Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
wielka wyprz. czesci do poloneza 125p romet simson i inne
Autor Wiadomość
mlodyfso Offline
Technik
*


Liczba postów: 779
Imię: Hubert
Skąd: Obrowo
Pojazd: Romet Pony
Post: #1
wielka wyprz. czesci do poloneza 125p romet simson i inne
witam dzis mam na sprzedaz troche czesci do powyzej wymienionych pojazdow
mam na sprzedaz czesci takie jak :
-kratki halogenow do poloneza nowe 4komplety cena za komplet 25zl do nego.
-galka zmiany biegow do borka/akwarium/przejsciowka uzywane w bdb stanie 2sztuki cena za sztukie 15zl do nego.
-Kolo pasowe do 125p borewicz uzywane w bdb stanie cena 10zl
-komputer do poloneza rovera uzywane w bdb stanie z 1996roku 2sztuki cena za sztukie 40zl do nego.
-naklejka 1.6gsi multipoint injection nowe fabryka 37sztuk cena za sztukie 10zl
-emblemat przod do syreny(jeszcze fso) uzywany do chromowania cena 30zl do nego.
-schowek do 125p wraz z lampka we floku lub floko podobnego (mozliwe ze wersja na eksport) cena 30zl
-kratki slupkow C do 125p klasyk uzywane w bdb stanie do wyczyszczenia cena 30zl
-przelaczniki do 125p klasyk tarpan wymontowane z tarpana uzywane stan bdb cena 15zl
-dekielki do punto uno stan bdb uzywane cena 25zl
-lampka oswietlenia wnetrza do trabanta uzywana bdb stan do wyczyszcznia cena 10zl
-fabrycznie nowy czujnik hamulca do rometa charta z oryginalna kartka z polmozbytu cena 15zl
-kosze sprzeglowe do simsona 2sztuki stan db cena za sztukie 15zl mam tez docisk z tarczami
-Klakson CCCP od jakiegos radzieckiego motocykla uzywany w stanie bdb trabi Tongue cena 20zl
-Lewa podloga do simsona sr50 z oryginalnym lakierem podloga niepowyginana lakier w db stanie cena 20zl
-Fabryczny wydech do simsona sr50 kompletny wraz z kolankiem stan db- powloka chromu poniszczona jak i od dolu jest poobdzierany i ma kilka wgniecen cena 35zl do nego.
-Mostek kierownicy i polka lag do motorynki m2 m1 stan chromu w bdb stanie jak i samej polki cena 30zl
-znaczek pegasus z rowera stan bdb byl pryklejony na glowce ramy cena 10zl

fotki czesci ktore sa wyzej na sprzedaz http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/BtAR/

mam tez czesci takie jak
-blenda tyl do poloneza caro (byla od poczatku w polonezie caro rok 1993r) stan bdb- 2pekniecia spowodowane zbyt monym prykreceniem tablicy rejestracyjnej ale sa one sklejone i po zamontowaniu tablicy jest tylko troche widac to jedno pekniecie cena do ustalenia zdjecia
-spoiler tylnej klapy caro ala orciari stan bdb sa wszystkie mocowania ale niema trzeciego swiatla stopu cena do ustalenia przykladowe zdjecie spoilera http://i.imgur.com/RXKJQUX.jpg zdjecia mojego spoilera beda nieco pozniej
-korbki szyb do poloneza/125p wymontowane z poloneza caro 1993r korbki w bdb stanie uzywane komplet 4sztuki cena 50zl do nego. zdjecia
-owiewki heko ciemne na drzwi przod do poloneza stan bdb do minimalnego wyczyszczenia z farby stan bdb niepolamane wymontowane z poloneza caro 1993 cena 35zl do nego.

inne czesci beda wystawiane systematycznie do tematu


kontakt pw temat gg 24871496 jestem czesto na niewidoku

Obecnie mam drugiego Poloneza KOMBI 1,6 wcześniej miałem Rovera i walczyłem z uszczelką pod głowicą , teraz walczę ze wszystkim.

https://www.facebook.com/Obrsowo
20-03-2013 21:24:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
mlodyfso Offline
Technik
*


Liczba postów: 779
Imię: Hubert
Skąd: Obrowo
Pojazd: Romet Pony
Post: #2
RE: wielka wyprz. czesci do poloneza 125p romet simson i inne
(20-03-2013 21:24:25)mlodyfso napisał(a):  witam dzis mam na sprzedaz troche czesci do powyzej wymienionych pojazdow
mam na sprzedaz czesci takie jak :
-kratki halogenow do poloneza nowe 4komplety cena za komplet 25zl do nego. Nowa cena 20zl do nego. za komplat
-galka zmiany biegow do borka/akwarium/przejsciowka uzywane w bdb stanie 2sztuki cena za sztukie 15zl do nego.
-Kolo pasowe do 125p borewicz uzywane w bdb stanie cena 10zl
-komputer do poloneza rovera uzywane w bdb stanie z 1996roku 2sztuki cena za sztukie 40zl do nego.
-naklejka 1.6gsi multipoint injection nowe fabryka 37sztuk cena za sztukie 10zl
-emblemat przod do syreny(jeszcze fso) uzywany do chromowania cena 30zl do nego.
-schowek do 125p wraz z lampka we floku lub floko podobnego (mozliwe ze wersja na eksport) cena 30zl
-kratki slupkow C do 125p klasyk uzywane w bdb stanie do wyczyszczenia cena 30zl
-przelaczniki do 125p klasyk tarpan wymontowane z tarpana uzywane stan bdb cena 15zl
-dekielki do punto uno stan bdb uzywane cena 25zl
-lampka oswietlenia wnetrza do trabanta uzywana bdb stan do wyczyszcznia cena 10zl
-fabrycznie nowy czujnik hamulca do rometa charta z oryginalna kartka z polmozbytu cena 15zl
-kosze sprzeglowe do simsona 2sztuki stan db cena za sztukie 15zl mam tez docisk z tarczami
-Klakson CCCP od jakiegos radzieckiego motocykla uzywany w stanie bdb trabi Tongue cena 20zl Sprzedane
-Lewa podloga do simsona sr50 z oryginalnym lakierem podloga niepowyginana lakier w db stanie cena 20zl
-Fabryczny wydech do simsona sr50 kompletny wraz z kolankiem stan db- powloka chromu poniszczona jak i od dolu jest poobdzierany i ma kilka wgniecen cena 35zl do nego.Nowa cena 30zl do nego. za caly komplet
-Mostek kierownicy i polka lag do motorynki m2 m1 stan chromu w bdb stanie jak i samej polki cena 30zl
-znaczek pegasus z rowera stan bdb byl pryklejony na glowce ramy cena 10zl

