Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne (/showthread.php?tid=6049)

Strony: 1 2


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - srkhan - 27-07-2012 23:51:50

(27-07-2012 23:27:44)Romecio napisał(a):  Witaj a np na białym tle mógłbyś takie coś napisać jak "KondziU"?? jak normalna tablica rej. tylko że z samym napisem "KondziU" bo do Skóterka bym chciał Smile

NIe widzę problemu. Złóż zamóienie przez link z Tablicy i jedziemy

Semmao zadowolony z tablicy??


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - rometogar205rr - 28-07-2012 23:28:13

mam pytanie czy przy odbiorze musi byc ktos dorosły? Tacie niebardzo podoba sie pomysł z tą tablicą a mi sie bardzo podoba. Tate chcialbym postawic przd faktem dokonanym i pokazac mu tablice juz w domu. Jest taka pcja zeby nikt dorosły nie musiel byc przy odbiorze? Dodam ze mam 15 lat
mam pytanie czy przy odbiorze musi byc ktos dorosły? Tacie niebardzo podoba sie pomysł z tą tablicą a mi sie bardzo podoba. Tate chcialbym postawic przd faktem dokonanym i pokazac mu tablice juz w domu. Jest taka pcja zeby nikt dorosły nie musiel byc przy odbiorze? Dodam ze mam 15 lat


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - Semmao - 29-07-2012 00:06:28

Nie musi być dorosły przy odbiorze skoro do Ciebie jest adresowana paczka hehehe możesz odebrać Ty albo rodzina, nie muszą wiedzieć co jest w środku. Smile


Pewnie, że zadowolony !Big Grin nie widać !? Smile


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - srkhan - 29-07-2012 00:07:52

(28-07-2012 23:28:13)rometogar205rr napisał(a):  mam pytanie czy przy odbiorze musi byc ktos dorosły? Tacie niebardzo podoba sie pomysł z tą tablicą a mi sie bardzo podoba. Tate chcialbym postawic przd faktem dokonanym i pokazac mu tablice juz w domu. Jest taka pcja zeby nikt dorosły nie musiel byc przy odbiorze? Dodam ze mam 15 lat
No chyba nie musi być tylko jak wpłacisz mi pieniądze na konto?


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - ttx2525 - 29-07-2012 00:08:30

Nie nie musi być dorosła osoba. Jestem niepełnoletni i nie jedną paczke z allegro odbierałem, wystarczy podpis.

@up Normalnie, nie trzeba być osobą dorosłą by pójść na poczte i wysłać pieniądze


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - rometogar205rr - 30-07-2012 16:27:25

Ja myslalem ze przy odbiorze sie płaci


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - Semmao - 30-07-2012 16:36:51

Można też przy odbiorze, ale to drożej wychodzi i nie każdy się zgadza, żeby wysyłać za pobraniem. Bo na kase musi czekać dwa razy dłużej i dwa razy więcej wypełniania druczków. Smile


RE: [sprzedam] indywidualne tablice rejestracyjne - srkhan - 30-07-2012 17:29:20

Mogę wysłać z płatnością przy odbiorze ale koszt wysyłki to 16 zł więc wybieraj