Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogar naprawiony ;))) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Ogar 200 (/forumdisplay.php?fid=143)
+---- Wątek: Ogar naprawiony ;))) (/showthread.php?tid=8698)



Ogar naprawiony ;))) - Kokuś - 03-11-2012 20:51:03

Zaczne od tego , że nie wiem czy piszę tam gdzie powinienem Wink W razie co proszę o przeniesienie tematu Wink


A więc mój ogar zaczął się coraz bardziej sypać aż w końcu stracił iskre i [4 litery] poszedł do mechanika. No więc ogar pali już od strzała i skończyły się problemy Wink Wymienię to co zostało wymienione Wink

-Cewka butelkowa
-Kabel cewki zapłonowej (był zgnieciony więc nie było iskry)
-Wyprostowane stopki (nie było w stanie postawić na nie ogara Big Grin, był dorobiony płaskownik i wycinane stopki i dospawane w innym miejscu )
-Stacyjka (nie łapała)
-Platyny (iskra na nich zabiła by konia ;D )
-Wyczyszczony gaźnik
-Wymieniony pływak
-Wymieniona pokrywka gaźnika
-Nowy filtr powietrza (stożek wyrzuciłem bo łapał [niby] więcej syfu)
-Kranik
-Magneto

Powiem tyle , że miałem platyny oraz kranik. Mechanik za naprawę wziął 200zł powiem tyle według mnie to rozsądna cena ponieważ ogarek był robiony 3 DNI! Po naprawie ogar dostał nowe życie odpala nawet od ręki Wink

Jak myślicie mechanik wziął dużo czy mało. W ogóle wypowiedzcie się na temat tej naprawy Smile


RE: Ogar naprawiony ;))) - Artur - 03-11-2012 20:53:31

Ja bym się bał Ogara do mechanika odstawić... Po usłyszeniu od jednego, że nie odpala, bo akumlator padł, to straciłem zaufanie do nich...


RE: Ogar naprawiony ;))) - mati123307 - 03-11-2012 21:02:24

200zl to nie dużo mało jest takich mechaników co umie pożądanie naprawić motorower


RE: Ogar naprawiony ;))) - naveintre - 03-11-2012 21:06:52

200 Zł loo ?! za cos co zrobił bym w jedna sobote? Kurde przerzucam sie na naprawę rometów XD. Moim zdaniem skasował sporo. A to ze był robione 3 dni to nic takiego Smile spokojnie dało się z tym wyrobić w 1 dzień. No ale jak zrobione to trzeba sie cieszyć.


RE: Ogar naprawiony ;))) - chart21050 - 03-11-2012 21:13:40

Tak dla porównania mój za wymianę wału, tłoka i pierścieni wziął 100 + części ale robił to miesiąc> Dlatego teraz sam wszystko robię.


RE: Ogar naprawiony ;))) - adrian00102 - 03-11-2012 21:25:01

Hahaha ja tez nie mam zaufania do mechaników sam jestem mechanikiem Yamahy ale wiadomo mechanik dla siebie zrobi jak najlepiej Big Grin


RE: Ogar naprawiony ;))) - Kokuś - 03-11-2012 21:35:07

Żeby było śmiesznie skasował trochę dużo kasy to fakt , ale ja kupiłem ogara właśnie od tego mechanika za 500zł to jest już dużo . No ale ogarek chodzi to najważniejsze Wink