Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Kadet] Zagwozdka w lakierowaniu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Kadet (/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: [Kadet] Zagwozdka w lakierowaniu (/showthread.php?tid=44283)

Strony: 1 2


RE: Zagwozdka w lakierowaniu - Pan Zdzisław - 14-07-2017 20:07:35

Heh mogę kupić sprężarkę, jako pretekst do prezentu. 50L, 235l/min za 400 zł. A później jak sobie dorobię to może piaskarkę za 300 zł. Próbuje też wypolerować pokrywę od tego Kadeta i efekt jest widoczny gołym okiem, bardzo ładnie wygląda, jednak nie jest to lustro Tongue. I nadal nie wiem czy wybrać ten akryl przemysłowy czy do maszyn rolniczych, bo pytałem się gościa co u nas kosi i powiedział, że swój malował na zielono i 10 lat trzyma. Zobaczę jeszcze.


RE: Zagwozdka w lakierowaniu - Pan Zdzisław - 20-07-2018 22:22:08

Niestety musiałem zrezygnować z lakierowania ze względu na ,,trudności'' z Rometem. Przepraszam za spam.


Zagwozdka w lakierowaniu - BellaUrsa - 21-07-2018 22:58:26

Przede wszystkim uszy do góry, nie traktuj tego jako porażki, bo malowanie czegokolwiek samemu nie jest prostą sprawą i bez sprzętu i doświadczenia jest nie do przeskoczenia. Lepiej już uzbierać trochę pieniędzy i oddać to w ręce fachowców. Wtedy Ty będziesz nie efektu, a odkrywanie koła na nowo i próby malowania we własnym zakresie będą Cię tylko kosztowały nerwy albo i jeszcze więcej pieniędzy (kompresory, pistolety, itd.) przy niepewnym efekcie końcowym. Jak już zaczniesz restaurować kolejny motocykl, to wtedy może będziesz chciał robić wszystko sam, ale teraz nue ma co się szarpać.


RE: Zagwozdka w lakierowaniu - Pan Zdzisław - 21-07-2018 23:57:35

Nie dożyje chyba tego..niestety.


RE: Zagwozdka w lakierowaniu - Motorowerzystka - 22-07-2018 10:53:09

Pan Zdzisław napisał(a):Nie dożyje chyba tego..niestety.
Niepokojące ciut... loo