Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zipp Neken by Latos
Autor Wiadomość
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #1
Zipp Neken by Latos
Wczoraj ok. godziny 20. stałem się posiadaczem zippa Big Grin W ogłoszeniu było 2500, ale sporo stargowałem, zgadnijcie ile Smile Ogólnie miał być zipp xrace, ale się nie udało, więc szukałem wszystkiego, co było w jako-takim stanie i za niewielkie pieniądze. Oglądałem najpierw GB 09' z kitem 110ccm i mugenem, ale trup że szkoda gadać. Następny był właśnie rzeczony neken, następnego dnia jeszcze yankee po kolizji i zetkę 72ccm. Podobały mi się yankee i zipp. Bym pewnie kupił yankee, ale miał krzywe lagi, więc sobie odpuściłem. Kolejna była zetka 72. Naklejki pozrywane, ponaklejane jakieś brzydactwa, ułamane mocowanie silnika przednie, ogólnie pół motoru żyło własnym życiem, do tego cena - 2200. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej stan. Miałem obejrzeć jeszcze 2 egzemplarze, ale poszły. No to wracamy do domu i doszliśmy do wniosku ze szwagrem, że szczerze mówiąc ten zippek był w najlepszym stanie. Były takie mankanemty jak niedomykające się siedzenie, nie było krótkich, latający łańcuch, ABS, falujące obroty i dziwne sprzęgło ale oprócz tego igiełka tak zwana. No to podjeżdżamy, a koleś pokazuje nam starą linkę sprzęgła, byłem w szoku - trzymałą się na 2 nitkach :F nie wiem jak to jechało, jakim cudem to sprzęgło w ogóle działało. No ale ok, właściciel zrobił nową linkę, podregulował obroty i było ok. Umowa spisana, wracamy do domu. Byłem szczęśliwy jak cholera, mam swój motor, jadę nim nawet Big Grin No i pierwsza trasa to powrót do domu z białych błót na kapuściska do bydgoszczy (vmax 60km/h bez katu) i dojechałem. Coraz bardziej mi się podobał Smile Przed garażem jeszcze porobiliśmy kilka strzałów z klamy, parę kółeczek i maszyna do garażu, trzeba grzać na mecz Smile Następnego dnia nie wytrzymałem, szybko na rower i do garażu, co by se moim nowym nabytkiem trochę pojeździć Smile Podpompowałem koła, sprawdziłem płyny, lusterka wyregulowałem, posmarowałem łańcuch, zrobiłem tylny hamulec. Poszłem sobie pojeździć, przy okazji skoczyłem po żarówkę. No dobra, ale jaką żarówkę? No i spowrotem do garażu, po drodze spadł mi łańcuch i musiałem pchać około 0,5 kilometra. Co się okazało był tak luźny że dałoby się go nawet założyć, ale dobra odpoczął sobie trochę. Zaparkowałem go, podciągnąłem łańcuch, sprawdziłęm jaka żarówka jest i do sklepu znowu, kupiłem żarówkę, zamontowałem a tu dupa dalej nie świeci Sad No trudno, długie są na tyle słabe, że można jeździć. No to wsiadłem i pojechałem, porobiłem zdjęcia. Pojechałem do parku przemysłowego coby się troche poskładać ale to jednak nie te prędkości hehe Smile No to tyle z dzisiejszych przygód Smile O, mogę jeszcze powiedzieć, że motorek miał przejechane w momencie kupna 6003 kilometrów Smile

Mam pytanie, godzie może najprawdopodobniej leżeć przyczyna niedziałąjących świateł krótkich? (wiem że w instalacji, ale czy to przełącznik czy może kostki czy coś) i jaki olej najlepiej lać do silnika (o firmę chodzi)?

