Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Suzuki - od Damiana ;P
Autor Wiadomość
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #31
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Pali koło 4-4.5 L przy szybszej jeździe i w mieście. W trasie przypuszczam, że mi więcej jak 3-3.5 L nie spalił. Oczywiście są to moje szacunki na wyczucie, na podstawie tego ile przejechałem (w tym sezonie niewiele Sad ) Tak, czy inaczej, na pełnym baku można jechać i jechać, ogólnie moto pali mało ok



26-11-2014 14:57:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
oskarlito5 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 11
Imię: Oskar
Skąd: Strzelce Krajeńskie
Pojazd: Inny
Post: #32
RE: Suzuki - od Damiana ;P
No ładne suzuki mój kolega ma identyczne i śmigamy sobie niekiedy ja simem jezdzę bo narazie wiek mi nie pozwala na taki motor ja sobie planuje kupić mz etz 250 też dobra maszyna
26-11-2014 18:13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kuzma Offline
Technik
*


Liczba postów: 536
Imię: Suzuki GF 250
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #33
RE: Suzuki - od Damiana ;P
(26-11-2014 14:57:39)Damian4570 napisał(a):  Pali koło 4-4.5 L przy szybszej jeździe i w mieście. W trasie przypuszczam, że mi więcej jak 3-3.5 L nie spalił. Oczywiście są to moje szacunki na wyczucie, na podstawie tego ile przejechałem (w tym sezonie niewiele Sad ) Tak, czy inaczej, na pełnym baku można jechać i jechać, ogólnie moto pali mało ok


To bardzo mało mi moja 250-tka 5.5litra na 100km. a to muszę bardzo się starać. A i potrafi 8 litrów spalić jak sobie pozwolę na chwilkę słabości ....

Sprzedam zabytkową Suzuki GF 250 jedyny egzemplarz w Europie
30-11-2014 17:41:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #34
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Wszystko zależy od techniki jazdy, każdy jak wiadomo, ma inną - mnie osobiście przy jeździe 110-120 km/h, kark tak zaczyna n.... boleć, że zwalniam Tongue I śmigam w okolicy 90 km/h, może na przyszły sezon będę jeszcze raz ustanawiał rekord prędkości, dla mojego Gienka, jak na razie, to jakieś 2 miesiące temu wycisnąłem z niego 140~km/h - i to chyba max. ile można wycisnąć z tego silnika. No, ale to jest cruiser, a nie ścigacz Big Grin Na przyszły sezon, jak gdzieś już wcześniej wspominałem, wpadnie może coś mocniejszego (na razie mam dwa upatrzone modele Suzuki: Bandit 600S, lub Suzuki GSR, a pewnie skończy się na Gladiusie za którym tęsknie, bo na nim zdawałem prawko i na nim przejeździłem najwięcej godzin :F) Ale to się jeszcze zobaczy, bo jak będę kupował 2 moto, to najwcześniej pod koniec lipca przyszłego roku Wink

Co do Gienka, na ten moment - problem cieknącego paliwka wyeliminował się sam 0-0 Dlaczego i jak nie wiem.... Został mi tylko do wymiany ten nieszczęsny uszczelniacz lagi (będą obydwa nowe). W zależności od finansów, tarczę hamulcową dam do stoczenia, oraz wymienię klocki na nowe, a z tyłu wymienię szczęki hamulcowe, bo przy intensywnym hamowaniu, tylne koło potrafi się nieźle zblokować... A teraz moto stoi już od tygodnia w garażu pod przykryciem i czeka na nowe części :F



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 19:18:28 przez Damian4570.)
30-11-2014 19:14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #35
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Nie wierzę... czyżby nadchodziła wiosna? Jak jutro będzie 12 stopni (jak dziś) - nie ma opcji, przejażdżka będzie :F



