Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Hej jestem tu nowy :) Witam wszystkich - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Hej jestem tu nowy :) Witam wszystkich (/showthread.php?tid=44030)

Strony: 1 2


RE: Hej jestem tu nowy :) Witam wszystkich - zefiros73 - 12-07-2017 22:36:41

szukałem w innych działach o tej mocy ogara i nie znalazłem. Każdy ma coś innego czyli inny problem. Powiem krótko jak byłem w szkole podstawowej to nasz starszy kolega miał rometa (nie nowego) tylko starego po wymianie tego co ja wymieniłem na nowe w silniku. Czyli cylinder, tłok pierścienie. To powiem wam, że trzymaliśmy go w dwójkę za bagażnik, a on siedząc na nim rwał na jedynce, że nie mogliśmy go utrzymać a tylne koło cały czas rżneło w szlace rowek. I wcale nie tracił na obrotach. A ja moim to ledwo co ruszam a na ulicy to na maksa 35 km/h. Rowery mnie wyprzedzają, siara powiem wam. Odstawiłem go na razie aż nie wyjaśnie dlaczego tak jest. Zaznaczam że cylinder i tłok z pierścieniami ma 60cm nowy i gaźnik też mi sie udało kupić nie ten chiński tylko oryginalny za podwójną cenę tego co nowy.


RE: Hej jestem tu nowy :) Witam wszystkich - ARES - 13-07-2017 00:33:49

Witaj na forum.Dawałeś sylikon pod cylinder,może przytkał kanały i jest słaby,bo kanały są zapchane przez sylinon,albo źle dociętą uszczelkę domowej roboty.


RE: Hej jestem tu nowy :) Witam wszystkich - kacperszkudlarek - 13-07-2017 20:28:11

Cześć Adamie Big Grin.