Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S] Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S] Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne (/showthread.php?tid=46098)

Strony: 1 2


RE: Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne - czarek23100 - 08-04-2018 21:19:44

Kolega beholder chyba jest twoim adwokatem bo tutaj Cię broni a w innym temacie nawet odpowiada za Ciebie :D
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=41360
Jak to wytłumaczysz czyżby dwa konta???


RE: Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne - nofack - 08-04-2018 21:36:53

Haha co?:-D

Jakim tenacie?


RE: Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne - czarek23100 - 08-04-2018 21:49:35

Powyżej wkleiłem link gdzie pytasz o zakup rometa a ktoś odpowiedział i zapytał o papiery wtedy "beholder" odpowiedział że papiery są itd.. Więc jak to wytłumaczysz?


RE: Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne - Adam104100 - 08-04-2018 21:51:58

Czy naprawdę w Polsce nie ma bardziej zakłamanej i nieuczciwej branży niż handel samochodami, motocyklami oraz ich częściami? Najlepszy przykład zmiany pasji jako źródło dochodu. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Nie potrafię tylko zrozumieć ludzkiej pazerności i zakłamania. Dobra, chcesz więcej pieniędzy - Twoja sprawa. Szkoda, że śmierdzi od Ciebie fałszem na kilometr. Wydało się, trudno. Przyjąć to na klatę, przyznać się i powiedzieć: ,,sorry chłopaki, głupio wyszło, mam matkę na utrzymaniu i żona ma za chwilę rodzić, potrzebuję gotówki". Po prostu brak słów...


RE: Częsci Romet Chart błotniki stacyjka i inne - nofack - 08-04-2018 21:55:26

A no tak no tak nie zauwazyłem tego

Teoretycznie nie powinienem Adam z tb rozmawiac ale musze niestety sie zzgodzic ze w Polsce do niczego nie dojdziesz pracujac ciezko, placac podatki ,wat, zarabiajac srednia krajowa itd itd itd... a ludzie z kazdej strony glownie patrza kazdego podpier*** ..bo ktos ma lepiej bo ktos probouje cos robic a najbardziej jest to widoczne za granica jak Polak na Polaka szczeka do Agnlika i donosi ze to czy tamto... tak bylo jest i bedzie.