Koniec nudzenia, dla wytrwałych trochę zdjęć:











No, to chyba na tyle, lepszej jakości aparatu niż telefon nie mam, ale chyba nie są aż takie złe Smile Może jeszcze wieczorem coś tam wrzucę jak sobie wyjdę pojeździć Smile Macie pytania, pytajcie, komentujcie i co tam jeszcze chcecie itd. Pozdro Smile

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2014 19:43:08 przez Latos.)
14-07-2014 19:37:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
xarOn Offline
......
*


Liczba postów: 224
Imię: Wojciech
Skąd: Koronowo
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #2
RE: Zipp Neken by Latos
No w końcu będę miał kogo wyprzedzać w okolicy Big Grin olej kup jakiś firmowy Motul, Castrol ale nie kupuj w motonecie bo te ch*j* mają drogo. Ty masz prawko AM ? jakoś w połowie wakacji możemy pośmigać.

- Romet T-1 - ''86 - Sprzedany
- Romet Ogar 200 - ''84- Sprzedany
- Romet Ogar 205 - ''89
- Honda NS1 - "94
14-07-2014 20:06:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Przemi998 Offline
Komarowiec
*


Liczba postów: 5,105
Imię: Przemek
Skąd: Zakrzewo
Pojazd: Romet Komar
Post: #3
RE: Zipp Neken by Latos
Fajny zippek Smile Dbaj o nie go i czekam na więcej zdjęć Big Grin

Moje Maszyny:
komar 2352
Romet Polo
Sprzedane:
Romet 50 t-1
Romet ogar 205
Jawa kaczka
komar 2330
15-07-2014 02:38:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #4
RE: Zipp Neken by Latos
Zdjecia jakies wstawie najprawdopodobniej jutro jak brudasa umyje. Jezdzic kazdy by chcial a czyscic nie ma komu Big Grin pierwszego posta pisalem pod wplywem emocji i kilka informacji pominalem, niektore teraz moga sie powtorzyc:
-silnik seryjna 50 nie grzebana
-rocznik 2012 od pierwszego wlasciciela
-ogolnie caly motorek nie byl grzebany, nic nie przerabiane itp. ale mysle ze takimi rzeczami jak pomalowanie pewnych elementow kiedys, zdjecie absu itd. bede musial sie kiedys zajac. Na razie mi to nie przeszkadza, ale pewnie niedlugo zacznie, szczegolnie przedni halulec, na piasku (!!!) ciezko jest mu zablokowac kolo.
-przejechalem juz okolo 140-150 kilometrow, ogolnie jak zaczalem jezdzic to bylem troche zawiedziony ze nie wszystko wyglada tak jak sobie to wyobrazalem, ze jednak odkrecenie gazu do konca nie daje super przyspieszen i ogolnie ten klimat ale juz mi to nie przeszkadza, jezdze sobie te 40-50 czasami 60km/h i jest git. Powiedzmy ze apetyt rosnie w miare jedzienia Smile za pare dni moze wpadnie jakis filmik z odpalania, z jazdy raczej nie. .
Co tu jeszcze duzo mowic, musze sprawdzic te krotkie swiatla, umyc go porzadnie i naztawic kolo tylko prosto bo wzgledem wagacza jest krzywo. Wyniklo to z nieuwagi przy naciaganiu lancucha hehe Smile lewa

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
16-07-2014 01:54:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Przemi998 Offline
Komarowiec
*


Liczba postów: 5,105
Imię: Przemek
Skąd: Zakrzewo
Pojazd: Romet Komar
Post: #5
RE: Zipp Neken by Latos
Dziadek coś ostatnio mi gadał że przymierza coś podobnego mi kupić co z tego wyjdzie zobaczymy Big Grin

