Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szprychy do Kadeta CO JEST!!?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet Motors (/forumdisplay.php?fid=228)
+--- Dział: RM - Problemy techniczne - Zawieszenie, układ hamulcowy, koła (/forumdisplay.php?fid=232)
+--- Wątek: Szprychy do Kadeta CO JEST!!?? (/showthread.php?tid=54410)



Szprychy do Kadeta CO JEST!!?? - sakuu - 09-11-2023 01:16:26

Hej, może ktoś pomóc!?
Zamowilem komplet szprych (przod I tyl)do Kadeta, dałem mojemu mistrzowi starej daty do zaplatania i przod jakoś mu wyszedł, ale mówi, że na tył szprychy za krótkie. No to zamówiłem u innego sprzedawcy na allegro ponownie komplet i ta sama sytuacja....
O co tu chodzi?! Confused
Ma ktoś dobre źródło by zamówic 36szt na tył?


RE: Szprychy do Kadeta CO JEST!!?? - Debesta - 09-11-2023 23:54:25

Mój majster też tak mówił jak zaplątał mi koła w komarz i nawet próbował dwa razy i mu nie wyszło. Był pijany. Sam zaplotlem i było ok.


RE: Szprychy do Kadeta CO JEST!!?? - Bzyczek - 21-11-2023 23:58:06

Najlepsze szprychy robi Bartnik z Częstochowy. To normalna firma chyba ul. Wodzickiego. Ja zawsze u nich kupuje. Jeden minut to szprycha z nyplem obecnie 4zł. Więc tania sprawa to nie jest ale nie ma na rynku chyba lepszych szprych. Nigdy mi się nie zdażyło, żeby coś nie padowało. A te chińczyki to zawsze coś było nie tak, albo gwint o 3 mm wystawał nad nypel, a to się urywały przy zgięciu, a to za szeroki drut. I fajne bo do komara ma jak w oryginale czyli mosiężne nie ocynkowane. Co do partnika mogę potwierdzić, że faktycznie istniejąca foirma bo tak się złożyło że sam jestem z Medalikowa.