Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki (/showthread.php?tid=46764)



Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - Dawdzio - 09-06-2018 21:51:55

Pierwsze koło. Aluminiowe. Nie mam pojęcia czy proste, wygląda dobrze.


To co poniżej mogę kupić wszystko za 150, przy czym baki bym sobie odpuścił, więc i cena by trochę spadła (rdza i uszkodzone mocowanie w bordowym, nowoczesny jest nowoczesny, Rometowski także zardzewiały, choć jego bym akurat wziął, ale nie na sprzedaż). Przy czym nieszczególnie chciałbym trzymać to nie wiadomo ile, żeby sprzedać po maksymalnych cenach. Ile mogą być te rzeczy warte?
Aluminiowego koła chętnie się pozbędę, bo mi zagraca przestrzeń życiową Big Grin
Resztę bym wziął w celu szybkiego zarobku, bo jak ja tego nie wezmę to pewnie będzie leżeć tam tak długo, aż zgnije do reszty.







Więcej zdjęć:
http://pokazywarka.pl/fk34wi/


RE: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - Motorowerzystka - 09-06-2018 22:16:27

Ten czerwony bak jest prawdopodobnie od Jawy CZ 175 (plus że jest korek, to może nie jest jakoś mega zardzewiały w środku, ucho zawsze ktoś może sobie dospawać, widziałam po 40-50 zł) a ten zielono czarny od jakiegoś chińczyka typu yankee/benzer/router (brak kluczyka do zamka to nie problem, można wymienić cały zamek) cena jakieś 50 zł. A ten tłumik też od chińczyka, byłabym nim zainteresowana. Koła jak i zawieszenie też pewnie od cz 175.


RE: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - JGNZM - 09-06-2018 22:20:26

Aluminiowe koło jest do Cezet 350 a konkretnie do 476.2 12V, z reguły na eksport. Koła razem warte może z 50-70 zł. Mam spore wątpliwości co do pochodzenia tych lag, nie wyglądają na czeski wytwór


RE: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - Motorowerzystka - 09-06-2018 22:42:56

JGNZM napisał(a):Mam spore wątpliwości co do pochodzenia tych lag, nie wyglądają na czeski wytwór
No pacz:





RE: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - rafi555 - 10-06-2018 00:40:12

Przodek jest od Cześki.


RE: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - Dawdzio - 11-06-2018 17:52:17

Koła 50-70 za wszystkie? Pewnie jakbym szukał ja to by było od sztuki...
A to zawieszenie z błotnikiem?


RE: Koła, zawieszenie Cezet/Jawa i niezidentyfikowane baki - Motorowerzystka - 11-06-2018 20:37:26

Jak tak patrzę na ogłoszeniach to może z kołem 150 a bez ze 100.