Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z radiem. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Problem z radiem. (/showthread.php?tid=50465)



Problem z radiem. - Dj.bimo - 24-04-2020 23:23:42

Witam wszystkich jeżeli zamieściłem w złym dziale to przepraszam ale do rzeczy zamontowałem sobie w swoich czterech kółkach kamerę cofania ale jeszcze do tego potrzebne było jakieś radio z ekranem a że trafiło mi się fajne nowe nie drogo na olx to kupiłem wszystko podłączyłem i kamera działa dobrze w każdych warunkach ale z radiem mam problem jak auto stoi albo silnik jest odpalony to radio albo podłączony pendriwe gra bez problemu ale jak już ruszę to pogra chwile i zaraz przestaję grać czasami w trakcie jazdy się włączy i pogra chwilę i zaraz znowu nie gra i tak w kółko na wyższy biegu 4-5 gra bez problemu cały czas a jak tylko zredukuję bieg albo zwolnię czy przyhamuję trochę mocniej tak że prędkości spadnie 8km/h albo więcej to już też nie gra a jak stoi to gra non stop dopóki go nie wyłączę Radio ma takie samo jak te z linku.
https://pl.aliexpress.com/item/32971575508.html


RE: Problem z radiem. - Dj.bimo - 30-04-2020 19:17:15

A co to koronawirus stąd wszystkich wymiótł nikt się tu nie odzywa od kilku dni.


RE: Problem z radiem. - gabriel0 - 30-04-2020 19:19:32

Podejrzewam złe podłączenie zasilania. Musi być podpięte pod coś co reaguje na zmiany prędkości. Jakieś linie CAN itp. Zależy jakie auto, jakie kostki itp.


RE: Problem z radiem. - raterro - 30-04-2020 20:15:32

(30-04-2020 19:19:32)gabriel0 napisał(a):  Podejrzewam złe podłączenie zasilania. Musi być podpięte pod coś co reaguje na zmiany prędkości. Jakieś linie CAN itp. Zależy jakie auto, jakie kostki itp.

albo coś nie łączy i od wibracji itp rozłącza


RE: Problem z radiem. - Dj.bimo - 30-04-2020 22:30:59

Jest to Renault clio ale na starym oryginalnym radiu grało normalnie a kostek nic nie zmieniałem podłączyłem te nowe radio pod te stare kostki.


RE: Problem z radiem. - ananas - 01-05-2020 12:54:15

To może problem jest w samym radiu


RE: Problem z radiem. - Dj.bimo - 08-05-2020 22:19:14

A w radiu zamontowany jest bezpiecznik może on być za słaby jest tam zamontowany piętnastka .