Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ogar 200 z silnikiem wsk125 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: ogar 200 z silnikiem wsk125 (/showthread.php?tid=620)



ogar 200 z silnikiem wsk125 - michalogarwsk - 22-04-2011 21:29:53

Siema.
Mój motorower a już można mówić o nim motor został zakupiony 2 lata temu a dokładnie sama rame od ogara 200 kupiłem 2 lata temu. Od razu kupiłem wsk125 z roku 1967 w strasznym stanie. Po wielu skomplikowanych przeróbkach co mnie kosztowało wiele czasu i pieniędzy . Jeźdźiłem na nim rok i mnie znudził wygląd. W zimę zaczołem jego modyfikacje. Kupiłem nowe sprzęgło co mnie kosztowało ponad 250 zł bo miałem tam problemy, nowy cylinder, nowa cewke, nowy łańcuch, zakupiłem przodek od charta, koła od simsona, tylne amortyzatory od mz250, stacyjke od simsona skutera, lampe tylna i przednia od simsona, nowa opone tylną, filter stożkowy, kierunkowskazy, akumulator 12V oraz przełącznik i wiele innych rzeczy ale za dużo by tak wymieniać. Jestem bardzo z tego dumny jak mi wyszedł Ale też bardzo pusty z kasą xD Prędkość max coś koło 100km/h. Ale i tak jest jeszcze na dotarciu. Jak by ktoś był chętny na kupno tego ogara sprzedałbym go zależy za jakie pieniądze jak ktoś chce niech pisze do mnie na gg: 12992060 pisać nawet jak jestem niedostepny, czekam na wasze oferty choć szkoda mi go sprzedawać jednak zbieram na samochód bo od czerwca zaczynam jazde. WIęcej zdjęć moge wysłać na maila. Motor jest gotowy do sezonu.
Zdjęcia:


RE: ogar 200 z silnikiem wsk125 - Przemek - 22-04-2011 23:06:24

Po co 2 tematy? Kosz.