Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 (/showthread.php?tid=47955)

Strony: 1 2


RE: Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 - czankete - 24-11-2018 21:45:13

...szczerze, to to co jest w tych linkach niewiele ma wspólnego z Junakiem, skundlone, zdekompletowane i z brakami a sprawa papierów czy skutych numerów to dodatkowy wielki znak zapytania. Minimum drugie tyle kasy potrzeba do zrobienia z tych ulep Junaka i to przy założeniu, że większość prac zrobi się samodzielnie we własnym zakresie Wink


RE: Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 - rafi555 - 24-11-2018 22:28:59

A no to wiadomo każdy woli co innego Smile trochę popracować i zrobić żeby wyglądał i taki junak i tak przejedzie więcej niż niejeden "dzisiejszy motocykl" no ale skoro kolega już rometa wybrał to nie kontynuujmy tej gówno burzy.


RE: Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 - seler1500 - 24-11-2018 23:33:41

MZ? Awaryjna? :F
Jedyny słaby punkt to stożek na wale, i można się pozbyć problemu docierając gniazdo stożka do wału pastą zaworową.
A co do ogara to z zapłonem vape i lepszym gaźnikiem pewnie będzie długo i bezawaryjnie pracował. Można się pokusić o lepszy tłok, a nawet azotowanie gładzi i chromowanie techniczne pierścieni, przebieg międzynaprawczy będzie wyższy.


RE: Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 - stqc - 25-11-2018 12:58:57

PAnowie panowie, nie wywołujcie sporów, bo będzie trzeba przyznać punkty :/ takie sprawy można załatwiać bez złości i nie wypisywać „gowno wiecie za przeproszeniem”


RE: Czy warto kupic Mz etz 251/Cz 350 - rafi555 - 25-11-2018 13:03:46

Z tego co mi wiadomo to nowe mz robiły 15 tys i siadały ale to były inne czasy. Z resztą wymiękają przy CZ czy jawie (z resztą to mz to totalny badziew a szczególnie 251 która jest wielkości motorynki) .

Link nie jest jako takim wyznacznikiem, ale znam Pana który wspólnie z tym człowiekiem z linku pokonał te trasy. Na tej stronie z resztą są spisane przebiegi jakie robi taki motocykl i wszystko szczegółowo jest opisane dla tego można sobie porównać to i owo.

Nie wiem skąd te bajki wziąłeś że mój tata naprawia mi motocykle Big Grin chętnie to zobaczę. Po prostu tata oddał mi Junaka bo Junak sobie stał w oborze popsuty. Lat mam ile mam i wiem może nie przejechałem nie wiadomo ile, ale Junakiem jeżdżę sporo i znam ludzi którzy dużo przejechali. Z resztą po co kontynuujesz jak powiedziałeś co wiesz i ja powiedziałem co ja wiem a autor tematu wybrał motor więc po co się kłucić Smile .