Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Montaż nóżek do trzymania nóżek - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Rama, nadwozie, układ wydechowy (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Montaż nóżek do trzymania nóżek (/showthread.php?tid=46572)



Montaż nóżek do trzymania nóżek - Neurhex - 12-05-2018 00:47:18

Przepraszam ale sytuacja nadzwyczajną dziś ukradziono mojego Rometa T1 81r. Sprawca po wyrzuceniu rometa w krzakach został zatrzymany przez policję niestety zdeformował nogi do stawiania na postoju i wyrwał montaż i miejsce do trzymania nóg. Czy ktoś dobry mógłby mi wysłać zdjęcie montażu od ramy na nóżki do trzymania nóżek i montaż nóżek do stawiania , bo nie mam pojęcia co spawać Sad


RE: Montaż nóżek do trzymania nóżek - charper - 18-05-2018 19:05:27

W zoltej ksiazce powinien byc odpowiedni rysunek.


RE: Montaż nóżek do trzymania nóżek - NoSeLatamTrochu - 18-05-2018 21:54:57

masz piwo, na załagodzenie żalów Angry


RE: Montaż nóżek do trzymania nóżek - Neurhex - 23-05-2018 08:33:42

Już mówię dokładnie mi chodzi o montaż ogar/t1 podnóżek na stopy kierowcy , a o jakiej kolega mówi żółtej książeczce ? Nie posiadam takiej . Jeżeli można podlinkowac będę wdzięczny Wink


RE: Montaż nóżek do trzymania nóżek - Dawdzio - 23-05-2018 13:18:54

Ta mityczna żółta książka. Też nigdy nie mam pojęcia o którą chodzi. Czyżby "Instrukcja napraw motorowerów Romet"?

A w 50-T-1 nie jest przypadkiem tak, że podnóżek dokręcany jest tą samą śrubą co silnik?


RE: Montaż nóżek do trzymania nóżek - Neurhex - 02-06-2018 10:21:44

Dokładnie tak , okazało się jeszcze , że nóżki same do stawiania rometa mają do ramy przyspawany ogranicznik , co prawda kupiłem już nóżki , ale zacząłem robić własne , jak skończę pokaże efekt moich prac , i już oficjalnie będę mógł je robić dla potrzebujących.
Temat do zamknięcia.