Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Poszukujemy moderatorów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Poszukujemy moderatorów (/showthread.php?tid=4913)

Strony: 1 2 3


Poszukujemy moderatorów - Mikołaj - 20-05-2012 00:55:59

sluchajcie jest taka sprawa ze nasze forum powoli idzie ku zagladzie bo tu juz nie ma komu go ogarniac i w zwiazku z tym razem z Tomasso94 postanowilismy wybrac nowych moderatorow
prosimy w tym temacie pisac swoje zgloszenia a Ja z Tomkiem wybierzemy najlepszych
wymagania to:
- aktywnosc na forum
- szczere checi
- powyżej 17 lat (aczkolwiek istnieja pewne wyjatki)


RE: Poszukujemy moderatorów - Ogar200 by Ogar - 20-05-2012 08:08:43

-Jestem aktywny na forum cały dzień.
-mam dużo chęci do ogarniania forum i jestem miły dla wszystkich.
-Mam 15 lat.
Nazywam się Patryk Konarski.Uczęszczam do 2 klasy Gimnazjum.Jestem szczerym i dobrym chłopakiem idealnym na modelatora , ponieważ mam nauczanie w domu i przy komputerze siedzę prawie cały dzień.
Liczę na rozpatrzenie podania.


RE: Poszukujemy moderatorów - Dabek333 - 20-05-2012 08:37:52

-Jestem bardzo aktywny na forum
-Chcę aby to forum istniało
-Mam 15 lat
Nazywam sie Paweł Dąbrowski.Chodzę do 2-giej klasy gimnazjum.Kiedyś juz byłem modem i według admina strony bardzo dobrymSmile


RE: Poszukujemy moderatorów - MrF4k - 20-05-2012 10:06:00

-aktywny na forum prawie cały czas Smile Zresztą widać cały czas sie udzielam
-jak widać chęci mam do pomagania udzielania rad porad i chce aby forum jak najdłużej istniało
-Niestety mam 16 lat ale dużo do 17 mi nie brakuje
MrF4k - Karol. Licze ze rozpatrzycie moje podanie bo naprawde warto. Obowiązki moda na kilku innych forach spełniam bardzo dobrze Smile Licze ze dacie mi szanse wykazania sie i zawitam do grona Moderatorów.
Pozdrawiam


RE: Poszukujemy moderatorów - lukasz247___ - 20-05-2012 10:24:49

Jestem aktywny na forum głównie przez weekendy lecz w dni powszednie też często bywam, chcę aby forum istniało bo naprawdę jest zarąbiste i wspaniała ekipa jest. Na karku już 18 wiosenek.
lukasz247___ - Lukasz staram się pomagać użytkownikom jeśli tylko potrafię i liczę że rozpatrzycie moje zgłoszenieWink


RE: Poszukujemy moderatorów - Vladimir - 20-05-2012 10:48:50

Jestem aktywny na forum, co prawda nie mam powyżej 17 lat, ale bliżej 17, jednak myślę, że rozpatrzycie moją kandydaturę.


RE: Poszukujemy moderatorów - barcelxxl - 20-05-2012 11:42:54

- Jestem aktywny, każdemu pomagam i dbam o ortografie przestrzegam by nikt nie zhańbił dobrego imienia tej strony. aktywny jestem także na innych forach. Na forum chlopcyrometowcy.pl pojawiam się codziennie. Udzielam się także prywatnie, czyli chodzę do kolegów i naprawiam im Romety, Jawki, Simsony.
- Bez dobrego moderatora to forum przestanie istnieć i wszyscy zapomną o Rometach i innych pojazdach produkowanych w czasach PRL.
- Barcelxxl - Bartek chodzę do 2 gimnazjum i mimo mojego wieku znam się na Rometach jak mało kto. Myślę że nawet to ,że mam mało postów w niczym nie przeszkodzi i będę mógł się wykazać na forum jako Moderator.

Myślę, że szczerze rozpatrzycie moją kandydaturę na Moderatora.
Pozdrawiam.


RE: Poszukujemy moderatorów - Stachu.G - 20-05-2012 12:07:07

Zgłaszam swoją kandydaturę
Wszystkie potrzebne wam info znajdziecie w moim profilu nie widzę potrzeby wypisywania jakiś głupot.


RE: Poszukujemy moderatorów - Bartek - 20-05-2012 12:18:15

Na forum jestem od pewnego czasu. Staram się być w miarę aktywny. Forum sprawdzam parę razy dziennie.
Chcę aby forum się rozwijało i pozyskiwało nowych userów oraz panowała miła i przyjazna atmosfera.
Za niedługo skończę 16 lat.
Bartek- tak jak w nicku mam na imię Bartek. Kończę III gim. Znam się na rometach i jak wiem to postaram się pomóc. Doświadczenie w byciu moderatorem już mam. Od prawie dwóch lat jestem moderatorem pewnego forum i wywiązuję się z pracy solidnie i rzetelnie. Chcę aby na forum panował porządek oraz nie było dużo bezmyślnych postów oraz postów z błędami ortograficznymi. I chcę aby to forum się dalej rozwijało i pozyskiwało nowe grono zainteresowanych userów.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.


Pozdrawiam


RE: Poszukujemy moderatorów - Semmao - 20-05-2012 12:19:11

A ja może zapytam - jakie by były OBOWIĄZKI moda, bo przywileje to zna każdy, ale chciałem zapytać szefostwo jak to widzi. Wink

Pozdrawiam,
Tomek


RE: Poszukujemy moderatorów - kedzik28 - 20-05-2012 12:21:17

ja mogę zostać moderatorem mam 17 lat jestem codziennie na forum


RE: Poszukujemy moderatorów - Tomasso94 - 20-05-2012 12:38:18

Do obowiązków moderatora należy głównie dbanie o wypowiedzi użyszkodników Big Grin

- Przenoszenie tematów do odpowiednich działów
- Moderacja postów które walą po oczach Big Grin
- Usuwanie zdublowanych tematów
- Zamykanie tematów
- Usuwanie zbędnych postów
- Nagradzanie warnami w razie potrzeby
- Zmiany nazw tematów na właściwe
- I inne rzeczy o które poprosi Pan Admin best

Dodam też tyle, że mamy 3 miejsca na moderatorów, i wybieramy ich my, ponieważ wiecie co wychodzi z demokratycznych wyborów w Polsce Tongue

Pod uwagę będą brane 3 kryteria:

Czas spędzony na forum
Aktywność na forum
Ogólna ocena użytkownika

No, i kandydatury zbieramy dziś do godziny 19, a wieczorem lub jutro będą wyniki


RE: Poszukujemy moderatorów - Ogar200 by Ogar - 20-05-2012 12:39:56

Ja się piszę.Stosuję się do zasad ortograficznych i jestem cały czas na forum podanie jest wyżej Tongue


RE: Poszukujemy moderatorów - kedzik28 - 20-05-2012 12:46:52

ja też mogę teraz wgrałem słownik w przeglądarkę to powinno być ok z ortografią a na forum siedzę codziennie


RE: Poszukujemy moderatorów - Bartek - 20-05-2012 12:58:31

Z tych podanych wyżej punktów wywiązuję się solidnie. A czas na moderowanie forum zawsze znajdę. Wpadam rano przed szkołą jakieś 10min i później po szkole prawie całe popołudniu mogę poświęcić pracy za rzecz forum.