Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD (/showthread.php?tid=45719)

Strony: 1 2 3


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - Bercik01 - 04-01-2018 20:18:22

Jeszcze jedna rzecz wydaje mi się że ważna a nikt jej nie wspomniał, masz mostek z pierwszej wersji M2 a powinieneś mieć taki jak w mojej M1 Big Grin Z tymi naklejkami to dzień do nocy według mnie, w mojej też nie oryginalne, kupiłem z takimi miałem kupić oryginalne i zmienić ale poczekam aż ją odrestauruje Tongue



RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - xploid - 04-01-2018 20:18:59

(04-01-2018 19:04:17)rafi555 napisał(a):  Serio, masz tam tłok? :F

Jak szukasz zaślepki a widzę że jesteś z wawy, to na Brzeskiej jest spoko sklep: http://www.arimot.pl/ .

Znam sklep, muszę się właśnie tam udać.
Nie to nie jest tłok, Ale muszę wam pokazać na jakim patencie to jest zrobione od środka.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - spsport2000 - 04-01-2018 21:43:08

Sporo tych patentow jak na tzw cukiereczka. Narazie to lentylki.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - rafi555 - 04-01-2018 22:07:33

spsport2000, a czego jej brakuje do oryginału? Ja zauważyłem tylko mostek, zaślepkę i te trytytki.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - spsport2000 - 04-01-2018 22:35:39

Pisalem to juz wczesniej ale napisze jeszcze raz dla jasnosci. A wiec. Kolanko wraz z wydechem i nakretkla made in china, po ksztalcie kolanka i nie normalnym koncie usytuowania tlumika od razu to widac, nie wspomne, ze tlumik ma byc w chromie. Gumy podnóżek made in china jak i cala reszta gum, lagi i kopka itp. Oska stopek dorabiana, brak z jednej strony tzw grzybka a z drugiej strony podkladki z zawleczka. Uchwyt lampy podróbka z allegro, poznac po kacie ustawienia lampy, braku zakrzywienia nad lampa, dziury pod tablice a ma byc otwor w ksztalcie litery U, brak oryginalnej fajki swiecy oraz kabla wn, brak pokrowca na narzedzia brak oryginalnego ciegna hamulca wraz z nakretka, bak paliwa z komara, malowane felgi i szczekotrzymacze, mam pisac dalej ? Rozumiem starania autora moze dopiero wchodzi w temat. Jak sam napisal w pierwszym poscie, pytal czego brakuje. Do autora, popraw detke w tylnym kole bo jak kiedys ogarnie cie chec na rundke to wyrwie caly wentyl.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - Tomasz-pr110 - 04-01-2018 22:56:24

Zaślepkę kup używaną oryginalną. Nowa nie dość że jest inna to jeszcze nie trzyma wymiarów i może być za luźna. Znajdziesz na pewno używkę w bdb stanie w cenie porównywalnej.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - xploid - 05-01-2018 00:34:23

(04-01-2018 22:07:33)rafi555 napisał(a):  spsport2000, a czego jej brakuje do oryginału? Ja zauważyłem tylko mostek, zaślepkę i te trytytki.

O którym mostku piszesz?

A no faktycznie!!! Już wiem o co chodzi.
Powolutku wszystko będzie wrscalo do normy ?

(04-01-2018 22:35:39)spsport2000 napisał(a):  Pisalem to juz wczesniej ale napisze jeszcze raz dla jasnosci. A wiec. Kolanko wraz z wydechem i nakretkla made in china, po ksztalcie kolanka i nie normalnym koncie usytuowania tlumika od razu to widac, nie wspomne, ze tlumik ma byc w chromie. Gumy podnóżek made in china jak i cala reszta gum, lagi i kopka itp. Oska stopek dorabiana, brak z jednej strony tzw grzybka a z drugiej strony podkladki z zawleczka. Uchwyt lampy podróbka z allegro, poznac po kacie ustawienia lampy, braku zakrzywienia nad lampa, dziury pod tablice a ma byc otwor w ksztalcie litery U, brak oryginalnej fajki swiecy oraz kabla wn, brak pokrowca na narzedzia brak oryginalnego ciegna hamulca wraz z nakretka, bak paliwa z komara, malowane felgi i szczekotrzymacze, mam pisac dalej ? Rozumiem starania autora moze dopiero wchodzi w temat. Jak sam napisal w pierwszym poscie, pytal czego brakuje. Do autora, popraw detke w tylnym kole bo jak kiedys ogarnie cie chec na rundke to wyrwie caly wentyl.