Moje Maszyny:
komar 2352
Romet Polo
Sprzedane:
Romet 50 t-1
Romet ogar 205
Jawa kaczka
komar 2330
16-07-2014 02:10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: Zipp Neken by Latos
Coś nowego na temat zippa Smile
Zipp śmiga w najlepsze, kilometry lecą, konkretnie 350 Smile Zdjęć nie ma bo telefon nie chce współpracować, ale myślę że jednak lepiej tych zdjęć nie oglądać, dalej jest brudny Smile Jutro lub pojutrze go znowu umyję, planuję założyć odcięcie zapłonu (samoróbka), opierdzielić kilka miejsc papierem ściernym i może coś z tylnym błotnikiem. ale nie chce go obcinać aby się kończył zaraz pod tablicą, chcę żeby wyglądał tak spokojnie, ale żeby nie wyglądał jak sztacheta od płotu, coś a'la junak lub zumik gr500 Smile Sprawdzę też w jakim stanie są luzy zaworowe i spróbuję podokręcać różne śrubki, w tym strasznie denerwujące zegary, na dziurach mocno wk***iają Angry oprócz tego jeszcze te srebrne osłonki klaksonu popodklejać bo brzęczą jakby silnik miał zaraz z ramy wyskoczyć albo w ogóle te pomarańczowe środki wypierdzielę to mi nie będzie hałasować, coś muszę zrobić z nieodbijającym przednim stopem, podwyższyć nóżkę tylnego stopu bo żeby zahamować to trzeba nurkować nogą, muszę także w tylnym hamulcu zrobić coś żeby stop zapalał się po minimalnym naciśnięciu nogą na stopkę hamulca. Poza tym coś jest z tymi światłąmi krótkimi, muszę obejrzeć ten fragment instalacji. Jest jeszcze problem jak stoi na niskich (do około 3,5k) obrotach i dodam gwałtownie gazu to robi buuuu i spada z obrotów - obstawiam, że dostaje zbyt dużo paliwa, ale nie wiem. O, jeszcze jedno - sporadycznie (raz dziennie, może nawet rzadziej) wyskoczy dwójka. Strasznie to irytujące, szczególnie jak sobie np. ruszam spod świateł, wyskoczy mi bieg i jestem zajeb*ny w akcji i tamuję ruch. Da się to jakoś naprawić?
Jeszcze jedno gówno jest, mianowicie linka prędkościomierza. Ta obręcz co ją trzymała się ułamała i teraz się cały błotnik od tego cholerstwa rysuję. Jak miałem kierownicę skręconą to w ogóle nie chciała się ruszać, jakby była za krótka o jakieś 10cm.

Zdjęcia niedługo wstawię, na razie wstyd go fotografować hehe Big Grin

Plany na najbliższy czas no to tak jak wyżej, serwis i obczyszczenie tych powierzchni metalowych bo wygląda jakby spleśniał :F Kiedyś będę myślał nad silnikiem 110 i tylnymi amorkami jakimiś ciekawszymi, te seryjne szczerze mówiąc nie są za ciekawe, jakby miały być w czymś o conajmniej 70 kilo cięższym Smile Może kiedyś jeszcze pomaluję na czarno półkę, kierownicę, sety pasażera. Rączka pasażera się jeszcze jakoś trzyma. Lewa Facepalm3best

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 00:38:54 przez Latos.)
22-07-2014 00:36:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #7
RE: Zipp Neken by Latos
No no nareszcie widzę twój sprzęcik Big Grin Seria jak to seria, dobra baza do przeróbek. No to spróbuje ci trochę pomóc co do problemów Big Grin Na te buu przy wkręcaniu, wykręć trochę śrubkę od mieszanki, powinno pomóc Big Grin Przedni hamulec za pewnie nie hamuje przez ten pseudo ABS, miałem to samo, wywaliłem hamuje dużo lepiej Smile Osłonki klaksonów to najbardziej tłukąca, wibrująca rzecz w tym moto Big Grin dla tego to wywaliłem a klakson przyczepiłem pod bakiem. Obręcz od trzymania linki prędkościomierza też mi się urwała, skonstruowałem coś ala zastępczego, jutro ci porobię fotki Smile Co do tylnego hamulca to wyreguluj go na cięgnie ( dokręć tą nakrętkę ) A co do stopu to przesuń czujnik Big Grin Jak swojego kupiłem to też miałem takie problemy XD Jak jesteś trochę wyższy, koło 170cm to śmiało wal amortyzatory od MZ, moto się podniesie i będzie wyglądać Big Grin Wibracje wyeliminujesz dając gumy i dętki itp. Na początek radzę dać je w miejsce baku, tak gdzie się go przykręca na jedną śrubę i w te prowadnice do wsuwania.Na tablice najlepiej dać ramkę i uciąć błotnik za ramką, niestety chlapie trochę po plecach błotem, ale ja jeżdżę po asfalcie także mi nie przeszkadza :F Na tej 50cm3 szatana z tego nie będzie, masa robi swoje, ja chyba na 12z z przodu wycisnąłem 74km/h na prostej Big Grin Taką alternatywą jest 72cm3. Moto zaczyna już jechać, ma moc żeby się rozpędzić i to 85km/h wyciąga Big Grin Pomalować możesz uchwyt pasażera, i kierownice, widzisz jak u mnie to wygląda, ja jestem zadowolony, choć myślę jeszcze o półce w czarny mat Smile No to co tu więcej mówić, powodzenia w modach i bezawaryjnych km życzę, jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to się odezwij do mnie, spróbuje pomóc Smile Lwg