fotki czesci ktore sa wyzej na sprzedaz http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/BtAR/

mam tez czesci takie jak
-blenda tyl do poloneza caro (byla od poczatku w polonezie caro rok 1993r) stan bdb- 2pekniecia spowodowane zbyt monym prykreceniem tablicy rejestracyjnej ale sa one sklejone i po zamontowaniu tablicy jest tylko troche widac to jedno pekniecie cena do ustalenia zdjecia
-spoiler tylnej klapy caro ala orciari stan bdb sa wszystkie mocowania ale niema trzeciego swiatla stopu cena do ustalenia przykladowe zdjecie spoilera http://i.imgur.com/RXKJQUX.jpg zdjecia mojego spoilera beda nieco pozniej
-korbki szyb do poloneza/125p wymontowane z poloneza caro 1993r korbki w bdb stanie uzywane komplet 4sztuki cena 50zl Nowa cena 45zl zdjecia
-owiewki heko ciemne na drzwi przod do poloneza stan bdb do minimalnego wyczyszczenia z farby stan bdb niepolamane wymontowane z poloneza caro 1993 cena 35zl do nego.

inne czesci beda wystawiane systematycznie do tematu


kontakt pw temat gg 24871496 jestem czesto na niewidoku

nowe ceny niektorych czesci

mam tez na sprzedaz

nowa oska przedniego kola do rometa komara fabryka oska niekomplatna razem z papierkiem z polmozbytu cena 35zl do nego. foto :
dokladniejsze fotki koszow sprzeglowych i docisku do simsona http://www.fotosik.pl/u/mlody-fso/album/1417938 cena za 2kosze i docisk 50zl+przesylka do nego.

Obecnie mam drugiego Poloneza KOMBI 1,6 wcześniej miałem Rovera i walczyłem z uszczelką pod głowicą , teraz walczę ze wszystkim.

https://www.facebook.com/Obrsowo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2013 18:54:08 przez mlodyfso.)
31-03-2013 18:46:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
mlodyfso Offline
Technik
*


Liczba postów: 779
Imię: Hubert
Skąd: Obrowo
Pojazd: Romet Pony
Post: #3
RE: wielka wyprz. czesci do poloneza 125p romet simson i inne
nadal aktualne

Obecnie mam drugiego Poloneza KOMBI 1,6 wcześniej miałem Rovera i walczyłem z uszczelką pod głowicą , teraz walczę ze wszystkim.

https://www.facebook.com/Obrsowo
11-04-2013 20:57:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
mlodyfso Offline
Technik
*


Liczba postów: 779
Imię: Hubert
Skąd: Obrowo
Pojazd: Romet Pony
Post: #4
RE: wielka wyprz. czesci do poloneza 125p romet simson i inne
dalej aktualne
nowe rzeczy , zdjecia coniektorych juz wymienionych czesci jak i propozycje cenowe Tongue
witam
sprzedam emblemat na atrapę do 125p (przejsciowka)
stan używany/dobry (do renowacji)
cena 110zl do negocjacji
foto

sprzedam emblemat na maskę do syreny
stan używany/dobry- do renowacji/chromowania
cena 30zl do negocjacji
foto

sprzedam naklejki caro (duze) oryginalne
stan nowe
cena 35zl
foto

sprzedam naklejki 1.6 gsi multipoint injection do plusa
stan nowe
cena za 1sztukie 10zl
za 20sztuk 100zl
za 30sztuk 150zl
foto

Obecnie mam drugiego Poloneza KOMBI 1,6 wcześniej miałem Rovera i walczyłem z uszczelką pod głowicą , teraz walczę ze wszystkim.

https://www.facebook.com/Obrsowo
27-04-2013 00:33:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Witam .
Ostatni post: Elektronik
Dzisiaj 16:46:04
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 140
Romet sprint z 1975
Ostatni post: beta1989
Dzisiaj 14:27:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 22
Pręt hamulca Ogar 205
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 09:51:40
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3206
Długość linki sprzęgła
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 22:16:00
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 3010
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 22:01:34
» Odpowiedzi: 476
» Wyświetleń: 165985
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Wczoraj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 45
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 71
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Wczoraj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53875
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Wczoraj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Wczoraj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 41
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Wczoraj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 572
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
27-03-2024 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 278
205A
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 100
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52106
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 118

Reklama