Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zgadnij jaka to piosenka - Rap - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Zgadnij jaka to piosenka - Rap (/showthread.php?tid=48828)



Zgadnij jaka to piosenka - Rap - Rapogranie - 21-04-2019 19:47:51

Siema zabawimy się w zgadnij jaka to piosenka lecz niestety musisz interesować się rapem,
póki co na kanale jest Adi Nowak Guzior Gedz Białas Quebonafide Szpaku i PRO8L3M a będzie wiele więcej Smile Jeżeli jesteś zainteresowany kliknij niżej

*LINKI USUNIĘTO*


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - Szymon72 - 21-04-2019 20:00:22

To nie jest program jaka to melodia, tylko forum dla romeciarzy


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - Motorowerzystka - 21-04-2019 20:29:22

Szymon72 napisał(a):To nie jest program jaka to melodia, tylko forum dla romeciarzy
Ale temat założony jest w hydeparku, więc z czym masz problem? :F
Opis hydeparku jeśli komuś by z głowy wyleciało: "O wszystkim i o niczym, czyli rozmowy na różne tematy Smile"


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - stqc - 21-04-2019 20:35:58

Kolego Szymonie, ten dział jest do wszystkiego, możesz nawet prowadzić w nim swój pamiętnik Wink To co tutaj zostało założone podchodzi pod zabawę/rozrywkę i jest jak najbardziej wskazane


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - Szymon72 - 21-04-2019 20:37:08

No w sumie okej niech jest, nie mam problemu. Wink Napisałem tak nieładnie, bo ten wątek wygląda dla mnie tylko jak spam-reklama. konto od dzisiaj, zupełnie jakby założone tylko po to by reklamować ten film / kanał.


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - stqc - 21-04-2019 20:42:25

Również to zauważyłem i mam to na oku Wink Autora zapraszam do działu powitalni i napisaniu kilku słów o sobie ;D


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - Motorowerzystka - 22-04-2019 09:19:04

W sumie na pierwszy rzut oka wygląda jak reklama (ten nick), na początku, gdy go zobaczyłam nawet chciałam zgłosić :F ale w końcu tego nie zrobiłam xD


RE: Zgadnij jaka to piosenka - Rap - stqc - 22-04-2019 12:08:11

Jeżeli nie zaprezentuje swojej pasji do Rometów, nie przywita się, to temat leci do kosza, nie tolerujemy takiego zachowani :F