Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Żółta żarówka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Usprawnienia (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Żółta żarówka (/showthread.php?tid=8257)



Żółta żarówka - Bartek_ - 14-10-2012 20:38:58

Ma ktoś foto ogara lub podobnych na żółtej żarówce, czy wogóle można je gdzieś kupić? byłbym wdzięczny za jakiekolwiek linki


RE: Żółta żarówka - dave123q - 14-10-2012 22:08:22

Taka linka powinna być dobra http://allegro.pl/romet-pony-motorynka-linka-gazu-i2620232843.html

AUTOR POSTU OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Posty odbiegające od tematu, nie zawierające treści merytorycznej - Tomasso94



RE: Żółta żarówka - Mikołaj - 14-10-2012 22:54:42

są takie żarówki
ja kupowałem kumplowi do simsona czerwoną a w domu mam niebieską i jak ją założyłem to światła wyglądały jak ksenonoweBig Grin
a kupić je można w większym sklepie motocyklowym np. w Bydgoszczy takie żarówki dostaniesz w "Centrum Motocyklowym"

a poza tym weź sobie zwykłą żarówkę (taką jaką chcesz) i kup lakier do paznokci i pomaluj. To mi podpowiedział sprzedawca i twierdził że będzie to działać


RE: Żółta żarówka - MrF4k - 14-10-2012 22:58:26

(14-10-2012 22:54:42)TORNADO napisał(a):  są takie żarówki
ja kupowałem kumplowi do simsona czerwoną a w domu mam niebieską i jak ją założyłem to światła wyglądały jak ksenonoweBig Grin
a kupić je można w większym sklepie motocyklowym np. w Bydgoszczy takie żarówki dostaniesz w "Centrum Motocyklowym"

a poza tym weź sobie zwykłą żarówkę (taką jaką chcesz) i kup lakier do paznokci i pomaluj. To mi podpowiedział sprzedawca i twierdził że będzie to działać
Co do tego ostatniego Tornado dobrze gada. Ja to testowałem i sie sprawdza tylko trzeba dwa razy przynajmniej pomalować bo farba lubi schodzić przepalać sie


RE: Żółta żarówka - Feiro - 14-10-2012 22:59:28

Żółta żarówka? Może Chciałbys założyć coś podbiegający pod pomarańcz? Jeśli tak to kup żarówkę do kierunków samochodowych już z gotowym naniesionym kolorem.


RE: Żółta żarówka - Bartek_ - 15-10-2012 21:17:39

Dzięki, na dniach podjade do motoryzacyjnego spytać o takie żarówki. Chce takie żarówki, bo wygląda bardziej klasycznie Wink


RE: Żółta żarówka - Mikołaj - 16-10-2012 21:16:28

zamykam