Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogar 200 zamieniony numer silnika na nr vin - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Ogar 200 zamieniony numer silnika na nr vin (/showthread.php?tid=49600)



Ogar 200 zamieniony numer silnika na nr vin - borekk17 - 02-10-2019 21:51:18

Cześć po dłuższym czasie znowu zachciało mi się rometa
Kupiłem od znajomego za dobre pieniądze. Ogara

Nie miał aktualnego oc dowód z 2005roku i jeszcze wybite przegląd bezterminowy wszystko wydawało się proste gdyby nie fakt że w dowodzie rejestracyjnym w polu numer Vin. Widnieje numer który jest na silniku. A numer ramy widnieje w cepiku jako numer silnika

Więc tak z dniem zakupu. Zrobiłem nową polisę OC
Potem poszedłem do WK tam kazano jechać na przegląd a diagnosta po sprawdzeniu stwierdził że nie zrobi przeglądu bo numery są zamienione

Po tym zdarzeniu. Znowu pojechałem do WK tam po sprawdzeniu całej teczki wyszło że te numery są zamienione już ponad 20lat i przez kadencję trzech właścicieli
a urzędniczka powiedziała że ona nic nie zrobi i że tą pomyłkę musi poprawić ten urząd w którym jej dokonano i że będą tam dzwonić i sprawdzać a ja mam czekać na telefon z jakimś info


Koledzy miał ktoś podobny problem ?
Jak to załatwić bo już jestem skłonny przebić te numery


RE: Ogar 200 zamieniony numer silnika na nr vin - bkrukl - 02-10-2019 21:57:35

Nie przebijaj. Poczekaj. Może dadzą znać. Odwiedz ich jeszcze ze 2-3 razy żeby nie zaponieli. A jak cos to może warto podjechać tam gdzie faktycznie był zarejestrowany na początku.


RE: Ogar 200 zamieniony numer silnika na nr vin - borekk17 - 02-10-2019 22:02:47

No to bym pół Polski musiał przejechać do tego urzędu w którym był rejestrowany na początku
Póki co to będę chodzić co kilka dni i może sprawa ruszy