Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Sprzęgło Automatyczne do s38 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Sprzęgło Automatyczne do s38 (/showthread.php?tid=48909)



Sprzęgło Automatyczne do s38 - hvil - 08-05-2019 16:47:28

Witajcie po Latach!!

Moja motorynka ma się dobrze, ale córka mi rośnie i właśnie stawia pierwsze samodzielne kroki na jednośladzie spalinowym. Szkoda mi dawać jej motorynki do nauki. Zrobiliśmy jej więc kundla motorynkę z tego co leżało w garażu. Wygląda i jeździ nawet nawet. (rama pony m2, przód teleskopowy loncin cross, siedzenie na wysokości bagażnika - dla dziecka idealnie)

Ale, ciężar pracy klamki sprzęgła jest dla niej nie do pokonania. Podobno istniały sprzęgła automatyczne do s38? Coś jak w kasach spalinowych. Ale plug and play do s38.

Dlatego też Moja Córcia i ja z Żoną bardzo prosimy was o pomoc, KUPIĘ SPRZĘGŁO AUTOMATYCZNE DO S38. Kontakt na PW.


RE: Sprzęgło Automatyczne do s38 - gregorian2008 - 08-05-2019 18:50:14

(08-05-2019 16:47:28)hvil napisał(a):  Witajcie po Latach!!

Moja motorynka ma się dobrze, ale córka mi rośnie i właśnie stawia pierwsze samodzielne kroki na jednośladzie spalinowym. Szkoda mi dawać jej motorynki do nauki. Zrobiliśmy jej więc kundla motorynkę z tego co leżało w garażu. Wygląda i jeździ nawet nawet. (rama pony m2, przód teleskopowy loncin cross, siedzenie na wysokości bagażnika - dla dziecka idealnie)

Ale, ciężar pracy klamki sprzęgła jest dla niej nie do pokonania. Podobno istniały sprzęgła automatyczne do s38? Coś jak w kasach spalinowych. Ale plug and play do s38.

Dlatego też Moja Córcia i ja z Żoną bardzo prosimy was o pomoc, KUPIĘ SPRZĘGŁO AUTOMATYCZNE DO S38. Kontakt na PW.

Poszło pw


RE: Sprzęgło Automatyczne do s38 - hvil - 09-05-2019 01:15:09

Witaj, Odpowiedziałem.


RE: Sprzęgło Automatyczne do s38 - jacomoto - 23-05-2019 11:34:19

Tylko zeby odpalic silnik na spzregle automatycznym tzreba krecic pedałamiSmile


RE: Sprzęgło Automatyczne do s38 - hvil - 23-05-2019 12:18:33

Koncepcja upadła, szukam jakiegoś fmb139 używanego .