Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
UWAGA TO JEST OSZUST - MOTO Maniak - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Opinie o kontrahentach (/forumdisplay.php?fid=227)
+--- Wątek: UWAGA TO JEST OSZUST - MOTO Maniak (/showthread.php?tid=45953)



UWAGA TO JEST OSZUST - MOTO Maniak - abortnik - 06-02-2018 11:58:11

witam za waszym pośrednictwem olx.pl od MOTO Maniak zakupiłem zapłon do motorynki. zapłon doszedł ale nie taki jak opisywał sprzedający, ten wymaga ciecia obudowy a miało być inaczej. miał być gotowy do montażu a nie wymagający wiercenia czy cięcia nie dostałem paragonu ani gwarancji mimo że to jest zawarte w opisie aukcji, jak próbuje zadzwonić to mój numer jest teraz blokowany. nie odpisuje na wiadomości nie odbiera sms . porażka taki sprzedający ostrzegam wszystkich


RE: UWAGA TO JEST OSZUST - MOTO Maniak - skinder - 06-02-2018 12:16:55

Klasyka gatunku, na forach i grupach internetowych co chwila ostrzegają przed zakupem u faceta. Spróbuj skontaktować się z kolegą Savierem z wskturbo.pl . Posiada pasujące zestawy do rometa i z tego co mi wiadomo ma jakiś sposób na zwrot tego zapłonu do sprzedawcy.


RE: UWAGA TO JEST OSZUST - MOTO Maniak - abortnik - 06-02-2018 12:34:39

dziękuję bardzo Smile


RE: UWAGA TO JEST OSZUST - MOTO Maniak - Diesel - 10-02-2018 23:31:55

mi w tym tygodniu przyszedl od niego zaplon do simsona niedawno zamontowalem tez nie widzialem ze trzeba ciac i mialem problemy z tym cieciem i podpieciem wyslal mi zdj jak to montowal i pozniej jak wydzwanialem- nie mam cierpliwosci i nr zablokowany. Napisz priv bo mam czlowieka ktory mi pomogl bo oszust dal zly regulator ...