Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Odnowienie. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Rama, nadwozie, układ wydechowy (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Odnowienie. (/showthread.php?tid=42584)



Odnowienie. - Dj.bimo - 03-01-2017 22:50:35

Witam wszystkich mam problem z moim rometem ogarem 205 pomalowałem go całego i wyremontowałem ale mam problem z kołami i przednim błotnikiem bo są one chromowane były brzydkie brudne i miały naloty rdzy więc je też chciałem doprowadzić do porządku wszystkiego się pozbyłem ale rdzy się za cholerę nie mogę pozbyć próbowałem już papierem ściernym dwoma różnymi pastami staliwem a nawet specjalnym płynem fasol i czy da się tego jakoś pozbyć czy ja coś źle robię obecnie je pomalowałem chromem w sprayu ale to gówno nie przypomina chromu a chcę żeby wyglądały ja dawniej.


RE: Odnowienie. - hvil - 04-01-2017 11:08:02

Oddaj do chromowania... ale jak je zryrałeś papierem ściernym to będzie wesoło przychromowaniu. Dużo polerowania.


RE: Odnowienie. - Dj.bimo - 04-01-2017 22:36:23

Aż tak to po nich to nie jechałem tym papierem ściernym tylko po tych rdzach a chromowanie to trochę za droga sprawa chyba że jest ktoś tu na forum co robi takie rzeczy niedrogo.


RE: Odnowienie. - Texas Ranger - 05-01-2017 00:29:39

Zabawa w zabytki to w ogóle nie jest tania sprawa, a chromy z tego wszystkiego są najdroższe.