Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witam Was! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witam Was! (/showthread.php?tid=49411)



Witam Was! - Ferin - 18-08-2019 22:22:58

Cześć,
Dopiero się zarejstrowałem i pomyślałem że Wam o tym napiszę ;P.

Mam Pegaza z 76 roku, mój rocznik, ten motorower był własnością mojego dziadka, a teraz jest mój, od ponad roku. W międzyczasie jeździł nim brat mojego taty.

Pomimo że jest moją własnością od zeszłego roku, dopiero teraz zaczynam go doprowadzać do stanu... lepszego niż się obecnie znajduje. Cała heca z opóźnieniem rozpoczęcia prac polega na tym, że mieszkam w UK i dopiero tego lata go sobie przywiozłem w bagażniku własnego samochodu, porozkręcanego na drobne części.

W załączniku zdjęcie z przed rozkręcania i czyszczenia, teraz już jest umyty i zdążyłem wyczyścić dokładnie oba bębny hamulcowe, ślimak linki prędkościomierza i teleskopy, wszystkie cztery.

Tyle słowem wstępu, męczył Was pytaniami będę gdzie indziej ; )


RE: Witam Was! - klodian2002 - 18-08-2019 23:26:59

Witaj, na zdjęciach Pegaz nie wygląda źle Wink Mam pytanie, nie lepiej byłoby od razu kupić potrzebne części w Polsce, i wziąść je ze sobą? Nie trzeba by bawić się w wysyłki na odległość Smile


RE: Witam Was! - Ferin - 18-08-2019 23:54:48

Tak, byłoby znacznie lepiej ale nie wiedziałem co będę potrzebował i, do póki nie zajrzałem na alegro, że jest aż tyle do wyboru. Szczęście chyba dużo mu nie trzeba, w zeszłym roku na nim jeździłem, także jest na chodzie.


RE: Witam Was! - Odrestaurator - 19-08-2019 00:33:09

Witamy na forum Wink