Rozkmin mi info z bakiem. Przecież nie produkowano bakow stricte do motorynka, korzystano maximum z dostępnych części od motorowerów.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - spsport2000 - 05-01-2018 07:58:03

Motorynki maja pod kranik gwint zewnetrzny a nie wewnetrzny.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - rafi555 - 05-01-2018 21:39:10

Żeczywiście, bak inny. Chociaż chyba nie we wszystkich komarach jest taki, chyba tylko widziałem taki w 2350-2.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - spsport2000 - 05-01-2018 23:17:38

Piszemy o komarkach czy motorynkach ? Zadna motorynka nie miala baku z wewnętrznym gwintem.

Motorynka ulep z wszystkiego co bylo pod reka. Nie przemyslane tematy, chinskie czesci i na na koniec nazwana cukiereczkiem. Jestem krytyczny bo inaczej podchodze do tematu remontow i przywracania swietnosci do oryginalu. Co innego jak dany uzytkownik pisze, ze robi zlepa i nie chodzi mu o oryginal, tylko o jazde i poszalenie.

cukierkowy ma tylko kolor.

A druga sprawa jest taka, ze autor tego nie skladal. Kupil i myslal, ze to ma tak byc. Autotor dolozyl pompke i tlumik szmerow. To wszystko.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - xploid - 06-01-2018 00:16:19

(05-01-2018 23:17:38)spsport2000 napisał(a):  Piszemy o komarkach czy motorynkach ? Zadna motorynka nie miala baku z wewnętrznym gwintem.

Motorynka ulep z wszystkiego co bylo pod reka. Nie przemyslane tematy, chinskie czesci i na na koniec nazwana cukiereczkiem. Jestem krytyczny bo inaczej podchodze do tematu remontow i przywracania swietnosci do oryginalu. Co innego jak dany uzytkownik pisze, ze robi zlepa i nie chodzi mu o oryginal, tylko o jazde i poszalenie.

cukierkowy ma tylko kolor.

A druga sprawa jest taka, ze autor tego nie skladal. Kupil i myslal, ze to ma tak byc. Autotor dolozyl pompke i tlumik szmerow. To wszystko.
Ty weź chłopie spusc z ciśnienia bo chyba tobie naprawdę się chorobliwie pod kopułą coś stało.
Nazwałam sobie cukierkiem bo bardzo mi się podoba A nie dlatego żeby Tobie niewiadomo co udowadniać.
Jak trafnie zauwazyles zakupilem w takim stanie i jak wczesniej pisalem bede powoli wracal do pierwowzoru choc przy dzisiejszym trudnym dostepie do czesci oryginalbych nie jest latwo. Dzieki za wypunktowanie elemntow do poprawki ale Krytyczny i burak to chyba teraz w ostatnim poscie się zrobiłeś.wyluzuj pośladki uszczypliwy kolego

No i faktycznie ulep jak hooooj na złom z nią prawda? Hahaha


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - spsport2000 - 06-01-2018 00:24:21

Po pierwsze pisz do mnie po polsku i w rodzaju męskim. Nie mam cisnienia. Chciales prawdy to ja masz. Prosiles o rady, dostales je. Troche pokory cukiereczku.


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - joozek - 06-01-2018 00:29:01

Prosiłem kilka postów wyżej - skończcie z tym.
Posypią się punkty ...


RE: Cukierek - Motorynka Pony M1 by XploiD - spsport2000 - 06-01-2018 00:36:18

Prawda w oczy kole.