Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada (/showthread.php?tid=7829)



zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - WarPałki - 25-09-2012 14:17:32

Witam, jestem nowy przed 3 dniami zakupiłem komarka od kuzyna i wszystko było dobrze tylko miał mi klosz do lampy dowieźć , lecz dzisiaj jadąc dopracy po dystansie 600 metrow stanął ,jakbby coś strzeliło ,kopnąłem odpalił ,ale nie było już jedynki zdesperowany wcisnąlem 2 i z rozbiegu ujechałem 20m stanął ,pierwszy raz mam komarka ,i czarna magia dla mnie,już przeglądałem fora ,ale nic nie mogłem przypasować do mojej przypadłości,reasumując nie idzię wrzucić jedynki , 2 wskakuje i na pycha troche pojedzie ale strach że coś się rozwali ,no i nie idzie kopnąć ponieważ nóżka zapada sie bez oporu i wraca do stanu wyjściowego ...
proszę pomóżcie ;DConfused


RE: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - MOTÓRZYSTA - 25-09-2012 15:46:24

Skrzynia ci padła dokładnie choinka


RE: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - Rammbo - 25-09-2012 15:51:16

Tak to pewnie choinka. Musisz oddać silnik do jakiegoś kumpla który wie co i jak albo do mechanika.


RE: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - WarPałki - 25-09-2012 16:02:26

ok.dzięki za info ,sam się za to nie wezmę ale popatrze jak mechanik będzie reperował jszcze raz wielkie dzięki.
Można zamknąć.
ok.dzięki za info ,sam się za to nie wezmę ale popatrze jak mechanik będzie reperował jszcze raz wielkie dzięki.
Można zamknąć.


RE: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - kicek0502 - 25-09-2012 16:08:06

Tak jak koledzy mówią skrzynia się sypła tylko mnie jedno zastanawia co ma skrzynia do gaśnięcia


RE: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - skuter007 - 25-09-2012 16:14:53

A to ma że jeżeli nie wejdzie na odpowiednie obroty, to na wyższym biegu nie będzie miał siły jechać i zgaśnie.


RE: zginęłą jedynka i nie mozna kąpnać bo spada - Rammbo - 25-09-2012 20:29:55

Raczej jakieś elemety skrzyni blokują prace silnika.
Chyba rozwiązaliśmy twój problem więc temat do zamknięcia i przydało by się "pomógł" Big Grin