Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! (/showthread.php?tid=47585)

Strony: 1 2


Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Dawdzio - 04-10-2018 08:06:09

Witam was w imieniu Komitetu Centralnego Polskiego Zjednoczonego Forum Rometu!
Zwracam się do was w sprawie, którą pokonamy jedynie wspólnymi siłami. Możecie być przekonani, że my wszyscy, zarówno wy jak i KC, jesteśmy ulepieni z tej samej gliny i nie mamy innego celu, jak ten któryśmy zadeklarowali: rozwijać forum, umacniać dwusuwy, poprawiać warunki życia ludzi piszących. Niestety cel nasz może nie zostać zrealizowany, gdyż obce mocarstwa zamierzają pozbawić nas naszej trybuny! A trybuna ta, nasze jedyne i słuszne forum, stanęła nad przepaścią! Oto zachodnie korporacje zwracają się przeciw nam, chcąc nas uciszyć! Serwerów pozostało jedynie na trzy miesiące, domenów na dwa. Wróg nie zamierza z nami pertraktować, a nie jesteśmy w stanie z nim walczyć. Jedyna możliwość to zapłata haraczu, który ustanowiły przeciwko nam kapitalistyczne władze! Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć. Nawet najmniejsza wpłata zbliży nas do tego. Tylko razem możemy dokonać zwrotu o 360 stopni i wykonać wielki krok naprzód, ku demokratycznemu forum!
No, więc jak – pomożecie?

DAR NA RZECZ FORUM


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Szatek - 04-10-2018 11:28:12

Pomożemy Wink


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - grek132 - 04-10-2018 14:42:13

Jak można przez psc to jasne towarzyszu Tongue
Myśleliście nad danie większej ilości reklam ?


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - seler1500 - 04-10-2018 15:05:12

Na razie chyba nie, jak dobrze pójdzie to z reklam uda się coś opłacić koło 2020 Big Grin


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Tomasso94 - 04-10-2018 19:53:07

Z reklamą to jest tak, szczerze mówiąc... żeby coś z tego było, musiała by być wręcz natrętna, jak na innych stronach. Ja tego nie lubię, nikt tego nie lubi, dlatego jest jak jest Wink


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - NoSeLatamTrochu - 04-10-2018 22:33:49

Kuurde żebym ja miał pieniądze to bym rometa zrobił Big Grin
Serio chciałbym pomóc. Coś się wykombinuję.
Mogę ewentualnie coś z wypłaty po 10 dorzucić. Z 5 wam starczy ?


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Texas Ranger - 05-10-2018 11:36:56

(04-10-2018 19:53:07)Tomasso94 napisał(a):  Z reklamą to jest tak, szczerze mówiąc... żeby coś z tego było, musiała by być wręcz natrętna, jak na innych stronach. Ja tego nie lubię, nikt tego nie lubi, dlatego jest jak jest Wink

Jak to nikt nie lubi reklamy? Mi się właśnie wyświetla reklama ekskluzywnej bielizny damskiej i wcale mi to nie przeszkadza, może być więcej!

A tak BTW czy mógłbyś Dawdzio napisać jak się w stosunku rocznym kształtują koszty utrzymania forum???


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Dawdzio - 05-10-2018 16:26:09

Dokładne dane ma tylko nasz Pierwszy Sekretarz Tomasso.


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - klodian2002 - 05-10-2018 20:11:42

Słuchajcie towarzysze! Szanuję waszą działalność i całe forum. To, że nie sracie ilością reklam, i że zawsze jesteście do dyzpozycji. Wasze informacje i porady pomogły mi niejednokrotnie w pierwszych zabawach z mechaniką. Jasne że wam pomogę! Tylko powiedzcie mi, gdzie jest numer konta.. Tongue

Ave Chłopcy Rometowcy!


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Odrestaurator - 05-10-2018 20:59:13

Wystarczy kliknąć "Pomóż forum" zaraz w pierwszej linijce pod głównym banerem.


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Dawdzio - 05-10-2018 21:06:17

Ten sam link jest w pierwszym poście. Kliknij w niebieski tekst na dole.


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - gabriel0 - 05-10-2018 21:19:01

(05-10-2018 11:36:56)Texas Ranger napisał(a):  
(04-10-2018 19:53:07)Tomasso94 napisał(a):  Z reklamą to jest tak, szczerze mówiąc... żeby coś z tego było, musiała by być wręcz natrętna, jak na innych stronach. Ja tego nie lubię, nikt tego nie lubi, dlatego jest jak jest Wink

Jak to nikt nie lubi reklamy? Mi się właśnie wyświetla reklama ekskluzywnej bielizny damskiej i wcale mi to nie przeszkadza, może być więcej!

Pragnę przypomnieć iż reklamy google są wyświetlane względem zapisanych w cookies wyszukiwań google, aliexpress itp sklepów.

Także tego :F


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Texas Ranger - 05-10-2018 22:49:48

Nigdy nie ukrywałem tego, że jestem fanem kobiet.


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Tomasso94 - 16-10-2018 11:50:43

Ludu! Kto wspiera wspólne dobro, niech potwierdza mi na PW że dokonał wpłaty, a nowym, NIEBIESKIM kolorem, jako pomagacz oznaczony zostanie Big Grin


RE: Towarzysze! Obywatele! Ludu piszący kraju! - Suwmiarka - 16-10-2018 12:50:02

Widzę, że klubowicze zostali zdegradowani kosztem osób pomagających Wink klub jeszcze istnieje czy już się rozpadł?
A co do reklam to jestem zdania, że te wyskakujące i uciążliwe to nie najlepszy pomysł. Jeśli da się inaczej to trzeba próbować Wink