Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
romet - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: romet (/showthread.php?tid=46434)



romet - matek - 18-04-2018 21:51:13

WitamRolleyes wszystkich ja juz prl em zajmuje sie od najmodszych lat nawet mialem ksywke pasciosz moje pojazdy to romet kadet 2 sztuki romet kadet 2sztuki ogar 200 2sztuki 50 t1 i komarek kolekcja sie rozrasta Big Grin wszystkie mam worgynale i tak zostanie zaczynałem od kadeta mam go po dzien disejszy uwielbiam starocie starszych ludzi i oczywisc[/quote]
Cytat:



RE: romet - Rafku - 18-04-2018 22:01:05

Siemaneczko, to tak na starcie popracuj nad interpunkcją, żeby posty były czytelne xd


RE: romet - matek - 25-08-2018 10:39:08

Witam serdecznie nie pochwaliłem się ostatnio nabyłem droga zamiany komara 3 z bardzo małym przebiegiem w spoko stanie 74r 2350 chodzi jak rakieta tylko nie był bardzo długo ODPALANY zadałem paliwko porególowałem i mam kolejny piękny eksponat kolekcjonerski ja powinienem iść spać do PRL-U a jusz acha to nie wszystko bo się nie chwaliłem jeszcze mam rometa karatka jubilat wigry pozdrawiam


RE: romet - grek132 - 25-08-2018 11:05:07

Witamy przedstaw swoje pojazdy w odpowiednim dziale


RE: romet - Motorowerzystka - 25-08-2018 12:52:23

matek napisał(a):ja powinienem iść spać do PRL-U
Czy tylko ja tego nie rozumiem? blink


RE: romet - matek - 25-08-2018 13:27:04

Ja powinem iść spać do PRL-U mi chodziło o to że jestem pasjonatem staroci z krwi i kości a nie tak jak inni udają że np jeżdżą rometem i przeklinają na niego pod nosem

Ja powinem iść spać do PRL-U mi chodziło o to że jestem pasjonatem staroci z krwi i kości a nie tak jak inni udają że np jeżdżą rometem i przeklinają na niego pod nosem Big Grin tak samo ubieram się jak za czasów prlu stylistyka i wogóle pozdrawiam

Ja powinem iść spać do PRL-U mi chodziło o to że jestem pasjonatem staroci z krwi i kości a nie tak jak inni udają że np jeżdżą rometem i przeklinają na niego pod nosem Big Grin tak samo ubieram się jak za czasów prlu stylistyka i wogóle pozdrawiam


RE: romet - grek132 - 25-08-2018 13:31:59

matek nie zgodze sie z tobą ja na przykład używam 205 już doobre kilka lat i jest to fajna maszyna aczkolwiek widzę wady typu za miękkie przednie zawieszenie ( tak to sarkazm) czy to że sie lubi coś popsuć ale czy to źle ? nie mów mi że jak pojedziesz 20 km i coś ci sie zepsuje pchasz go z uśmiechem na twarzy ale jak jedziesz z koleżanką i ci sie tłumik odkręcił ( historia prawdziwa -;-)


RE: romet - matek - 25-08-2018 13:41:18

Wiem wiem ale dbajmy o te romety komary o wszystko żeby pokazać kiedyś dziś ze był taki czas w naszym kraju że mieliśmy coś do powiedzenia i mimo że niekiedy bywa kłopot zawsze szanuje moja kolekcje pozdrawiam czy któryś plastik wyczyma tyle lat!!! ) A nawet jak by wyczymał to i tak wolę romety komary itp pozdrawiam dodam jeszcze dla jasności mam 25lat-)


RE: romet - grek132 - 25-08-2018 13:45:03

jeśli chodzi o wartość historyczną to owszem jest to fajne aczkolwiek ja bym wolał zbierać jakieś rzadsze modele ( nie mówie że robisz źle to też frajda )
ale z wytrzymałością to ja bym już polemizował