Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Wykonam (/forumdisplay.php?fid=216)
+---- Wątek: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz (/showthread.php?tid=47486)

Strony: 1 2


Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 15-09-2018 14:27:46

Zajmuję się remontami silników różnej maści oraz renowacjami motocykli.Silniki składane na łożyskach Koyo lub Fag-a, łączenie połówek odbywa się nie na zwykłym sylikonie lecz na hermetyku lub płynnej uszczelce (w zależności od rodzaju silnika) dzięki czemu uzyskujemy lepszą szczelność.Cylindry do szlifu oraz wały do regeneracji wysyłam do sprawdzonego warsztatu.Na życzenie klienta jest możliwość wykonania polerki,szkiełkowania lub malowania proszkowego .
Jest także możliwość montowania zapłonów CDI.
Więc jeżeli chcesz aby twój silnik działał bez zarzutu to pisz na pewno się dogadamy

Jest także możliwość wysyłki




RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - rafi555 - 15-09-2018 15:55:58

Jeszcze żeby zdjęcia było widać Smile .


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 15-09-2018 18:07:25









RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Texas Ranger - 15-09-2018 22:31:45

A toczeniem i regeneracją wyrobionych gniazd łożysk też się zajmujesz?


Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - marino166 - 16-09-2018 13:27:46

Mińsk 125 Typ 400A też byś dał radę zrobić?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 16-09-2018 14:16:35

Texas Ranger akurat takich usług nie wykonuje ale gdy zajdzie potrzeba wysyłam kartery do warsztatu zajmującego sie tego typu obróbkami
marino166 pewnie nie ma problemu Big Grin


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - gregorian2008 - 16-09-2018 14:21:16

Fakture wystawiasz jakąs na to lub rachunek ? czy robisz to dorywczo ? Jakaś gwarancja na swoje uslugi lub cos? I najwazniejsze jak to cenowo wyglada np silnik 023 czy wsk 125 oczywiscie mowa o robocie bo czesci itd swoja droga


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 16-09-2018 15:07:44

gregorian2008 akurat robię to dorywczo i z pasji.Na pewno nie robię takiej chały jak rozbieranie silnika młotkiem i przecinakiem czy składanie silnika na uszczelce z papierka i czerwonym silikonie.Z racji że za młodu miałem do czynienia z wieloma tego typu silnikami na pewno sporo wiem o ich budowie. Jeżeli mówimy o cenie robocizny to waha się ona od 250 zł za silnik typu 023,s38,jawa 223 do 600zł za silniki jawy 350(cena też jest zależna w jakim stanie jest dany silnik) ale w cenie oczywiście uszczelki gambitowe,ustawienie zapłonu,dystansowanie skrzyni,sprawdzenie gniazd łożysk oraz odpalenie i wstępna regulacja.Jeżli klient sobie zażyczy mogę nagrać cały proces składania silnika
Proszę oto przykład silnika 023 złożonego przeze mnie :



RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - gregorian2008 - 16-09-2018 15:32:11

Ok nie mówię bo młotku i przecinaku bo to według mnie nie nazywa się naprawa tylko demolka. Czerwony silikon jest dobry do robienia form do odlewania żywicy tylko Big Grin jakby ktoś chciał mam z 30 tubek na zbyciu ;D. Nie krytykuje i nie oceniam bo nie korzystałem z usług ale jeśli mogę się doczekać czepiać to tych główek srub warto zainwestować w dobry śrubokręt lub lepsze śruby rozumiem że komplet kosztuje na silnik 4 zł ale i są wykonane z stali jakości takiej że szkoda słów. Zawsze wspieram młodych ludzi za chęć pracy. Niestety szukam kogoś do współpracy ale niestety potrzebuję rachunku lub faktury. A jestem z twoich okolic sporo robię motocykli z Słopnic


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 16-09-2018 15:40:39

Wiesz dopiero się rozkręcam z remontami silników na zlecenie ale myslę że w niedalekiej przyszłości pojawi się możliwość paragonu lub faktury Big Grin A propo śrub dopiero teraz zauważyłem że wysłałem nie to zdjęcie ale spokojnie śruby były wymienione na nowe nie poobdzierane.Gdybyś tylko chciał zacząć jakąś współpracę to zaparaszam Big Grin


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - stqc - 16-09-2018 17:57:36

Śruby może poprostu dawaj imbusy będzie ładniej i lepiej Wink


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 16-09-2018 22:11:42

stqc niby można imbusy ale ładniej wyglądają sruby na śrubokręt Big Grin


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - remix301 - 16-09-2018 22:37:54

cdi jest w tym silniku?


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 16-09-2018 23:21:16

remix301 tak jest tam wstawione CDI które dostarczył klient


RE: Remonty silników,renowacje motocykli Wsk,Romet,Jawa,Simson,Junak,Mz,Cz - Krzychuu - 04-11-2018 19:24:22

Kolejny komplet uszczelek gambitowych gotowy Big Grin Big Grin



Może ktoś chętny na takie uszczeleczki ? Tongue