19-12-2014 15:26:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #36
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Mam nadzieję, że zima nie wróci, bo sezon zamierzam zacząć wraz pierwszymi dniami marca :F Teraz już trochę kasy uzbieranej mam, więc powoli zaczynam kompletować części. W pierwszej kolejności do wymiany, uszczelniacze przedniego zawieszenia do wymiany, wraz z kapturami przeciwpyłowymi. Przednia tarcza hamulca pójdzie na regenerację, zamontuję nowe klocki hamulcowe z przodu, z tyłu może szczęki hamulcowe również wymienię. Akumulator będzie również nowy, ale kupię go dopiero w środku sezonu, bo ten jeszcze jakoś próbuję ratować (ładowanie i częściowe rozładowanie) i jakoś się trzyma...chyba. Teraz odbiegając nieco od tematu, dodam tylko, że kupuję następne moto, jednak waham się między Banditem GSF 600, a GSR 650 - w zasadzie, ostateczna decyzja będzie zależała od ostatecznego budżetu. Niestety kolejne moto może wpaść dopiero w sierpniu/wrześniu br :/ Gienka sprzedawać nie będę ok Dlatego, muszę trochę pieniędzy jeszcze uzbierać (właściwie, dodatkowe 2~3k) Wink
Teraz kolejna rzecz, jak już wcześniej wspominałem mam zamiar prowadzić swój własny Motovlog, pomysłów mam tyle, że musiałem skorzystać z notatnika, żeby mi z głowy nie uleciały best Przede wszystkim chcę wprowadzić trochę innowacyjności, oraz świeżości (nie chcę na razie zdradzać szczegółów Wink ) A, że do tego wszystkiego jestem niespełnionym, zapalonym filmowcem, możecie się spodziewać wszystkiego :F Przede wszystkim tutaj, na tym forum, będę zamieszczał w moim temacie informacje o kolejnych motovlogach. Natomiast moje motovlogi nie będą głównie kierowane tutaj, do użytkowników tego forum Wink Uchylając nieco rombka tajemnicy, powiem tylko, że moje motovlogi, będą kierowane (przynajmniej z początku) do początkujących motocyklistów (przede wszystkim) - ale czy tylko? Więcej nie powiem Tongue



29-01-2015 18:11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #37
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Heh ^^ Jako, że mam teraz ferie best a co za tym idzie, trochę wolnego czasu, śniegu brak, więc postanowiłem przygotowywać powoli Suzię do sezonu Tongue Nie wiem jeszcze kiedy będzie pierwsza przejażdżka, ale pogoda dopisuje, więc zapewne wkrótce wyjadę na drogi Tongue Wpadną jakieś fotki, oraz będę nagrywał sceny do "czołówki" motovloga. Ogólnie będzie kozacko ^^



15-02-2015 22:52:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #38
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Jakbyś się nudził to przebij się przez Gorzów i do mnie zajedź, może zechce mi się wkręcić aku do Jawy 250 i przepalić złomka... Smile
15-02-2015 23:07:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #39
RE: Suzuki - od Damiana ;P
(15-02-2015 23:07:54)jurek_j napisał(a):  Jakbyś się nudził to przebij się przez Gorzów i do mnie zajedź, może zechce mi się wkręcić aku do Jawy 250 i przepalić złomka... Smile

Ok Wink Dzięki za zaproszenie, na pewno skorzystam ^^ Dobrze, że napisałeś o aku, bo o swoim zapomniałem, że jest zakopany w piwnicy krejzi



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2015 00:48:50 przez Damian4570.)
16-02-2015 00:48:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #40
Odp: Suzuki - od Damiana ;P
Powiem tyle, wczoraj do garażu pojechałem, zobaczyłem i odpaliłem Gienka, po chyba 3 godzinach męczenia się z odpaleniem Tongue Akumulator okazał się totalnie padnięty, mimo że nie był jakoś ekstremalnie rozładowany, i trzeba było trochę tego Gienka pociągać na "pych", żeby się trochę rozruszał po tylu miesiącach stania. Ale w końcu udało się go odpalić i w koło garażu trochę pośmigałem ^^ Oprócz tego, że było okrutnie zimno, frajda z jazdy nie do opisania Big Grin


Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka



20-02-2015 12:16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #41
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Dzisiaj już bez problemów z odpalaniem, wybrałem się na krótką przejażdżkę na moją ulubioną drogę Wink



Szału nie ma, bo moto kompletnie nieprzygotowane do sezonu, no może oprócz napędu :F



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2015 21:39:52 przez Damian4570.)
20-02-2015 21:38:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #42
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Pogoda fajna, dziś na mieście sporo juz motocyklistów widziałem. Sam mam tak wielka ochotę pojeździć ze masakra.
Kupuj akumulator Smile

Wysłane z mojego D2303

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
20-02-2015 22:11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #43
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Brak funduszy na aku :F Jeszcze muszę się pomęczyć z tym ^^



21-02-2015 01:28:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #44
Odp: Suzuki - od Damiana ;P
Ja jak wsiadlem ledwie po tygodniu niejeżdżenia to się cieszyłem jak głupi Smile jest co robić ale nie ma się jak za to zabrać co? Mam to samo hehe Smile szerokosci w nowym sezonie LWG Smile

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
21-02-2015 11:50:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #45
RE: Suzuki - od Damiana ;P
Więc tak... Dzisiaj były znowu problemy z odpaleniem... Mimo to jakoś odpaliliśmy Gienka, znowu na "pych" - załapał szybciutko, po ok. 3-4 metrach. Najważniejsze jest to, że udało mi się trochę trasy dziś zrobić, co prawda krótka, bo paliwka za mało na jakiś dłuższy wypad ^^ Dziś był chyba najcieplejszy dzień na taką jazdę, u mnie było 14*C best Chociaż na otwartych odcinkach prostej trochę zawiewało Tongue I wydawało się być znacznie chłodniej :F Tak czy inaczej, pogoda znów dopisała, być może w przyszły weekend zacznę nagrywać materiał do zwiastunu motovloga (póki co z całego osprzętu brakuje mi tylko dobrego mikrofonu Sad ) Dobra, teraz fotki ^^












21-02-2015 17:35:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:06:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 9462
Remont silnika 019
Ostatni post: romek
Dzisiaj 17:59:00
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 733
Szum sprzegła
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 16:27:57
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 2128
Romet Komar 2350 Dawid22
Ostatni post: romek
Dzisiaj 09:43:00
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 5227
Nowe życie Ogara po 38 la...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 07:57:04
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 57
FSM Polski Fiat 126p FL p...
Ostatni post: miszel
Wczoraj 19:24:48
» Odpowiedzi: 40
» Wyświetleń: 5484
Problem z adv 250
Ostatni post: Bob_Harley
Wczoraj 18:09:51
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 326
Mesko Nimfa
Ostatni post: romek
Wczoraj 16:44:47
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 2079
Witam
Ostatni post: romek
Wczoraj 11:51:27
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 57
Pomoc w dobraniu gaźnika ...
Ostatni post: romek
Wczoraj 10:02:31
» Odpowiedzi: 67
» Wyświetleń: 2565
Uwaga, wyrejestrowanie po...
Ostatni post: romek
Wczoraj 09:12:33
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 614
pytanie o kolor rowery me...
Ostatni post: beta1989
14-04-2024 23:17:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 61
Dźwignia hamulca nożnego
Ostatni post: Motokamel
14-04-2024 22:18:18
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 6517
Regeneracja gwintu na wyd...
Ostatni post: Dawdzio
14-04-2024 22:03:27
» Odpowiedzi: 26
» Wyświetleń: 17374
licznik skacze
Ostatni post: elmer
14-04-2024 21:27:17
» Odpowiedzi: 22
» Wyświetleń: 4997

Reklama