Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów (/showthread.php?tid=6521)



Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Miteusz - 05-08-2012 11:22:31

Witam, pokaże wam moje dokumenty do Rometa Smile Wiem, że są dużo warte ale ile dokładnie to ja niewiem, więc proszę was o wycenę.
Link do zdjęć: http://pokazywarka.pl/g1cd1e/


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Semmao - 05-08-2012 11:38:28

Zwykłe dokumenty jakich pełno. Wcale 'aż tyle' nie są warte. Smile Masz do nich tabliczkę i umowy ? Czy sam ten dowodzik ?

Poza tym to jest chyba tylko potwierdzenie zgłoszenia do rejestru. Później na mocy tego dostawało się dowód rej. normalny.


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Miteusz - 05-08-2012 13:40:15

No dobra, ale przecież będzie pasować do każdego motorowera Romet bo nie jest napisane Romet T1. Tabliczkę mam umowy podpisze z sąsiadem jak zrobię Rometa do końca.


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Semmao - 05-08-2012 14:26:58

To, że pasuje do każdego Romka nie czyni ich wyjątkowymi. Smile ja takie dokumenty, tylko, że z dowodem nabyłem za 50zł i to wcale nie była okazja. Smile

Jeśli na potwierdzenie wpisania do rejestru da się pojazd zarejestrować to spoko. Smile może i są warte ze 100zł z kompletem umów. Do Komara MR232 się np. nie nadadzą bo jest na nich wypisany rok. Tylko skąd weźmiesz dane potrzebne do wpisania w dowód jak ich tam nie ma ? Smile Chodzi mi o masę, homologację na przewóz osób, itp itd. - wszystkie pola z twardego nowego dowodu, których na potwierdzeniu nie ma. Smile zadzwoń sobie jutro do WK i powiedz, że nabyłeś motor z takim dokumentem i czy możesz go normalnie przerejestrować na siebie otrzymując normalny dowód.

W dokumentach brak OC i przeglądu, a to też koszt będzie. Pamiętaj, że w momencie podpisania umowy z właścicielem musisz mieć ważne OC, zeby nie zapłacić kary do UFG ! Dlatego nie podpisuj z sąsiadem umowy wstecznej, chyba ze masz znajomości w ubezpieczalni i sobie wykupisz ubezpieczenie np miesiąc do tyłu... tylko nie wiem nawet co by Ci to dało. Smile


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - MrF4k - 05-08-2012 14:33:24

wszystkie dane wpisują ci na przeglądzie ja tak miałem jak był dowód zgubiony. Sam wszystko koleś wpisał tylko mu nazwe podałem Romet 50 a on kw itd sb wpisał


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Miteusz - 05-08-2012 17:11:57

OC i ubezpieczenie jest, przegląd trzeba zrobić. Dzięki za odpowiedź


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Semmao - 05-08-2012 17:31:36

Spoko, powodzenia ! Smile

A dokumenty chcesz sprzedać, czy dla siebie trzymasz ?


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Miteusz - 05-08-2012 22:07:02

Niewiem czy sprzedam, jak mi podbiją kartę motorowerową w szkole to chyba zostawię sobie dokumenty.


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Rogatywka5 - 08-08-2012 20:17:02

Jestem zainteresowany za 100 zł tylko nie wiem czy pasują do Ogara 200
1982 od 83 produkowano Ogary ani do T 1 bo od 78 do 81 za 25-50 zł


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Rudy102 - 08-08-2012 20:24:28

Myślisz że na tym kartoniku krocie zarobisz?


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - Semmao - 08-08-2012 20:54:01

Przeca napisał, że nie sprzedaje tylko dla siebie zatrzymuje. Smile tylko chciał poznać wartość Smile


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - mikizpl - 09-12-2012 01:53:42

Mam identyczne w T-1. Ale nie mam takiego fajnego przodu :/


RE: Prośba o wycene uniwersalnych dokumentów - MrF4k - 09-12-2012 13:08:00

I co to wnosi do tematu ? zamykam