Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
wycena silnika chart z wszystkimi plombami - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: wycena silnika chart z wszystkimi plombami (/showthread.php?tid=45631)



wycena silnika chart z wszystkimi plombami - zajkit55 - 17-12-2017 23:41:54

Ile może być warty silnik od charta po bardzo małym przebiegu, w pełni sprawny i z wszystkimi plombami (łącznie z tą na cylindrze)? Ewentualnie cały chart z tym silnikiem. Oczywiście zarejestrowany. Kupiony od pierwszego właściciela, jeszcze na zielonej tablicy.



RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - bkrukl - 17-12-2017 23:50:26

Patrząc na ceny w internecie to za całego charta 2-2,5 tys możesz wołać...


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - Szatek - 18-12-2017 00:05:28

Ostatnio ktoś z forum chciał sprzedać Charta, w co prawda trochę gorszym stanie, z papierami za 1200 zł, to chętnych o dziwo nie było - więc skąd ta cena???


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - zajkit55 - 18-12-2017 00:07:44

Silnik ma wszystkie plomby, kupiłem go od pierwszego właściciela i jest jeszcze na zielonej tablicy


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - bkrukl - 18-12-2017 00:13:13

Do tego zobacz, żadnych rys, kierunkowskazy całe... Na prawde fajny stan.


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - charper - 18-12-2017 09:13:45

postaw go na allegro i zejdzie. tylko te naklejki naklej poprawnie. od razu mówię, żebyś nie tracił czasu na olx-y. skoro jest kompletny to ceń go Panie. nie przejmuj się postami o zanizenie wartości z uwagi na brak części. ktoś kto go kupi będzie wiedział gdzie ich szukać. sam przechodziłem remont silnika w jednym charcie, którym się zajmuje i ze znalezieniem skrzyni biegów, nowego wodzika czy tych "nie korkowych" tarcz sprzęgła nie było problemu. Wał czy prądnice też można nowe kupić, jeśli się bardzo chce. ponad 2 tys. możesz wołać.


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - stqc - 18-12-2017 11:11:02

Dla mnie mistrzem jedt ten kto te naklejki przykleił ? zrob tym porządek i 2tys wołaj


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - zajkit55 - 18-12-2017 12:23:08

Z naklejkami zrobię porządek. Naklejał je poprzedni właściciel. Dzięki za pomoc w wycenie, będę go sprzedawał na wiosnę.


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - rafi555 - 18-12-2017 18:36:51

(18-12-2017 00:05:28)Szatek napisał(a):  Ostatnio ktoś z forum chciał sprzedać Charta, w co prawda trochę gorszym stanie, z papierami za 1200 zł, to chętnych o dziwo nie było - więc skąd ta cena???

A za ile t1 wystawiłeś ? Big Grin

Według mnie to tak można wołać przynajmniej tak 2 - 2,5 tys, oczywiście jak naklejki poprawisz.


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - Szatek - 18-12-2017 19:34:09

Wystawiłem za według mnie maksymalną cenę, jaką można dać za takiego Rometa po renowacji, a i tak byłem stratny... Zresztą, co to ma do tego? Nie piszemy o Rometach po renowacji.

Dla mnie to jest w sumie przykre, że inne Romety nadal są praktycznie w takich samych cenach od kilku/kilkunastu lat, a ludziom nadal na nie szkoda kasy...

Jeśli rzeczywiście w takiej cenie są teraz Charty, to się cieszę i gdybym chciał takiego kupić, to nie marudziłbym że za drogo - no chyba że cena byłaby na prawdę abstrakcyjna...


RE: wycena silnika chart z wszystkimi plombami - bimber - 18-12-2017 19:50:35

Witam na wiosnę na pewno okrągłą sumkę weżmiesz.
Teraz zimą przed swiętami nie ma koniuktury odpowiedniej.
Sam chciałem swojego sprzedać bo miałem na oku inne moto -i nie było komu dać 1000. A w sumie dobrze wyszło moto i tak zakupiłem a chart się zostałBig Grin