Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Strony WWW za darmo! (styczeń) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Wykonam (/forumdisplay.php?fid=216)
+---- Wątek: Strony WWW za darmo! (styczeń) (/showthread.php?tid=48163)



Strony WWW za darmo! (styczeń) - Artur - 28-12-2018 18:42:42

Masz pomysł na swoją własną stronę internetową, tylko brakuje kogoś, kto ten pomysł zrealizuje? (Albo jest, tylko jest za drogi). :F

Mogę się tego podjąć. I to całkowicie za darmo.

Po co i dlaczego - chyba nie muszę tłumaczyć. Dlatego interesują mnie tylko takie pomysły, które mają realnie wejść w życie, tj. strona ma powstać, funkcjonować i być merytoryczna; dobrze by było, gdyby docelowo miała powstać w indywidualnej domenie. Skierowane jest to głównie do tych osób, które chcą zawładnąć własnym kawałkiem internetu i mają na to koncepcję, której mogę pomóc w realizacji.

Cena, jak wspomniałem, 0 zł. Zastrzeżenie: wskazanie autorstwa i - nazwijmy to sobie - pełne prawa autorskie do kodu. :F Mogą powstać koszta związane np. z obsługą hostingu, serwera, domeny, aczkolwiek na początek mogę usłużyć kawałkiem własnych.

Zakres "bajerów" czy stopień rozbudowania do ustalenia. "Opieka posprzedażowa" czy wgrane opcje edycji są również do zrobienia.

Zainteresowanych zapraszam na PW - ustalimy szczegóły. Zlecenia przyjmuję tylko przez styczeń. Wink


RE: Strony WWW za darmo! (styczeń) - Tomasso94 - 28-12-2018 20:21:12

Już chciałem usuwać temat i banować za spam krejzi


RE: Strony WWW za darmo! (styczeń) - Odrestaurator - 28-12-2018 22:31:22

(28-12-2018 20:21:12)Tomasso94 napisał(a):  Już chciałem usuwać temat i banować za spam

Ja też już zacierałem rączki do banowania :F


RE: Strony WWW za darmo! (styczeń) - Artur - 29-12-2018 01:07:18

Ach, te chwytliwe tytuły... :F