22-07-2014 01:20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3362 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,901
Imię: Wojciech
Skąd: Szwajcariq
Pojazd: Romet Chart
Post: #8
RE: Zipp Neken by Latos
(22-07-2014 00:36:25)Latos napisał(a):  Jest jeszcze problem jak stoi na niskich (do około 3,5k) obrotach i dodam gwałtownie gazu to robi buuuu i spada z obrotów - obstawiam, że dostaje zbyt dużo paliwa, ale nie wiem.

U mnie w CRS to samo, u kolegi w PRO 50 to samo, u innego w GB też to samo Tongue Chociaż ja się jeszcze gaźnikiem nie bawiłem.

Zipp fajny (miałem jechać po takiego samego, ale romet się nagle znalazł Tongue), tylko te koła nie ładne, wolę szprychowane Wink

Moje pojazdy - Wojtek3362

Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 01:36:14 przez Wojtek3362.)
22-07-2014 01:35:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #9
RE: Zipp Neken by Latos
Regulacja powinna trochę pomóc, choć ja jeszcze zmieniłem filtr powietrza na gąbkę Revo. Na 50cm3 to buuu przy nagłym dodaniu gazu będzie, to jest 4t tak będzie robić. Przy 72cm3 tego już aż tak nie ma Smile

22-07-2014 01:42:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Paweł96 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 175
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Wielunia
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Zipp Neken by Latos
Eee no wkońcu sprzęcik kupiłeś. Big Grin Neken całkiem spoko.

Aktualne pojazdy :
Kinroad Łoś - sprzęcik na co dzień Wink

Mińsk 125 - sprzęcik do renowacji Smile

Plany na pierwsze auto : Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z. ;D
23-07-2014 20:00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #11
RE: Zipp Neken by Latos
Witam po krotkiej przerwie, kilka zdjęć dla was:




Neken się trzyma, nie ma żadnych awarii. Jedno z lusterek zostało trafione piłką i pękło, ale zresztą w krótkim czasie bez pomocy piłki też by odpadło bo było już popękane. Także dostał nowe lusterka Smile Zmieniłem olej, a teraz uwaga... ORLEN. Ponoć gówno, ale jeszcze się nie zatarł więc jest ok. Olej kupiłem za 80 złotych i jest go 4,5 litra. Spokojnie, nie jest go za dużo i wg. moich obliczeń powinno go wystarczyć do następnych wakacji, a może i nawet ich końca Smile Pojawiły się 2 problemy, 1 to to, że trudniej mu odpalić na ciepłym silniku. Na zimno dosłownie od dotknięcia rozrusznika (czasami ułamek sekundy więcej, zależy w jakiej fazie jest silnik), na ciepło odpala w mniej niż sekundę, ale trzeba się wspomagać gazem, bez gazu troszkę więcej. Czy to regulacja, czy może cewka siada lub coś w ten deseń... Drugi problem to hamulec tylny. Ustawiłem go, bo zeskoczył ze śruby regulacyjnej i od tej pory działa stop w nodze oraz zawsze przy wciśnięciu dźwigni nie hamuje, a w pewnym momencie jest takie silne 'jeb' i zaczyna hamować dość gwałtownie. Spowodowane jest to tym, że śruba, która trzyma tą rurkę co trzyma bęben haczy o tą podkładkę co trzyma sprężynę na cięgnie hamulca. Niby można to rozwiązać regulacją stopki hamulca, ale... śruba się ukręciła Dodgy Muszę tam nalać znając życie ze dwie puszki WD40 i może kiedyś puści. Na dziś to tyle, jutro dam więcej zdjęć bo kilka trzasnąłem ale czas mnie goni Smile

