Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Składakomania :) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Składakomania :) (/showthread.php?tid=49646)



Składakomania :) - tolk - 16-10-2019 10:36:32

Cześć wszystkim. Jestem nowy na forum. Od jakiegoś czasu interesują mnie rometowskie składaki. Odnowiłem już trzy, jestem w trakcie czwartego. Od początku września prubuję z niezłym chyba skutkiem zarazić moich uczniów składakomanią. Jesteśmy w trakcie tworzenia strony internetowej o składach firmy romet. Dzieci szukają składaków po całym mieście. Przyjeżdżają nimi do szkoły. Się dzieje Smile Uczymy się i bawimy wspólnie. Będę wdzięczny za wszelką pomoc. [attachment=19111]


RE: Składakomania :) - Dawdzio - 16-10-2019 12:03:19

Co tu dużo mówić, dobra robota.

Powiedz, lepiej jeździ się z większą zębatką niż oryginalna? W niebieskim Wigry masz założoną "patelnię", która wygląda jak te w Ukrainach, one miały 48 zębów, nie 46 jak Rometowskie.


RE: Składakomania :) - kacperszkudlarek - 16-10-2019 18:43:25

Witamy na forum


RE: Składakomania :) - tolk - 16-10-2019 21:11:01

(16-10-2019 12:03:19)Dawdzio napisał(a):  Co tu dużo mówić, dobra robota.

Powiedz, lepiej jeździ się z większą zębatką niż oryginalna? W niebieskim Wigry masz założoną "patelnię", która wygląda jak te w Ukrainach, one miały 48 zębów, nie 46 jak Rometowskie.

Niebieskim Wigry jeździ moja żona. Dla niej takie przełożenie jest łatwiejsze. Lżej się jej jeździ. Jest mega zadowolona.


RE: Składakomania :) - zaz - 16-10-2019 22:54:50

Witaj na forum.
Przedstaw swoje rowery w odpowiednich działach. Mam trochę części do tych rowerów gdybyś był zainteresowany to napisz do mnie na priv. mi one są nie potrzebne a tobie się przydadzą.