Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nova_Motors (Allegro) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Opinie o kontrahentach (/forumdisplay.php?fid=227)
+--- Wątek: Nova_Motors (Allegro) (/showthread.php?tid=48571)



Nova_Motors (Allegro) - Jorginsson - 03-03-2019 23:46:27

Wydaje mi się, że jest całkiem sensowne i racjonalne zaopiniowanie też handlarzy, których ostatnio wcale nie mało, spoza forum. Jeśli administracja uważa inaczej, lub że to nie jest odpowiednie miejsce to proszę o stosowne kroki.
Jak w tytule, na pewno części z Was znany sprzedawca, ogłasza się też na fejsbuku. Z początku byłem sceptyczny że względu na ceny niektórych części i raczej lakoniczne opisy, ale wiedzą co sprzedają, a biznes to biznes. Niemniej przeprowadziłem ostatnio z nimi parę transakcji i o to opinia.
Przede wszystkim - wysyłka szybka, dobrze zapakowane paczki, bez problemu dostosowali się do moich preferencji. Opisy na aukcjach zdawkowe, ale zawsze można do nich zadzwonić, napisać, wszystko wyjaśnić, dopytać. W razie jakiś problemów sami również sie kontaktują i szukają odpowiedniego rozwiązania. Przy większych zamówieniach można negocjować (chociaż mi się nie zdarzyło) cenę końcową. Na pewno trzeba przywyknąć, że części pochodzą w większości prosto z demontażu, nie są wymyte i wychuchane, ale jestem w stanie to zrozumieć.
W każdym razie polecam, ja jestem zadowolony już od paru zamówień.


RE: Nova_Motors (Allegro) - remix301 - 04-03-2019 00:00:36

Masz racje ceny z kosmosu. Tak jak wszyscy handlarze. Nawet na grupach na fb się ogłaszają kiedy jest dostawa.


RE: Nova_Motors (Allegro) - seler1500 - 04-03-2019 00:48:10

Zależy co, centralkę do Charta kupiłem taniutko i bez problemów, inne części podobnie jak ceny rynkowe.


RE: Nova_Motors (Allegro) - Jorginsson - 04-03-2019 01:05:14

Dużo, nie dużo, w moim przypadku podobnie, raczej mimo wszystko na plus, gaźnik kupiłem świetny w mega dobrej cenie, parę unikatowych pierdół w takim sobie stanie ale też w dobrej cenie, i parę rzeczy które mogły by mniej kosztować z racji na stan, ale ponieważ jest wybór zamawiam sobie po kilka gratów na raz i dzięki temu wychodzę na swoje, chociażby z wysyłkami. Mówię, całość oceniam pozytywnie.


RE: Nova_Motors (Allegro) - kacperszkudlarek - 04-03-2019 16:36:32

Ja tam mam akurat nie całe 50km, więc jak czasem potrzebuje kilku części na raz to tam jadę. Parę rzeczy udało mi się z tamtąd wyhaczyć w bardzo dobrej cenie. Ogółem, typo ma 2 takie blaszaki części karoserii i 1 komórkę z częśćmi silnikowymi.