Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=209)
+--- Wątek: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik (/showthread.php?tid=45466)



brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - zbieracz rometów - 19-11-2017 22:46:45

Jakiś czas temu nabyłem od miejscowego żulka wigry 2 z 77 roku za 20 złotych polskich i chciałem zamontować stópkę bo tak opierać to trochę głupio i właśnie brak mocowania stópki i tylnego błotnika co robić jakaś samoróbka? prowizorka? z góry dziękuję


RE: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - Odrestaurator - 19-11-2017 22:49:16

Możesz zrobić takie z blachy albo wyciąć z jakiejś uszkodzonej ramy, potem tylko przespawać w odpowiednie miejsce.


RE: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - Dawdzio - 19-11-2017 23:28:42

Jeśli bardzo zależy ci na oryginale to mogę ci wyciąć i wysłać ten element, bo mam kilka ram na przetop. A jeżeli nie to możesz po prostu dać dwie blaszki (albo lepiej: przecięty na pół blaszany profil), po jednej od góry i dołu, i skręcić je śrubą razem ze stopką.


RE: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - zbieracz rometów - 20-11-2017 17:57:47

ooo jakbyś mógł tylko ile za to chcesz?


RE: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - Dawdzio - 20-11-2017 18:41:13

Drobiazg, po kosztach oddam, jedynie musisz poczekać aż "mnie wena najdzie", żeby to uciąć Big Grin


RE: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - zbieracz rometów - 20-11-2017 18:47:00

po kosztach czyli ile?


RE: brak uchwytu na stópkę i tylny błotnik - Dawdzio - 20-11-2017 23:31:22

No zużycie opon, spalenie kalorii na dojazd, wytarcie klucza i zapadek w zamku, brzeszczot się wyciera... Tongue
Żartuję, po kosztach wysyłki, nie wiem ile. Jak utnę to odezwę się na PW.