; d
ale niektórzy to takie ceny walą że masakra.. a czasem to i cena do stanu też ma wiele do życzenia.
wiem bo przecież sam dość długo szukałem jakiegoś simiacza tutaj bliżej mnie gdzieś..
no ale niestety, niektórzy za 'trochę złomu' chcieliby nie wiadomo jakie pieniądze.
no i jeszcze dobijający jest fakt że ciężko znaleźć coś w swoich okolicach fajnego, bo większość ofert z daleka gdzieś jest.
no ale ja już przez to przeszedłem. ; d

mam do sprzedania dużo części do ROMET'a i SIMSON'a oraz wiele innych różnych rzeczy, wejdź na mój profil i sprawdź. : p
26-02-2012 02:55:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Dabek333 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,256
Imię: Paweł
Skąd: Szczawin/Nowe Miasto
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
No simsonek zajeb....ty mam na takiego kase tylko szukac okazjiSmile
Pozdro i szerokosci

100 post-15.06.2011 18.28
200 post -28.07.2011 12.12
300 post-22.09.2011 16.57
400 post-21.12.2011 17.13
500 post-05.02.2012 21.11
600 post 14.03.2012 14.53
700 post 27.04.2012 14.25
800 post 18.06.2012 13.53
900 post 21.08.2012 14.04
1000 post 15.11.2012 15.19
Zbieranie na skutera
10zł/400zł




Jezeli pomogłem daj "Pomógł"
26-02-2012 11:05:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
MrF4k Offline
Daaaawwccaa
*


Liczba postów: 5,136
Imię: Karol
Skąd: Kamienna Wola
Pojazd: Romet Chart
Post: #11
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
wow super simek ja to tylko bym mu zmienil lampe z tyłu i tą z przodu koła bym zostawił fajnie Smile ogólnie super ci sie trafił mi sie bardzo podoba kierownica też fajna M Big Grin przeczytałem cały opis jestem hardcorem

Pisk opon słychać z dala ktoś na Charcie zapier**** !!!
Mam Rometa i dwa kaski więc wybiorę się na laski

(25-08-2011 00:10:48)soczek napisał(a):  Rób na orginał. Tjunink to tylko młode oszołomy praktykują, a potem na stare lata i tak mądrzeją (wiem po sobie).
Działaj, pozdro !
26-02-2012 11:49:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Pitu Offline
Rowerowy Romeciarz
*


Liczba postów: 671
Imię: Piotr
Skąd: Kielce
Pojazd: Inny Romet
Post: #12
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Sim nawet fajny ale nie podobaja mi się te felgi , siedzenie , blotniki , kolor , lampy i kierunkowsazy , kierownica , prędkosciomierz i obrotomierz ale wkoncu to ma się tobie podobac nie mnie Big Grin
26-02-2012 13:14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Jacuś16 Offline
Technik
*


Liczba postów: 895
Imię: Jacek
Skąd: Ostrowiec Św
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #13
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
No simek napewno bardzo fajny ale mam do ciebie małą proźbę żebyś wrzucił te fotki przez jakąś inna stronkę np; http://www.imageshack.us/ bo ja nie mogę niestety obejrzeć tych zdjęć a bardzo bym chiał je zobaczyć jabyś mógł przeżuci te fotki to bardzo bym Ci był wdzięczny Blush

JEŚLI UDAŁO MI SIĘ CI W JAKIŚ SPOSÓB POMÓC KLIKNIJ ,,Pomógł''
26-02-2012 13:36:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
minio1998 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 214
Imię: Dominik
Skąd: Sierakowice
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #14
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
przeczytałem ^ ^ no simek fajny na twoim miejscu bym te felgi przełożył na orginalne , ale to twój sim i rób z nim co chcesz Big Grin
26-02-2012 13:46:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kadetmen Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,150
Imię: Michał
Skąd: -
Pojazd: Inny
Post: #15
RE: MotÓr four by byku - czyli SIMSON S51 ENDURO
Spoko sim , a z przodu masz hamulec ? Bo widzę 2 tarcze a zacisków nie Dodgy
26-02-2012 17:15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Dzisiaj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 31
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Dzisiaj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53774
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Dzisiaj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Dzisiaj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
Witam .
Ostatni post: Elektronik
Dzisiaj 01:14:25
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 78
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Dzisiaj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 524
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
Wczoraj 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 266
205A
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 82
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52053
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 104
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
Wczoraj 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10891
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
26-03-2024 23:15:36
» Odpowiedzi: 475
» Wyświetleń: 165730
Kupię ramę z papierem do ...
Ostatni post: kamil661
26-03-2024 20:51:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 61
Poziom paliwa gaźnik Duel...
Ostatni post: Mixol
26-03-2024 11:53:13
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 352

Reklama