Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rower Romet Riwiera sport unikat - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Rower Romet Riwiera sport unikat (/showthread.php?tid=45816)



Rower Romet Riwiera sport unikat - K4rol - 15-01-2018 23:33:45

Zostal kupiony w 1988 roku.
Jest zadbany i nie posiada zadnych napraw, ani uszkodzen.
Jest na oryginalnych gumach STOMIL razem z oryginalnymi detkami, oryginalny lakier z naturalnym zużyciem kolorem
Rower jezdzi przynajmniej raz w miesiacu po kilka kilometrow po asfalcie w miesiacach letnich
zeby wszystko rozrusznikiem. I namalowane było
Zabezpieczona kierownica aluminiowa lakierem bezbarwnym do felg - co pozwala na jej nieutlenianie sie i nie cimnienie. Wszystkie naklejki firmowe na rowerze (rama) sa oryginalne rowniez. Oryginalne linki, przerzutki, przekladnie, ramy, obrecze.
Jest to najnowoczesniejsza rama i typ roweru na lata 1989 do 1990.typowy Pewx Lepsza od huragana i jaguara oraz wszystkich rowerow tego typu w europie. Kupiony w PEWEX.
Rower nadaje sie do jazdy codziennej, ale mysle, ze najbardziej bedzie doceniony prze osobe, ktora bedzie chciala go miec zewzgledu na jego unikalnosc (brak przerobek i unowoczesnien) tak jak byl sprzedawany - dla kolekcjonera.

Jestem w stanie sprzedac go natychmiast dla osoby, ktora wie, co kupuje, a nie dla kogos, kto szuka roweru do jazdy na codzien.
Zdj~CIA na email

Cena 1099zł
Ogłoszenie znajomego
Proszę o poważne oferty
Rower z Warszawy możliwa wysyłka[attachment=16592]


RE: Rower Romet Riwiera sport unikat - K4rol - 17-01-2018 14:28:36

Nieaktualne do kosza


RE: Rower Romet Riwiera sport unikat - nie_mientki - 18-01-2018 00:44:37

Tak z ciekawości-poszło mniej więcej w cenie wystawionej tutaj? Bo w podobnym budżecie złożyłem retro szosę na fajnej włoskiej ramie, na Shimano 600 i na nowych częściach eksploatacyjnych typu siodlo, linki, kaseta itd. Był na to popyt? Bo w porównaniu do Jaguara z epoki to trochę koszmarek, takie moje odczucie. Sorry za oftop, ale skoro nieaktualne...


RE: Rower Romet Riwiera sport unikat - K4rol - 18-01-2018 11:38:31

Poszło za 950 ale nie tu na forum


RE: Rower Romet Riwiera sport unikat - nie_mientki - 18-01-2018 17:51:55

Jestem zdziwiony, ale co kto lubiBig Grin