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
24-08-2014 20:49:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #12
RE: Zipp Neken by Latos
Kilka zdjęć:






Co widzą moje oczy:


Mały pokaz możliwości źpa:




Pierwsza jazda po mokrym Big Grin


I dwa ciekawe przebiegi Tongue



Level up jak to pewna osoba powiedziała Big Grin

Mały bilans:
-Zrobiłem 1200 kilometrów od zakupu
-Wypaliłem conajmniej jeden pełny bak paliwa
-Ujebałem tylny lewy kierunkowskaz a teraz trzyma się tak na słowo honoru, muszę go w jakiś sposób skleić
-Pizło lustereczko, źp dostał nowe tym samym
-Na drugi dzień zgodnie z prawem Murphy'ego wyprowadzając źpa z garażu jebłem o drzwi i ułamałem końcówkę klamki hamulca oraz obtarłem lustereczko (nowe jeszcze nawet nie było brudne)
-Naprawiłem Swiatło stopu, tym samym powodując trzaski tylnego hamulca, co również trzeba eliminować
-W lampie stopił się fragment instalacji elektrycznej, przestał przez to prawdopodobnie działąć klakson
-Zbity został tylny klosz, gdy źp był stawiany na stopkę centralną jak wszyscy wiemy motor zawsze 'odskakuje' do tyłu, tym razem miał zbyt mało przestrzeni i odskoczył w widełkę roweru

To chyba tyle, komentujcie Big Grin

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2014 22:03:25 przez Latos.)
29-08-2014 22:02:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
DominiX Offline
Zapalony mechanik :D
*


Liczba postów: 1,841
Imię: Dominik
Skąd: Kłodawa
Pojazd: Inny
Post: #13
RE: Zipp Neken by Latos
Sory za odkop. Jak tam zipek ? Smile

Jest:
Gb Street 09r.

Były:
Romet Komar 2351 Xr.
Romet Ogar 205 89r.
Kingway Łoś 08r.
Ogar 200 86r.
10-09-2014 20:03:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #14
RE: Zipp Neken by Latos
Trzyma się, wozi mnie do szkoły od 2 tygodni, nie ma ochoty się zatrzymywać Smile Ostatnio jak jechałem to coś zaczęło dziwnie pstrykać przy włączonym zapłonie, zastanawiam się co to, może coś w obrotomierzu... kablami nie śmierdzi. Po dźwięku poznałem że fajka spadła a dźwięk to przeskakująca iskra Smile Jeździłem z kolegami to przyspieszenie ma odrobinę gorsze od seryjnego kibel, zippa gt5 i kingwaya ibisa rozblokowanego. Ogolnie trzymamy sie kupy jak jezdzimy, nie zostaje w tyle Smile Okazalo sie, ze przyczyna braku swiatel bylo stopione gniazdo zarowki, nie ma styku pomiedzy zarowka a gniazdkiem. Musze zdobyc ten element i bedzie git Smile Lancuch tez powoli do wymiany, na napinaczu nie ma juz gwintu wiecej. A tak wszystko po staremu, gdzieniegdzie lakier odpada ale tylko w niektorych miejscach. Za moze pol godziny beda jakies zdjecia w plenerze Tongue I to nie odkop jesli temat jest o czyims pojezdzie :]

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
14-09-2014 17:14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #15
RE: Zipp Neken by Latos
I jak tam? Masz jakieś foty? ^^

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka



27-09-2014 13:43:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Dzisiaj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 38
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Dzisiaj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53779
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Dzisiaj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Dzisiaj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Witam .
Ostatni post: Elektronik
Dzisiaj 01:14:25
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 82
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Dzisiaj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 547
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
Wczoraj 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 267
205A
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 84
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52063
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 107
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
Wczoraj 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10892
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
26-03-2024 23:15:36
» Odpowiedzi: 475
» Wyświetleń: 165747
Kupię ramę z papierem do ...
Ostatni post: kamil661
26-03-2024 20:51:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62
Poziom paliwa gaźnik Duel...
Ostatni post: Mixol
26-03-2024 11:53:13
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 353

Reklama