Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Gdy obracam kierownice w lewo, to ogar sam dodaje gazu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Gdy obracam kierownice w lewo, to ogar sam dodaje gazu (/showthread.php?tid=44721)



Gdy obracam kierownice w lewo, to ogar sam dodaje gazu - szymzxc - 22-08-2017 16:17:44

Hej, nie wiem czy to w dobrym dziale zadałem to pytanie, ale jak nie to prosiłbym o przeniesienie go do odpowiedniego.

A więc, to pytanie co w temacie. I podsunę Wam jedną podpowiedz, bo ogólnie linkę od sprzęgła mam trochę zgniecioną, bo kiedyś kierownica za dużo latała. I czy to może mieć związek z tą linka? Oczywiście jak trzeba będzie kupię nową.

Ogólnie przepraszam za to że są błędy, ale piszę na szybko z telefonu, bo mam swoje powody.


RE: gdy obracam kierownice w lewo, to ogar sam dodaje gazu - Rafku - 22-08-2017 16:24:52

HAHHa jezzuu

Za krótka linka, albo jakoś puszczona źle i tyle XDD

Przeciez to nie elektryka, bez sensu ten temat


RE: gdy obracam kierownice w lewo, to ogar sam dodaje gazu - szymzxc - 22-08-2017 16:26:30

(22-08-2017 16:24:52)Rafku napisał(a):  HAHHa jezzuu

Za krótka linka, albo jakoś puszczona źle i tyle XDD

Przeciez to nie elektryka, bez sensu ten temat

Okej ja sie na tym nie znamxd


RE: gdy obracam kierownice w lewo, to ogar sam dodaje gazu - Rometowiec14 - 22-08-2017 21:48:22

Spróbuj wyregulować luz na lince od gazu. Przy manetce masz regulacje na tych nakrętkach. Zobacz czy się zmieni jak wkręcisz tą dłuższa do końca w dół lub w górę.