Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Ogar 205 Zbiornik siodełko lampa itp. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Ogar 205 Zbiornik siodełko lampa itp. (/showthread.php?tid=49173)



Ogar 205 Zbiornik siodełko lampa itp. - PAKA - 30-06-2019 22:54:55

Witam , remontuje swojego ogara 205 i potrzebuje częsci :
-zbiornik paliwa ( stan zewnętrzny obojętny , ważne żeby nie był spawany i zardzewiały w środku )
-siedzenie (najlepiej oryginalne w dobrym stanie )
- lampa przednia ( możę być stary typ lub nowy , najważniejsza sama skorupa , bo reszte elementów mam , fajnie żeby była z licznikem ,potrzebuje dwie sztuki )
-stopkę centralną (to juz do drugiego projektu więc niekoniecznie)
najlepiej jakby jedna osoba miała większą ilosc cześci żeby wysłac jedną paczką .Piszcie jak coś macie. Pozdrawiam.


RE: Ogar 205 Zbiornik siodełko lampa itp. - Motorowerzystka - 30-06-2019 23:07:29

Mam wszystko, jutro po południu/wieczorem zrobię zdjęcia i napiszę na pw.


RE: Ogar 205 Zbiornik siodełko lampa itp. - komarek54 - 01-07-2019 16:28:00

(30-06-2019 22:54:55)PAKA napisał(a):  Witam , remontuje swojego ogara 205 i potrzebuje częsci :
-zbiornik paliwa ( stan zewnętrzny obojętny , ważne żeby nie był spawany i zardzewiały w środku )
-siedzenie (najlepiej oryginalne w dobrym stanie )
- lampa przednia ( możę być stary typ lub nowy , najważniejsza sama skorupa , bo reszte elementów mam , fajnie żeby była z licznikem ,potrzebuje dwie sztuki )
-stopkę centralną (to juz do drugiego projektu więc niekoniecznie)
najlepiej jakby jedna osoba miała większą ilosc cześci żeby wysłac jedną paczką .Piszcie jak coś macie. Pozdrawiam.
MAM wszystko oprucz stopki-wszystko oryginały i wiele innych części-ceny do uzgodnienia.


RE: Ogar 205 Zbiornik siodełko lampa itp. - PAKA - 01-07-2019 17:53:45

chłopaki to podeślijcie zdjecia .