Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ocena wyglądu sklepu internetowego - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Ocena wyglądu sklepu internetowego (/showthread.php?tid=47907)



Ocena wyglądu sklepu internetowego - Jestem Marek - 17-11-2018 11:49:49

Cześć,
*Z góry zaznaczam że nie jest to żadna reklama i żadnych z tych rzeczy*

A więc, chciałbym was poprosić o ocenę strony (sklepu) internetowego z częściami do motocykli zabytkowych i współczesnych. Piszcie co dodać, usunąć, zmienić itp. itd.

Z góry dzięki za pomoc!

https://markmoto.com.pl


RE: Ocena wyglądu sklepu internetowego - gregorian2008 - 17-11-2018 12:05:05

Witaj, zacznijmy od poczatku. Strona ok nawet jakoś to działa i kompozycja ok. Na stronie wypada załaczyc kontakt płatność internetowe. I najważnijesze ruszając z sklepem wypada posiadac działaność gospodarcza. Musisz p[osiadać także kase fiskalna itd. Jesli masz 16 lat i zabierasz sie za to to trzymam kciuki i myśle ze sie uda Ci to ogarnąc ale uwierz ze nie jest tak kolorowo. Niestety musisz miec spory asortyment czesci by sie liczyc na rynku bo sporo jest firm to sprzedajacych. Jeden plus możesz znać sie na rzeczy lepiej niz inni sprzedajacy co nic nie wiedza na temat sprzedawanych rzeczy.


RE: Ocena wyglądu sklepu internetowego - remix301 - 17-11-2018 12:14:34

Widać że strona jest przejrzysta ale trochę mało produktów żeby ocenić, ja bym dodał kategorie Rama i opony.


RE: Ocena wyglądu sklepu internetowego - nie_mientki - 17-11-2018 12:38:41

Widać że rozkwita coraz więcej podobnych biznesów. OK, rynek i konsumenci lubią zdrową konkurencję.
Strona jest na 99,9% zrobiona z szablonu - też OK, po co wyważać otwarte drzwi.
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy - i na stronie głównej i w podkategoriach muszę zjechać scrollem, żeby zobaczyć czy coś jest. Bez sensu. To tak, jakby sklep wszystko pod ladą trzymał, kupujący od razu ma być bombardowany produktami. Wejdź na jakikolwiek sklep internetowy (czy nawet allegro) i porównaj.


RE: Ocena wyglądu sklepu internetowego - Tomasso94 - 17-11-2018 15:24:48

na dobrydzień dobija wielki banner z napisem

Archiwa:
Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu.

No to tam się kupuje czy sprzedaje?


RE: Ocena wyglądu sklepu internetowego - klodian2002 - 17-11-2018 16:17:36

Hej, strona wygląda całkiem nieźle, ale jest parę rzeczy do poprawek:

-Jasne zdjęcie tego SM trochę przeszkadza w odczytaniu napisów
- W zakładce "Moje konto" można się tylko zalogować, nie ma opcji rejestracji (a przynajmniej nie znalazłem).
- Szukajka w prawym górnym rogu jest po angielsku, tzn. "search..." "Search Results for: fajka" itd.

Ogólnie to trzymam kciuki, że będziesz mieć duży asortyment, i przebicie przez inne strony. Im większa konkurencja na rynku części, tym lepiej dla nas :F


RE: Ocena wyglądu sklepu internetowego - gregorian2008 - 17-11-2018 19:10:58

Dobre wiadomości co do niższych cen raczej nie będzie to co mi wiadomo i co hurtownie mówią to ceny pójdą w gore. Już można to zaobserwować niestety.